Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To tu je banda k*k*tu.Chodi tu vubec normalni lidi,nebo aspon ti co se hned nemusi o necem hadat a nedelaji velky ramena???Beztak si polovina neumi ani zavazat tkanicky u bot a resi tu piraty misto toho aby se delili o zkusenosti s hrou.Malo banda mag*ru *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • smejki
      Chodí, ale nemají důvod se v tom hnoji promenovat.
    • No ty ses také moc nepředvedl. *6*
    • Musíš to brát jak to je, diskuze si sem tam pročítám, ale jak vidím že se rozjíždí o pirátech, tak z ní jdu pryč, protože by mi to akorát ještě zkazilo náladu :)
    • Musíš zalistovat na začátek, bohužel je to zároveň i post (můj) co tenhle shitstorm začal :( ...
      • Shitstorm začal tím, že jsi zřejmě hlupáček, co si stáhl někde hru a mluvil o ní před vydáním. Btw, do ted mi nepřišel ten vyfocený účet. Nechceš 500 Kč?
    • Seš na games.cz, tady je plno nerdů co dělaj ramena *15*
  • Jsem jediný kdo si myslí, že nejemotivnější hraní zažijete u Total War her?

    Ten hrozný pocit, když drtivou porážku přežije jen hrstka vašich vojáků...

    Ta radost, když vyhrajete bitvu proti obrovské přesile...

    Ten šílený vztek, když vám generála, kterému zvyšujete statistiky posledních 100 hodin, zabije nějaký zk*rvený vrah!
    • A co to má společnýho s touhle polskou kravinou? Jinak když ti zabijopu generála, tak místo vztekání použij zbytky mozku co máš a použij pozici z autosavu.
      • Rhulad
        tak když jsme v tom ot: tak jsem včera sejmul Artoias na NG++ solo, crimson set... babral sem se s ním asi tři dny....
  • Veskoslav
    Myslel jsem že tu budou nějaké postřehy od hráčů a přitom je tu jeden hloupý moralista a hlupák GGG, co mu ještě přitakává....
    • a jeden aktivni jouza pricmrndavac veskoslav
    • Radioaktivni_surikata
      Vždyť to ještě nevyšlo. Zatím to mají akorát čorky a (demo)čorky a (doplň si svůj oblíbenej argument)čorky, a předpokládám, že klíčovej prvek -coop- nefunguje ani jednomu z nich. Tak cos čekal?
      • kdybych o u hru měl zájem, co by mi bránilo si koupit v us klic a tady aktivovat?
        • Radioaktivni_surikata
          Asi nic zásadního, jenom dle mýho názoru bude takovejch lidí minimum. Zvlášť když se to dá sehnat kolem 6 stovek u nás a pohodlně, jen o necelý 3 dny dýl. Ale na policajty a zloděje si tu s nikým hrát nehodlám a nebudu, takže se nechytejte jednoho komentáře zbytečně za slovo a nikdo nevylejzejte s pomyslnejma bolístkama, je to svědomí každýho zvlášť. Jenom bych si přál, aby to svědomí Techland nepoložilo, když prej funguje crack i na online hraní.
          • Dotyčný chtěl nějaké postřehy a ty tady začneš omílat to co tu už bylo stad tisíckrát . Piráty , čorkaře , zloděje a jím podobné si běž řešit někam jinam , tady jsi na serveru o hrách . A hlavně na čem by jsme měli hrát ? Na konzolích *7* ? Dovol abych se ti zasmál
            • Timto tuhle konverzaci s radostí ukončím . Pokud bys neřešil piráty ale raději hru pod kterou píšeš příspěvky do rádoby diskuze tak bych to vůbec nekomentoval . PS:příště si vyberu někoho jiného aby jses necítil dotčený *3*
            • Radioaktivni_surikata
              Já jsem jen podotknul, že ta hra ještě nevyšla. Že je venku crack funkční na coop jsem se dozvěděl až tady, takže jsem nechápal, co Veskoslav chce vědět, když tu hru nemá kdo pořádně ozkoušet. Jenže on evidentně má, bohužel piráti a pár lidí, co si koupilo klíč v USA. Nevím, že ses ze všech chytnul zrovna mě, já tu pirátí debaty nerozjížděl a ani nijak zvlášť nešířil, pouze jsem stroze napsal třema větama, co si myslím. Nic skandálního ani OT to nebylo, nikdo mě nemusel chytat za slovo (xy) a ty ani já tu nemusíme tláskat místo touhle zbytečnou, ani bych to snad nenazval debatou. Stejně tak nevím, jak jsi přišel na to, že bychom měli hrát na konzolích a vědět to ani snad nechci, protože to musí bejt stejně blbost. Nic takovýho jsem totiž nikdy neřekl, tady ani jinde a ani si to nemyslím. HAWG
            • Trápit tě to opravdu nemusí . Je mi ale líto těch lidí co se tu chtějí něco dozvědět a ty a pár dalších tady omílají do zblbnutí neustále to samé . Nemyslíš si snad že to tady ještě někoho zajímá ?
            • Radioaktivni_surikata
              Dovolím, směj se jak je libo. U tebe mě to, jak tě tak čtu, ani moc netrápí *2*
      • Kámo smůla ..coop crack je venku a funguje :-) .. peace
        • Radioaktivni_surikata
          To potom smůla je, ale především Techlandu. Když už funguje i online, tak si na vlastní kůži vyzkouší, jak to je s tím bájným pirátěním na PC. Kéž by to pro ně dopadlo dobře...
  • Jak je to s tim coop modem u jednicky?Kdyz si budu chtit zahrat s mladou, musim pres net, nebo jen staci kabl? A staci jedna kopie, nebo musi mit kazdy hru s vlastnim klicem? Nikdy jsem tak jeste nehral tak nevim. Dik za info.
    • Hraji to přes net. Jde to i přes LAN. Jen ho musíš mít dobře nastavený. Pamatuji si skvělý noční raid s výbornými HC hráči. Nic nás nezastavilo. Prosekali jsme se až do vítězného konce. Spojení chce někdy více trpělivosti s obnovováním seznamu hráčů. *4*
    • Dva klíče stopro, ale jak to je s hrou na LAN při absenci netu to se v dnešní době neodvažuju hádat.
  • Ten Conservative Radical teda jede.
    • x_ander
      Tak občas někomu hrábne a stane se z něj samozvaná ruka spravedlnosti. Nenaděláme nic :)
    • no ale chtěj vidět jeho účtenky a zmizí jak pára nad hrncem :)
  • Keen
    Tak jednička už skoro rok čeká na Steamu až se s klukama slezeme ve čtyřech na LANce. Než se nám to podaří, tak se tohle bude dát koupit za 5 éček, docela pozitivní. :D
  • Radioaktivni_surikata
    Hm, asi zůstanu nadále u Left 4 Dead. Btw. ty screeny 1280x1024 pobavily. Nebylo by vhod vyměnit monitor za něco, já nevim, co se tak blízce nepodobá kostce? *1*
  • Hra se da v klidu sehnat za 500 - 600 Kc, coz mi neprijde moc.
    Se dvema kamosema uz se na ni chystame, puvodni Dead Island jsme si taky bajecne uzili.

    Komu se libila jednicka a idealne ma kamose nebo dva, tak asi nema co resit a muze do toho jit.
    • ahoj Hombre, taky bych do toho šel, kdybyste měli zájem, stačí písnout na gnomcici@seznam.cz a domluvíme se :) díky
  • Pete.palis
    mně v jedničce taky vadilo, když jsem hrál s někým coop (on se ke mně připojil), tak když jsem se pozdějš odpojil a druhý den jsem hru znovu zapnul, měl jsem rozehraný a dohraný úplně jiný (vedlejší) mise, který jsem vůbec nenačal.
  • Keyz
    Škoda, že to není odlišné oproti prvnímu dílu.

    Respawn bych zde mít nemusel ale zase bych dal méně zbraní atd. Aby to byl více horor a ne šílená rubačka, kde je cílem zabít 500 zombie. To je všude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit