Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tahle recenze mi rekla fakt jen velky "kulovy"... Skoro jako by autor hru ani nehral... velmi nehezky ODFLAKNUTE
    • A co bys tam chtel mit? Napsano, ze Ackem se utoci, vyjmenovane vsechny zbrane a typy nepratel? Tohle nema byt manual nebo guide, ale recenze. Ja si tedy obrazek udelal dobry, hru nekoupim, protoze skutecne vypada tak, jak jsem cekal - jednicka s par vylepsenimi.

      Nebo co ti chybelo? Treba to autor doplni v diskusi...kdyz ho hezky pozadas.
    • Musím se zastat autora recenze, protože jak sám zmiňoval tak hra se od předchozího dílu takřka neliší, proto není nutné znovu recenzovat principy hraní. To že se spíše zaměřil na pocity z hraní je správně. Přeci jenom Dead space je hra která staví především na atmosféře
      • Pan_Klobouk
        To sice ano, ale minimalne nejake technicke zalezitosti navic zminit mohl. Podle vypisu platforem snad byla recenzovana PC verze? Z jednicky znamy mouse-lag, gumove ovladani, potize s V-Sync, podivne rozvrzeni klaves... na vsechno tohle bych (jiste ne sam) rad znal odpovedi, nez si DS2 poridim. Pac demo jaksi... vsak vime.
        • janchor
          A co takhle si odpovědi odvodit z prostýho faktu, že v recenzi PRÁVĚ není o lagu, gumě a vertikální synchronizaci ani slovo?
          • Pan_Klobouk
            A co takhle nekam poznamenat, jaka verze je recenzovana? Ono tohle se tykalo jen pocitacu, na konzolich to bylo v pohode.
            Nicmene OK, dobra rada do budoucna - vse o cem v recenzi neni zminka se da povazovat za povedene a bezchybne. Priste teda piste jen o zaporech, to ostatni nestoji za rec, pripadne to nikoho az tak nezajima. ;)
        • Ale to si asi pletes s QnA. Ukolem recenze je popsat hru a to podle me dela vic nez dobre. Ja si udelal dobry obrazek o tom, jak hra vypada. Pokud tyto veci nezminuje, asi je nezazil, tudiz nejsou pritomny.
          • Nahore je vcelku jasny X360 ... stejne jako zatim vsechny recenze, ktery jsem na DS2 zahlid, takze o pc verzi neni ani slovo. A na konzoli ty problemy mozna nejsou.
          • Pan_Klobouk
            IMHO "Ukolem recenze je popsat hru" po vsech strankach. Tedy i po te technicke, ne? Neni snad zvykem zminovat v PC recenzich narocnost na HW, optimalizaci, vhodnost navrzeneho ovladani - zvlast kdyz jde o konverzi/multiplatformni titul a dalsi veci?
            A i kdyby slo o recenzi X360/PS3 verze (coz je docela mozne, clovek se nikde zadne znacky nedobere) presto bych rad vedel, jak se ve dvojce promenil engine, co framerate, efekty... Uz jen proto, ze i na konzolich mivaji hry problemy, PS3 verze se autorum vetsinou nedari a diky omezenym systemovym zdrojum jsou konzolovky cim dal casteji ocesane a orezane. Technicky, oproti PC.
  • Tak tahle recenze mi rekla fakt jen velky "kolovy"... Skoro jako by autor hru ani nehral...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit