Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vysral by som sa na vsetkych dementov ktorí nemaju co robit a riesia to ci tam maju pridavat upozornenie alebo ne. robia "grafy" ktoreho vysledkom je to ze na stranke youtubera ktory ma pod 5k nezaplatia reklamu . waw. nato by nikto neprisiel :D genialny reklamny tah. aj tak to je kazdemu jedno a nikoho to nazaujima
  • Teď..teď vám něco řeknu. Chtěl jsem říct, jak špinavej byznys to je (no ták, předstírat před, z velké části nevyspělým a neznalým, obecenstvem hroznou zábavu a další emoce, jen abych je rozkouskoval a oni to koupili je tak trochu hyenismus), ale....teď si tak jím buchtu z bílýho jogurtu a meruněk, kterou jsem dnes dělal, zapijím ji mlíkem z Lidlu za 15,90,- na večeři přemýšlím, jeslti si udělám čínskou polívku nebo párky a...wow, říkám si, měl bych začít dělat videa na youtube. Opravdu, když se člověku zadaří, dá se na tom tak dobře vydělat? Mohl bych tím trávit čas, kterej normálně zabijím tím, že nadávám pod podobnýma článkama na kapitalismus.
    Byl bych férovej, tvůrci by mi ani nemuseli dávat hry, nakupuju je stejně na humble bundle za takovou almužnu, že charita dostane ho*no a na steamu v takových slevách, že tvůrci další hry musej dělat přes kickstarter nebo na konzole.
  • A proč prostě nemít reklamu na něco, co nemá s danou tématikou videa nic společnýho?

    Třeba ve videu o Half - Life 3 by byla reklama na Plzeň, to se snad může ne?
  • Mato1987
    sa divíte, všetko je to jedna banda podvodníckych smradov, ktorým ide len o zisk a nič iné. Na takýchto niktošov existuje ale jeden krásny bič a ten sa menuje adblock. A ako sledujem diskusie tak podstatná časť publika games.cz s radosťou sleduje týchto "unterwassermanov" a ešte sa tým po diskusiách hlavne k recenzovaným hrám chvália. Idiokrácia.
    • Proč sem vůbec něco píšeš, když mají tvé názory hodnotu lejna? 1987 - to je datum narození? To jsi proti mě mimino... *3* To jen jak pořád odkazuješ na "smrady" apod., jakoby si byl starej chalan, co se vyzná. *7*
      • Mato je totiž poslední dobou nějakej moc vyskakující východní rebel. Já osobně se snažím tu svou averzi vůči těmhle secesním nepovedeným kádáristům nějak obecně mírnit, ale tenhle panáček mě přesvědčuje, mu někdo musel v poslední době slušně na*rat do hlavy. Co teze, to blitek.
        • Mato1987
          Nie je nič lepšie ako nepodarený a inkoherentný pokus o trolling od anonymného prispievatela *11* *1*
          • Kulervoucí odpoveď - kakastrofální i na uhra. Co se to s tebou stalo, to mi plýny neberou. Kdysi jeden z racionálních, teď evidentní guma. Přetlak? Nebo čím si to mám vysvětlit?
            • Mato1987
              drsný ako šmirgeľpapier *7* prezraď nám ešte čo iné ťa okrem akútnej debility a predmenštruačných ťažkostí trápi?
            • Zalez ty katastrofální kulervoucí uhře, nikdo není na tvoje premenstruační výjevy zvědavý.
            • Mato1987
              Cez internet sa so mnou momentálne snaží naviazať komunikáciu evidentný anonymný sociopat, som priam fascinovaný.
      • Mato1987
        Nechápeš podstatu diskusie a okrem toho si úplne mimo, nevadí, každý sme nejaký, niekto má rád čokoládovú, iný zase vanilkovú zmrzlinu. *12* *8* *16*
  • Stejně u GoGoMan, IndianTV a podobné sra*ky *16*
    • Ronox
      Já bych je nechal. Mají svou komunitu. Já mám rád lidi jako je Total Biscuit i když už mi taky trochu leze krkem to jeho elitářství pc, ale co se týče her, tak se chová profesionálně. Stejně se spíš pro svoje potřeby pokud jsem na vážkách kouknu na nějakej úsek gameplaye a to mi stačí jestli koupit nebo ne.
  • TheGGG
    nejhorší sou recenzenti, ty vydělávaj na hrách jak sv*ňa
  • Nevidím žádný problém v tom, když si vydavatel/vývojář zaplatí propagaci své hry u nějakého významného youtubera. Pokud youtuber hru přímo nehodnotí, nedělá žádné významné závěry typu "tuhle hru prostě musíte zkusit, je super bla bla", tak je to podle mě ok. Beztak je i hodnocení hry vždy čistě subjektivní záležitostí a nakonec si každý sám musí udělat názor a rozhodnout se, zda-li si hru koupí.

    Mimochodem uvodní obrázek je od youtubera AngryJoea, jehož hodnocení her je podle mě velmi odpovídající a nebojí se i obrovské AAA hry hodnotit průměrnými známkami, zatímco ostatní recenzenti otrocky dávají vysoká hodnocení.
  • mě vždycky fascinuje, jak se lidé, kteří se zadarmo a dobrovolně dívají na videja z youtube, cítí podvedeni, když někdo promuje nějakou hru. navíc, když to promotér neskrývá a jasně to dává najevo. jenže to je právě to, většina peněz youtuberů jde právě z těchto shlédnutí, takže musí tyto věčně nevděčné lidi furt brát v potaz a přizpůsobovat se jim. ti spokojení, kteří se prostě mrknou a jsou rádi, a občas dají like nebo tak, nejdou tak slyšet... internet no...
    • MickeyMutant
      Problém je v tom, že youtubeři to "promování" zatím jasně najevo nedávají.
      • minimálně u většiny polaris youtuberů to už není pravda. jesse, dodger, crendor i tb měli malou aférku nějakou dobu zpátky a to je vyřešené.
  • Dogkiller
    Dívat se na let's play je pro mě něco podobného jako sledovat péčko. Není to úplně špatné, ale vzít věci do vlastních rukou je mnohem větší zábava. *5*
    • MickeyMutant
      Čí ruce při sledování péčka používáš?
    • Já mám lets playe rád. Kolikrát je super se prostě jen koukat na hraní hry, namísto hru přímo hrát. K tomu jsou tahle videa často dost zábavně okomentována, což přidává dost zábavnosti. I lets playe na games jsou poslední dobou velmi zábavné.
    • walltar
      No tak já třeba se dívám na letsplaye her, které nemám zájem hrát, ale třeba mě zajímá jejich příběh. Plus je to celkem dobrý k jídlu, když není nějakej seriál, nebo film. *1*
  • Miserius
    Úvodní fotka Angry Joe... To moc Lets Player neni...
    • Ale je to lets player. Má řadu videí, kde hraje hru a to nikoli v rámci recenze, review apod. Posledně hrál např. Sniper Elite III a Daylight.
      • Miserius
        Děkuji, ale oči mam taky... Neznamená že když nahraje par videi že je hned Lets Player... Dokonce v poslednim videu rikal ze to nataci jen protoze nema co recenzovat a ze ted se vrhne na TLOU Remastered
    • Bonsaimancer
      nemáš ani pravdu, ale ani nejsi úplně mimo....on je trochu více recenzent, ale nemalou část času tráví (hlavně od zhoršení financování YOUTUBE reklam) na TWITCH.TV jako let´s player a sám se za něj považuje...na specifikaci toho co dělá asi neexistuje přesný pojem *3*
    • tak ani totalbiscuit :) ale asi je pro ně lets player širší pojem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit