Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečekané a příjemné překvapení!
  • Hra nekonečně super ,ale mám docela technickej dotaz a poněvač sem detailista zajímá mě když je to město postaveno na vrchní straně a pak sem koukal že ze spoda sou taky mrakodrapy atd ,no a proto mám brouka v hlavě ,to jako na druhý straně chodím obráceně ???? jakoby druhý město ?? ,a jestli jo ,jak se tam dostanu ??? ,jedinej způsob by byl dostat se tam přez nulovou gravitaci ,nebo jedině že prostě projedu skrz vítahem na druhou stranu ,což by znamenalo že jedu vítahem dolu ke střeše těch dalších budov a gravitační podmínky sou zachovány.
  • Nesouhlasím s názorem, že DS2 přinesl málo nových nepřátel. Doporučuji zapařit 1 a vzápětí 2. Uvědomíte si, že je to přesně nopak.
  • skvela hra mam ji z hry.tojepohoda.cz za paradni cenu
  • Hodne me ta hra prekvapila, velke zlepseni oproti 1. Diky tomu, ze se hra neodehrava jen na kosmicke lodi, tak si clovek uzije velke rozmanitosti prostredi...at uz se jedna o chram nebo skolu/jesle, samozrejme ruzne laboratore atd...zabavne mezihry a par jednodussich puzzle. Konecne po delsi dobe hra, kde se nestaci prikrcit za roh a pockat par sekund na doplneni zdravi, ale pekne poctive ,,lekarnicky,,. Jen je treba nehrat to na nizke obtiznosti, protoze pak je zazitek polovicni.
  • Hra je na PC
  • dostal dále.Mam dead space2 a nevím si rady na začátku hry kam přesně mám jít nebo co udělat abych se
  • dead space 2 je moc dobra hororovka nejednou sem se u ni pocural, tady ji maji dokonce zdarma www.tojepohoda.cz *12*
  • Hraju to ale v určitem dilu hry se nemužu dostat dál.neoteviraji se mi dvere kdyz se vyjde z takoveho velkeho salu do chodby a na konci chodby nejdou dveře otevřit.poradi někdo? *9*
  • Tak ja nevim, dostal jsem se do osme kapitoly a slo to z disku. Vetsi nudu uz jsem dlouho u hry nezazil. Nejen, ze je to lautr a to same jako jednicka, je to lautr a to same od zacatku az tam, kam jsem se dostal. Nepratele nez hruzostrasni, jsou otravni, naskriptovani, takze nemusim byt raketovy inzenycr abych vedel, kde na mne vypadnou. Jak rikam, uz dlouho se mi nestalo, ze bych nejakou hru nedohral.
    • Ja to prave dohral a vidim to tak na 8/10 ale len v ramci novodobych hier. Mam podobne pocity ako ty, po nejakej 8ch to bolo jak-tak. Koniec bol nastastie o cosi lepsi a napinavejsi ale "no cigar". Dufam ze to ted nezacnu recyklovat ako CoD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit