Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • butthurt
  • wikidot dark souls tam je vsetkovvratane vsetkych dailogovych variacii
  • jeanczarny
    Koukni na kanál VaatiVidya, má tam všechny "souls" hry a má kvalitní videa obsahem i prezentací.

    https://www.youtube.com/user/VaatiVidya
  • www.youtube.com
  • Nez placnes takovou blbost, tak si over co povidas! Delat screeny konzole samozrejme umi, jen ty to nevis nebo delas ze nevis a rad si kopnes do konzoli.
  • Tak to jsem zvědav jak mi to půjde, jednička byla moje první, a šlo mi to lip než jsme čekal, zato o dvojice se řikalo že je mnohem lehčí a hrozně jsme si na ni namlátil hubu, skoro jsme to nedohrál
  • Ilusiveman
    Praise the sun guy, just don't stand in my way *1*
  • Ilusiveman
    To někdy šlo, homebone v kotoulu?
  • Ilusiveman
    "Ano, osvědčenou formuli, kdy vám hra navodí zoufale falešný pocit sebejistoty, aby ho vzápětí rozdrtila na ubohé kousíčky tunovým kladivem" mehehe.... tohle moc dobře znám. Zrovna se koušu druhým dílem, se zbraní ve tvaru klíče. Trojka vypadá fantasticky, hlavně tedy po grafické stránce. U druhého dílu jsem byl trochu skeptický, ale přes stinné místa je to nádherná hra. Zoufalství je realné, ne pouze v pixelech. *4*
  • Nevíte někdo prosím, jestli je nějaká stránka, která by se detailně vysvětlovala příběh týkající se her Dark Souls?
  • nightborne
    Screeny z Firelink Shrine ze trojky a fakt, že tam bude, jsou po netu známý už nějakou dobu. Není nicméně jasný, jestli je to ta samá, protože lore by jich teoreticky povoloval víc - a ty lokace mají podobný okolí, ale jinak jsou úplně jiný.
  • pravě hraju DS 1 poprvé. dal sem Nita a hra mě vážně baví jen musím nesouhlasit s tím že je hra férová... to ani náhodou.
  • lol, pokud jsi hrál jedničku a umíš číst (a četl jsi tento článek), tak víš.

    Co třeba:
    "jednalo se totiž o okolí Firelink Shrine"
    "Jaké bylo mé překvapení, když jsem zaslechl ponurými halami zvonící nárazy kladiva."

    Jasný, že někdo prostě příběh, překvapení a napětí neřeší...
    Pro nás ostatní už ten zvuk kladiva překvapení nebude *16*
  • Ja to na klavesnici s mysi vzdal nekolikrat. Nicilo me presne ovladani, obzvlaste skakani mi prislo napalici. Pak sem se donutil koupit gamepad a pochopil proc to ovladani je jaky je, a DS jsem si konecne zamiloval. Ono to na gamepadu vazne dava naprosto logickej smysl a toto podle me ani na klavesnici a mys prevest nelze. Budu se hodne divit jestli me 3ka presvedci o opaku.
  • Jestli to hrál na konzoli, tak konzole z nějakého záhadného důvodu neumí 100 let starou funknci jako vyfotit obrazovku a někam to uložit. tak asi proto.
  • nightborne
    Tak tak, též jsem kupoval kvůli jedničce - a využil ho pak i na desítky dalších her.
  • Kvůli jendičce jsem si kupoval gamepad a kvůli dvojce jsem musel koupit jinej. Nidky jsem ani chvilku nelitoval, jedny z nejlíp investovanejch peněz!
  • Nerozumím jedné věci, v recenzi na jedničku i dvojku a v tomhle článku taky není ani jeden obrázek ze hry! Ale ani jeden. Beru, že tady autor článku asi nemá kde jinde brát a tak musí vzít za vděk nějakými obrázky od vývojářů. Jak mám ale rozumě tomu, že pak vyjde recenze a není tam ani jeden obrázek, který by autor udělal. V hodnocení si pak přečtu takové obecné tlachy a mám spíš pocit, že se mimo první lokaci autor nikam nedostal ale recenzi napsat musel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit