Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takova blbost ani nestoji za to stazeni .)
  • Mám cca 500 originálních her na různé platformy. Nic jsem si nestáhl ani nepamatuju. Za vše platím. A je mi po tom dost - lidi co za hry neplatí mají menší lidskou a morální hodnotu než ti, kteří za ně platí a financují tak jejich vývoj, nemyslíš?
    • To lol radikal:Ty si vocas:-D
      Takova stupidita se vidi opravdu jen malokdy a to pracuju v obchode:-D
    • jackherrer
      "menší lidskou a morální hodnotu" - tak tohle mě totálně odrovnalo. Židi asi taky byly míň hodnotný a proto skončili v plynu.
    • Vrook
      Nevim jestli mám vůbec odhadovat v jakym stavu je morálka a inteligence člověka, kterej soudí morálku ostatních podle toho, jestli si kupujou videohry. *15* Musíš bejt hodně pokleslej člověk.
    • Dost mě tvůj komentář navnadil takže si to co nejdřív stáhnu.
    • Co to je za ho*ado. Co je komu do toho, co si koupím a co stáhnu. Můj život, moje činy, moje věc. Si snad nějakej "GAME" fizl bo co? A samozřejmě další vyplatlanec TheGGG se musí taky přidat, aby náhodou něco nezmeškal .... že Vás doma víc nemlátěj !!!
    • TheGGG
      Souhlasím, piráti jsou odpad. Není divu že je ta pirátská cháska tvořena v 90% pcčkáři. Ti si nikdy neuměli vážit her
      • TheGGG, modli se, aby si někde po ulici takovýho "piráta" nepotkal...asi bys změnil názor a možná i tvar obličeje a ledvin... Lidská hodnota se hodnotí podle jiných kritérií, než podle toho, jestli někdo stahuje hry nebo ne...znám dost lidí, co mají prachy a hry si kupují, ale hodnotově nesahají ani po kotníky některým, co znám a co hry stahují... Takovéhle názory, co tu píšeš (a nejen na této diskuzi, ale i na jiných na games.cz), jen dokazují tvojí naprostou jednoduchost a bezcharakternost, a nedáš si říct a nedáš...
        Nechci pirátství obhajovat, ale 1) nevím o tom, že by kdy nějaká firma krachla kvůli ztrátě z pirátství - dle různých herních veletrhů se EA apod mají celkem krutě dobře... 2) Co tak sleduji za poslední léta, tak když je hra kvalitní, tak si jí hodně lidí koupí, ale když jsou tituly nevěrohodné a často předražené (viz COD:BO2, neboli levně nastavená kaše za 1200,-) tak se nediv, že pirátství vzinklo... takže neni to jen chyba pirátů...
        To samé platí pro stahování filmů - kdyby nebyly filmy tak předražené, tak by jejich pirátství možná ani nezačalo...vem si Avatar, vidělal 2 miliardy (zaplatil se asi 20x) a to i přes to, kolik milionů lidí si ho stáhlo zdarma...takže očividně herní, filmový ani hudební průmysl nestradá...kdyby jo, tak by si hry víc chránil...
        Takže buď tak laskav a přestaň tu plodit jednoduché kecy, lidi na tu tady nejsou zvědaví...
    • top of top na ps3 multiman 3.55fw a vse hezky po staru doma stazeny gejmsy muhehe ale jen pro vyvolene
    • nikdy jsem nic nekoupil a nikdy nekoupim, VIVA LA WAREZ CURACCI
      • Jé, socka!
        • Copak máš za tak hodnotnou práci, že tu nadáváš do socek ?
      • až na hry od blizzardu samozřejmě to se jinak nedá že
    • Jejda další člověk co posuzuje na internetu ostatní :D Prvně by se stačilo zamyslet nad sebou a pak něco psát. Tvůj komentář zní jako že ty si kupuješ hry proto jsi něco víc a ostatní spodina protože ty na to máš a jsi dobrej a ostatní jsou podělaní zločinci bez morálky. Prober se prosím tě ... Osobně mám originálek taky dost, ale abych platil za něco kde nemám jistotu, že to zítra vůbec zapnu znova ? To zapotřebí opravdu nemám. Viz. hry na PSP kterou jsem si koupil bazarově s pár hrama a ostatní stahoval protože ty hry za 600 a víc opravdu nestojí (to stejné se dá říct o mnoha PC hrách). PC hraní neničí piráti jak se dočteš v každém druhém článku na internetu, ale ty sra*ky co se vydávají. PS. Doufám že doma nemáš žádné stažené MP3 a filmy ty moralisto.
      • TheGGG
        Typická výmluva piráta. Argumenty typu vycházejí samé sra*y tak si hry nekupuju ale stahuju je vážně ubohost. prostě ty hry ani nehraj a máš klid.
        PS: stahování filmů, hudby, atd. není v čr nelegální narozdíl od stahování programů *3*
        • Tys ato asi nepochopil viď...když je hra sra*ka, nebo slušněji řečeno předražená slabota, ale za zkoušku stojí, tak si ji člověk stáhne...alespoň tak (koupí) vývojáře neutvrdíš v tom, že mužou vesele dál plodit jednoduchý, ale předražený hry (viz konec serie CoD)...ale co se kvalitních her týče, tam si je člověk rád zaplatí...
        • Hraju hry a hrát budu. Klid narozdíl od ubožáků jako ty mám taky. Takže je to v klidu neboj. *3*
        • Podle naší české legislativy možná ne, z morálního hlediska je ale stahování hudby a filmů stejný (zlo)čin, jako stahování her. Nemluvě o tom, že se zákonodárci toto snaží změnit a pokud projde nějaká srаčka typu ACTA atp., což je asi jen otázka času, budeš si tenhle trapný argument moct strčit akorát do prdele, protože jestli sis stáhl jednu mp3, jsi na stejné úrovni jako lidi, na které pliveš...
          • Stahování hudby, her, filmů je u nás legální. Smlouvy typu ACTA jsou u nás schválené už dávno, ale díky naší legislativě nemají na nic vliv.
            • dobrej žblept ;) Stahování Audiovizuálních děl (tj hudba a filmy) je pro vlastní potřebu legální, stahování Software (samozřejmě těch licencí co nejsou zdarma), nebo jeho nezákonné kopírování (ať už z důvodu záložní kopie, nebo jiného), nebo dokonce sdílení, které není upraveno ve smlouvě/licenci je nelegální. SW jsou i hry ;)
    • Sem to stáhl, naser si!! *12*
    • Přítely, to že to někdo stáhne nemusí nutně znamenat to co jsi napsal, spousta lidí si to nejprve stáhne vyzkouší a pak si to s čistým svědomím že to rozběhnou a líbí se jim to koupí.
      Podle tebe každý kdo něco stáhne je méně cenný, ale nezapomínej na ty menší co nemají měsíční finance +25 000 kč ( i víc), ty si to prostě dovolit nemůžou a chtějí si to zahrát, tak si to hold stáhnou. Já pirátství zrovna nemusim, ale tohle chápu a neurážím je za to.
      • Když na něco nemám, tak to mít prostě nebudu. Taky nemám na většinu aut a domů a nejdu je ukrást.
        • Takže když nebudeš mít na jídlo, chcípneš hlady nebo co?
          • davidBray
            většina normálních lidí se snaží najít práci :))
      • Jen jsem si chtěl oveřit jestli je opravdu taková ůroveň při konverzaci, tak jak s ní začal, nebo si jen hraje. No netrvalo to dlouho, jiní mě tu předběhli *14*
    • Dobře tedy. Přistupuji k bezprecedentnímu kroku - za muže mluví činy. Pokud mi na můj email joneleth@volny.cz pošle do zítra bezpochybný důkaz, že hru dnes 23.4.2013 legálně pořídil, jako omluvu za křivé nařčení mu na jeho bankovní účet pošlu 500 Kč. Za bezpochybný důkaz považuji neupravenou fotografii s účtem o koupi /pouze ten prokazuje legálně nabytý sw/ a dále vedle něj cedulku s nápisem "druidmv". Nicméně Vás ujištuji, že k oněch 500 Kč si budu moci s velkou pravděpodbností ponechat na jiné účely:-)
      • tak jen kdyby to nekoho zajimalo, tak doposud se ten poctivec neprihlasil o svou odmenu.:-D
        • Třeba ti na to zvysoka se*e...
        • Máš pravdu tohle nás fakt nezajímá.
      • To sem chodí trollovat už i debilové z OSY? *11*
      • Nic nevypada vic verohodneji nez anonym se silnymi recmi na foru. Jestli si opravdu takovy zapaleny lovec piratu, tak bys to mel provozovat jinak nez jako anonym na foru.
      • kubi-wan
        Ty musíš bejt pěkně vymatlanej *7*
      • No, tak dneska to stáhnu a uvidíme jestli to aspoň na odreagování postačí..
        • jo? a pak si to stáhneš znova a znova a najednou se ti rozlejou v podbřišku příjemný pocity. Chápu.
          • Proč bych proboha stahoval znova stejnou věc pořád dokola? To může napsat opravdu jen inteligent *1* .
      • promiň, beru zpět, ty nebudeš troll... s tebou si doma nemá kdo povídat viď? nebo si s tebou už nechce nikdo povídat, tak si to chodíš kompenzovat na diskuze? a ještě bys lidem platil za pozornost, to je fakt roztomilý... ikdyž, spíš smutný...
        • bež za mamkou, at tě pohladí a dá ti něco sladkýho, tady se baví dospělý.
          • to asi nepůjde, tuším, že v tuhle hodinu mají na hřbitově zavřeno... ale i tak to bylo na urážku dost slabý, čekal bych od tebe víc... to, že bys vydržel mlčet, jsem nečekal vůbec, ikdyž bys udělal asi nejlíp... a moji rodinu si do té vyhnilé díry, které říkáš ústa, laskavě už nikdy neber
            • @Conservative Radical: Tahle konverzace neměla úroveň už když si ji začal ;)
            • Promin, ale do osobních urážek jsi zaběhl ty první, když jsi mě začal posuzovat jakou mám motivaci atd, že se se mnou nikdo nebaví atd. Ale má pravdu, tahle debata už fakt nemá úroveň, i díky mě, sem jsem se dostat fakt nechtěl *9*
      • Zaprve se nikdo nemusi ospravedlnovat nejakymu jelimanovi v diskuzi pod recenzi, zadruhe si spousta lidi nebere uctenky (vcetne me) a za treti, pokud se to vztahuje na kazdeho, zitra rano muzu mit hru doma a vyfocenou, zaplatis i me? *1*
        • kecy, uctenky si bere temer 98% zakazniku kvuli pripadny reklamaci hry a cd kodu... tak nemel.
          • Kecy *2* Ale asi jo, asi mas pravdu, ja jsem poznamenanej konzolema, tam je to šumák
        • Nabídl jsem to jen jako omluvu za případné křivé nařčení. Ne, tobě nic nezaplatím, vztahovalo se to na uživatele druidmv, který má ostatně na games.tiscali.cz i registraci http://games.tiscali.cz/profil/druidmv/ *2*
    • a k tobě už jen jednu věc... pokud chceš řešit morální a lidskou hodnotu lidí kolem sebe, tak se dej na politiku, tam by to celkem potřebovalo nějakej takovej klystýr, ale to asi neklapne, s pětistovkou her ve skříňce (nebo na to máš celou knihovnu? to by mě taky zajímalo docela) na věci jako politická keriéra asi moc času nezbyde co? no nevadí, třeba v příštím životě
    • tve jak si muzes vůbec dovolit o nekom rict ze ma mensi lidskou a moralni hodnotu ? znas ho? a kdo ty ses? komu si kdy pomoh nebo co si dokazal ze todle vůbec napises? na zaklade toho ze si prosedel mesice u kompu s 500 hrama tak to je jako ta pecka? asi ses troll takze hodnota diskuze nulova ale todle me dostalo
    • Jsem taky proti pirátum, piratil jsem jen jako dítě když jsem dostával kapesný 50kč. Teď už vubec, ale nemuzes tu nadavat a dozadovat se fotek steam klicu kazdyho cloveka, co ma hru lehce pred vydanim, vzdyt treba Far Cry 3 me prisel 2 dny pred vydanim z mistniho obchodu, Riptide je na Aukru a Ebay/Amazonu uz davno dostupnej...
      • o tom mluvím... navážet se do člověka, o kterým vím prd, jen proto, že si myslím, že mám pravdu, je ubohost... jo, kdyby to napsal obecně někde k tématu na piráty, neřeknu ani půl slova, ale tohle se prostě nedělá...
  • Takze buducorocna Steam prazdninova zlava to isti.
  • Asi to nebude hluboký umělecký dílo dle gusta Lukáše Grygara, ale jako nenáročná řežba myslím poslouží více než dobře.
  • LuckyBaal
    Do poláků se nenavážejte *1* Co Zaklínač? No? Od koho je? *1* Jinak co tak koukám po recenzích, tak je to celkem pohodová oddechovka. Hned jak bude nějaká slevička, jdu do toho *4*
  • Redneck
    Jo a ještě jedna věc, jak funguje systém léčení a daj se v tý hře sbírat nějaký itemy, kvůli kterejm má cenu prolejzat každej kout?
    • Mluvím o základní hře. Léčíš se jídlem a pitím. Jedna z postav má regeneraci. Získáš ji zvolením určité dovednosti. Prolézat každý kout a sbírat věci se vyplatí. Máš tak více materiálu a schémat na vytváření speciálních zbraní. Např. palice s elektrickým drátem a baterií naučí zombíky "tancovat", pistole s elektrikou rozmrská i bose. Vytváříš si bomby, hodíš lákadlo z masa sebevraha a většina zombíků se seběhne k jednomu místu a bum. *1*
  • Redneck
    Unavující chuligánský boxer...to je Apollo Creed, ne?
    To by mě zajímalo, kdo ty překlady schvaluje, to musí bejt fakt dost těžkej pohodář *15*
    Dobrá recenze, docela bych zahrál coop a mlátil zombíky pádlem po hlavě, zatimco by kámoš/ka řídil ten divokej člun.
    • Jo, názvy jsou podivné. Coop je super *1* Mlátit po hlavě je můžeš čímkoliv. Chce to trochu tréninku. Dá se naučit zombíky srazit kopanci k zemi a celkem rychle je zabít mířeným úderem do hlavy. Rozběhnout se proti zombíkům a kopanec, rána, kopanec, rána, kopanec, rána .... tři zombíci mrtví *4* S bosy je to horší, ale zábavnější.
  • Na prvním Dead Island mi dost vadila ta přehnaně malá výdrž předmětů/zbraní, je to i tady nebo se to zlepšilo?
    • Taky nevím kde vzali koncept, že na 3 zombies zničíš páčidlo
    • Podle mě to bude stejné...
  • No jsem zvědav... Ono to stejně bude úplně to stejné co první díl akorát v jiných lokacích takže pokud vás bavil první díl tak zklamaní nebudete. na to, že tu hru dělají Poláci, tak klobouk dolů ! Právě to instaluji takže dám vědět jaké to je *3* ... !
    • Jeff
      Co myslíš tím "na to, že tu hru dělají Poláci"? Jen mě to zajímá. *3*
      • Nechci nikoho urazit, ale Poláky moc nemusím... Ale tuto hru jim celkem obdivuji. Když už mají ten příšerný dabing a všechno tak aspoň mají dobrou hru *15* .
        • Jeff
          Aha, já jen, že mimo téhle hry dělají a dělali na zaklínači I, II, III, Cyberpunk 2077, Bulletstorm, Call of Juarez, Hard Reset a spousta jiných. Dnes je v Polsku bezpochyby mnohem větší vývojářská komunita, než ČR. Nejen ve hrách ale ve vývoji softwaru obecně.
          A možná, že tam je příšerný dabing, ale zároveň asi 7x tolik televizijních kanálů. A hlavně mají Lewandowskiego *1*
          Ne, spíš mi vadí generalizace a vyzdvihování se nad národy. Říct, že určitou skupinu 40 milionu lidí moc nemusíš je docela frajeřina. *3*
  • Tak až to bude levnější tak si to kupím. Myslím, že tohle půjde rychle dolů.. 3koda jen že většinou nikdo nechce hrát v Cooperaci,.. když se někam člověk připojí tak ostatní odejdou a naopak..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit