Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám že PC verze nebude mít horší grafiku než na konzolích, jako tomu bylo u jedničky. Ale asi bych se hodně divil.
  • Už se těším až si to ukradnu z czshare...
    • Komu co zmizí?
    • kdyby bylo demo, tak to krást nemusím...
      • MUSÍŠ jenom umřít
        • no a?
          • gay je skratka GAY
          • No takže si to nemusíš stahovat. Ve skutečnosti nemusíš ani dýchat, kdybys fakt nechtěl. Ledaže bys věřil na osud, ale v tom případě za to nemůžeš.
            • Ale ty to nemusíš hrát, nikdo tě k tomu nenutí. Nebo za tebou někdo stojí s pistolí u hlavy? Pokud se ti nelíbí, že u her nejsou dema, tak hlasuj svou peněženkou a kupuj si jen hry, co dema mají. A rozhodně neříkej "Musím" u něčeho, co dělat nemusíš.
            • stáhnout si to musím, když chci zjistit jaký to je aniž bych zbytečně nevyhodil 1100,-. Možná kdyby nebyli čeští obchodníci 100 let za západem a nabízeli by hru ve svém obchodě k vyzkoušení, tak bych si to nemusel čorovat. Nj, ale když už to někde nabízej, tak Vás od toho za 3 minuty vyhodí, že jestli to chcete hrát, tak si to máte koupit. *12* *12* *12*
          • 13_11
            Převyprávění pro pomalejší jedince: takovýhle kecy tady nikoho ani nezajímaj', ani neberou. Slušně tě proto prosíme, aby sis svoje kleptomanský ego honil doma v koutě a nestříkal s ním po nás v diskusích. Děkujeme.
  • Koukal jsem na youtube na multiplayer, musím rict ze vypadá nejak nudne. Kdo to hrajete muzete rict jaky je multiplayer?
    • sleepless
      Multiplayeru se budeme venovat v samostatnem clanku, review verze jej neumoznila vyzkouset.
      • To už jste tady jednou psali, ja se ptal nekoho kdo to hraje. O single nemam zajem, tak abych nekupoval zajíce v pytli.
        • V EU vyjde az 27 steam / 28.1 krabice.Kolikrat ti to tu jeste maji napsat ostatni aby jsi to pochopil ?
          • skutočne som alergický na takýchto drzych typkov *11*
            • Zdenda666
              Klid ditě *4*
          • ty si prvý ktorý mi to napísal takže stačí raz. Ešte včera boli informácie že hra bude na steame dostupná už dnes tak som myslel že to už niekto hrá. Nesledujem steam každú chvilu ani tuto diskusiu nečítam celú tak prestaň byť drzý ty vysrate hovno. ten ton si schovaj pre svoju mamku.
            • Zdenda666
              Není nad to si číst komentáře od 16ti letých fracků. *4*
            • Lžeš a spanuješ diskusi. už v 9:26 ti kdosi odpověděl. Že jsi líný a neschopný najít si odpověď na otázku, kterou jsi již jednou položil, je Tvoje blbost. Kritika je naprosto oprávněná. Příště se neptej, když si to pak ani nečteš a zakládáš novej dotaz. Zachoval ses jako ubožák a ještě kopeš kolem sebe, místo abys přiznal úlet. Uznej to a bude ti odpuštěno. :-)
            • 13_11
              Po někom něco chceš. Ten někdo si dá tu chvíli, aby ti to zjistil a sem pak napsal. A ty ho za to pošleš do prdele? Hmm...

              To TY se chováš jako drzej spratek a pojmy jako slušnost a vychovanost ti na internetu asi nic moc neříkají. Zeptej se svojí mámy, co si o tom myslí.
  • Ovladani jednicky mi vubec nesedlo a ta kamera za ramenem...nebylo skoro videt. Je dvojka to same?
    • Mne osobne ovladani v DS1 nijak neomezovalo, pravda idealni tak uplne nebylo, kamera byla prilepena prilis tesne za Isaakova zada, s citlivosti mysi to taky nebylo to prave orechove, ale osobne jsem si na to zvykl hodne rychle a ob level uz to mel v ruce natolik, ze se da rict, ze to preslo do krve hodne rychle. Osobne si zvyknu na vsechny nedokonalosti, pokud hra nema statickou kameru, tu proste nemuzu.
    • Jednicka mela kameru (pry schvalne) vyosenou a a pro me dosti neprijemnou. Ve dvojce uz je normalni TPS kamera, jako v kazde jine strilecce.
    • No člověk nic nevidí, když hraje na 4:3 rozlišení - néže bych to omlouval, ale možná by stálo za to zkusit widescreen rozlišení s okrajema nahoře a dole, rozdíl je obrovský. Přece jen, hra byla dělaná na konzole.
      • Na konzolích je to stejný. Sice vidíš všechno kolem, ale to podstatný kolikrát ne.
        • Tak nevim. Mne to u jednicky nijak hrozny neprislo.
          To ze ta kamera vyvolava pocit ztisnenosti, a lehky neprehlednosti je u hororovy hry bezpochyby zamer..
          • Neříkám hrozný, zase to má jiný věci. Třeba takovej Doom 3 se mi zdál taky docela dobrej a nepotřeboval pohled ze stropu. Každý se pak hraje jinak, ale určitě se nikomu nedivim, když neví, co se děje, protože mu pohled něco zakrývá.
    • Celkově je TPS dost o ničem. FPS je vždy lepší.
  • lidi, nemáte nekdo digitální verzi staženou ze steamu nebo eastore? Já to mám s eastore a klíš k brnění do dragon age 2 jsem nedostal. Ono se to ýíká jen krabicových verzí?
    • Mám krabici a klíč jsem dostal. Koukal sem an steam a nikde tam není napsané, že by k tomu dávali klíč. Vždy tam bonus obsah vypsaný je, takže abych odpověděl. zatím to vypadá jen na krabice.
      • díky za odpoved, docela me to štve, protože dragon age 2 budu mít taky a tu zbroj chci. V nejhorším případě to bude jistit, aukro.
  • Recenzovaná verze: PC, PS3, X360...a to je hral recenzent vsechny najednou a nebo postupne? :)
    • sleepless
      Sorry, preklik v adminu. Recenzovana byla X360 review verze (cili ne krabice prodavana v obchodech).
  • tak pokud budou stejná objektivní kritéria pro hodnocení použita i u DNF, bude muset zákonitě dostat maximálně 0/10, protože ten nového nepřinese zhola nic a jenom podle šablony obšlehne úplně vše, navíc zabalené v obstaróžním grafickém hávu, doufám, že si na to recenzenti za čtvrt roku vzpomenou.
    • Duke je legenda, ten i kdyby s nicim novym neprisel, tak uz to slovo Duke je neco :-)
    • neprovokuj a pána Duka z toho vynech. :))
  • Edit: oj, ted mi to doslo, tys myslel pc verzi :) Moje chyba.
  • na PC to uz nema take retardovane ovladanie ako dead space 1??
    • O rozlišení tu vůbec nešlo prostě to ovládání pro pc bylo špatný,do toho navíc mizerně udělaná kamera takže někdy (scéna ve výtahu) nebylo vůbec vidět co se děje.Dám příklad u posldního Alone in the Dark bylo taky zvláštní ovládání ale po čase jsem si na to zvyknul tady za celou dobu mě nesedlo,pro mě jednička je nadprůměrnej horor ale taky hra která pro pc vůbec nemusela vyjít.Rozhodně titul který má svoje kvality ale ty spíše asi ocenily uživatelé konzolí
    • To bylo naprosto v pohode akorat se muselo vypnout vsync jinak bylo divny rozhlizeni
      • Lepší divný rozhlížení jak hra bez vsync, ne? Už je rok 2011 a vsync by měl být všude funkční.
        • Ty mivas problemy s tearingem?
          "Už je rok 2011" a ja vsync automaticky vypinam, a u jediny hry jsem nemel problem.
          Jinak teda nevim cemu tady rikate "retardovany ovladani". Cokoli jsem hral na PC se ovladalo UPLNE stejne jako dead space
          • Pokud neni zaplej vsync, tak určitě. Je to nutnost snad u všech her. Naneštěstí to u některých her způsobí dost problémy. Na konzolích si kolikrát ani nemůžeš vybrat ho zapnout a pak je to dost hrozný.
            • On nemusí být tak často vidět, ale s vsync je jistota, že ho neuvidíš nikdy. Možná na to nejsi tolik zvyklý. Mě hra bez vsync ruší, protože vždy hraju s ním. Časem to tolik nevadí, ale záleží na tom, co často hraješ.
            • *nerozumiM
            • Fakt? Tak skoda ze nerozumi HW, nebo cim to teda je.
              Kartu mam Nvidia a nikdy jsem tearing ani nezahlidnul. Naopak se zapnutym Vsync je nechutna prodleva v ovladani.
    • To bych take rad vedel.
  • to ste retardi? co do každý diskuze cpete bezcenný chcal of duty...děte už do řitě a strčte si to někam...dacani *10* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit