Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika je supr... jo, neni to zadny technologicky majstrstyk jako Second Son, ale je to proste pekne, co jsem zatim viděl.
  • Dark Souls je hra tak originalna, tak specificka ze zial nesadne kazdemu.. ja som len rad ze mne sadla a to som velmi rad, lebo je to jedna z najlepsich hier vobec (Dark Souls 1). Lubi sa mi ze 3 vychadza z 1.
  • To bych moc nedoporučoval, DkS2 je nejhorší, nahoře nějaká ta kritika zazněla, takže přídám nic neříkající hudbu, špatný level-desing, atmosféra vyprchala. Když DkS2, tak jen ty DLC, třeba ta pevnost na lávě je dle mého super, ale i tak se budeš muset drbat s celou hrou. Buď počkej na trojku nebo si zahrej jedničku nebo ještě lépe, jestli máš konzoli nebo kámoše, tak si půjč PS3 a dej Demon Souls...
  • Vogon
    K lučištníkům v Anor Londu se dalo naprosto jednoduše dojít, koneckonců stačilo jít rovně a udělat jeden kotoul a parry. Každopádně je to ojedinělá situace a připravilo tě to na OaS. K flusákům v blighttownu si ani nemusel chodit, protože si před Blighttownem(Ať už jdeš jakýmkoliv směrem) dostal Spider Shield, který ruší jejich útoky. Nehledě na to, že byli tak tři a dalo se kolem nich naprosto jednoduše proběhnout. Měli špatnou mušku a v Blighttownu je hodně stěn, za které se prostě schováš.
    V Dark Souls 2 po tobě střílí mágové kouzla, které tě pronásledují, a zároveň musíš bojovat s nepřáteli a uhýbat ve vodě, která tě zpomaluje. V první lokaci je obdoba černého rytíře a zatímco bojuješ po tobě střílí lučištník ze střechy budovy, který jde zespoda jen těžko vidět. Je tam copy paste boss fight, ve kterém bojuješ proti dvěma stejným chlápkům v brnění s velkou zbraní a jeden na platformě, takže na něho nemůžeš zaútočit, a střílí po tobě šípy, které tě zastunují. A ne aréna není designovaná ohledně toho boss fightu, je to prostě prázdná čtvercová místnost. A jsem si jistý že tam toho je o dost víc, jen si teďka nemůžu(a nechci) vzpomenout.
  • a nebo ty trpaslíky s jedovou flusačkou v Blighttownu, které člověk musel prvně najít a dostat se k nim?
  • Vždycky když po tobě někdo střílel z dálky tak se k němu dalo lehce dojít. A tak dále.
    ---
    myslíš třeba silver knight lučištníky v Anor Londo?
  • Vogon
    Protože jednička byla nadesignovaná férově. Vývojáři počítali s tím, že hráč bude levelovat jenom pomocí duší z bossů. Level design byl orientovaný na boje proti jednomu či malým skupinám nepřátel. Vždycky když po tobě někdo střílel z dálky tak se k němu dalo lehce dojít. A tak dále.
    V průběhu vývoje Dark Souls 2 si vývojáři pustili pusu na špacír, o tom že dvojka bude cílit na publikum Skyrimu(Prostě Bamco) a bude podstatně jednodušší. To vyvolalo velký rozruch, tak Bamco najalo Yui Tanimuru, aby zachránil co mohl(On může za to že DLC k Dark Souls 2 jsou lepší než původní hra). Nicméně většina hry byla nadesignovana hrozně a navíc neférově. V téměř každé lokaci po hráči střílí těžce přístupní nepřátelé. Nepřátele mají automatické zaměření, proto se točí jak gramofonová deska. Většina bossů jsou chlápkové v brnění se stejným movesetem a hrozně velkým HP, aby byla šance že hráč v průběhu zdlouhavého boje něco pokazí. Téměř vždy byli nepřátelé v přesile. A tak by se dalo pokračovat ještě dost dlouho.
    Ohledně tohoto doporučuji výborné video od Matthewmitosis, Dark Souls 2 Critique(45 minut). https://www.youtube.com/watch?v=UScsme8didI
  • To určitě hralo svou roli, začal jsme dvojiku hrát hned po jedničce, ale zase na druhou stranu, jsem hned po dohrání dvojiky koupil ps3 a Demons Souls, a to mi připada trochu lehčí než dvojika, řekl bych že lidi co to hráli ve správném pořadí si myslí že demons souls bylo nejtěžší, protože to bylo jejich první, a neměli s takovýmy hrami ještě zkušenosti, první 2 bosse jsem tam dal napoprvé aniž bych je někdy viděl, až ten pavouk mi trošku dělal potiže, ale vůbec se to nedalo srovnavat s tim jake problemy jsem měl s oběma DS
  • Vogon
    V Dark Souls byl glitch, že když jsi použil Homeward Bone při kotoulu, tak ti zůstala v inventáři. Myslím, že ho hned v prvním patchi odstranili.
  • nightborne
    Třeba když recenzuje něco Volej na konzoli, přidává screeny, který sám udělal. Netuším, proč to u jiných her není ^^.

    V tomhle případě je to nicméně jasný, v Ceneze si na prezentačce nadělat screeny prostě nenechali =).
  • Vogon
    Zde, 6 minut, skoro celé lore Dark Souls vysvětleno stručně a jasně, a s málo omyly.
    https://www.youtube.com/watch?v=M9x_koRZ2bA:

    Nestručně:
    Doporučuji podcast Bonfireside Chat(https://soundcloud.com/bonfiresidechat), docela profesionálně dělaný a jdou podrobně u každé souls hry lokaci po lokaci, postavu po postavě. Počet poslouchání nebr vážně, protože celý playlist je na soundcloudu nahraný tak dvacetkrát.
    Jinak je luxusní EpicNameBro a jeho From The Dark(https://www.youtube.com/playlist?list=PLQDWoXFQ-YLpeEFkzeDZF1MmNQS7BDoI4) nebo třeba jeho shrnutí příběhu Dark Souls "The tits are lie"(https://www.youtube.com/watch?v=Balq4yCcAJg).
    Jinak ještě Dark Souls Commentary od Matthewmitosis, kde rozebíra něco z lore a příběhu, ale hlavně se zaobírá mechanikami. https://www.youtube.com/watch?v=EV16ROaHVfo
  • Jo, měl by to umět stejně. Běž se podívat na Konzolistu.cz, hoď si tam třeba recenzi k Bloodborne a tam najdeš vždy screeny ze hry od recenzenta...
  • Tohle hlavně pošli recenzentům na games. Pak snad konečně bude u recenze obrázek ze hry a ne ty od vydavatele....
    Xbox to umí stejně?
  • Potřebuješ k tomu ruce, pak položíš ruce na gamepad, pak zmáčkneš share, hodí tě to appky, kde můžeš uložit screen či video, zmáčkneš trojúhelník a máš screen, pak to můžeš hodit na flashku nebo to sdílet, screen si můžeš nastavit na PNG(lepší kvalita) či JPEG(horší kvalita. Všechny screeny se ti samozřejmě ukládají na disk a pak si to můžeš prohlížet v aplikaci. Doporučuji se příště nezapojovat, když jsi v životě neměl konzoli v ruce.

    Jestli chceš, můžu sem hodit např. screeny z Bloodborne.
  • Jóoo? A co k tomu potřebuješ? Adaptér nebo se pak patláš aby jsi to z toho dostal v nějaké kvalitě a snadno.

    Jinak by již dávno byly obrázky u recenzí pro konzolové verze her a to tam nejsou. Nikde to zde není.
    Jestli myslíš to upload and share z PS4, tak to NENÍ vyfocení obrazovky a uloží na disk. To je sociální funkce pro sdílení obsahu. A pro někdo, kdo chce během hraní rychle fotit a pak to lehce použít, nepoužitelná.

    Jo, kdyby to fotilo na flasku apod...Pak by to asi lidé používali pro recenze.
  • Nechápu, jak každý tvrdí jak je to "hardcore" a že to nejde zvládnout. Dark Souls série byla jedna z nejlehčích her, co jsem kdy hrál.
  • díky :)
  • takový dutohlav zas nejsem, ale díky teda :D ..já myslel, něco jako fanpage nebo něco na tento způsob. Procházel jsem pár stránek i videí na YT, ale přijde mi, že jen pár lidí ten příběh nějakým způsobem chápe nebo ho zdá dopodrobna. Dark Souls jsem zatím nehrál, a z gameplay videí mě to spíš táhne k hraní DS2 než DS.
  • mám to podobně, asi jsme si po jedničce mysleli že už všechno umíme, jsme kingové a povolili v pozornosti..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit