Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tj, jenze v tomhle ohledu maji bych rek dost smulu, protoze jakmile se proflakne, ze je za to dotycny placen, tak 80% lidi zvedne kotvy a presune se o dum dal.
  • No je to nějakej takovej vocas přesně jako na tvojí profilovce...
  • De facto video-odpověď přímo od TB:
    https://www.youtube.com/watch?v=4KclXm0fDo0
  • je to srandovní (nebo smutný) jakmile se neco stane popularní tak biznismeni jako supi co zaciti korist se hned sletnou a roztrhaji to na kusy az nic dobreho nezbude
  • Práveže s vekom človek občas ani nemá chuť hrať a radšej sa pozrie na pekné hry profíkov, ktorí vedia hrať a robia to dobre, komunikujú, spolupracujú. Napríklad sledovanie LoL je rovnako a pozerať na šport a to robia všetky vekové kategórie.
    Sám som sledoval Day[9] ako hrá Heartstone alebo kampaň Starcraftu 2, lebo hrať sa mi to nechcelo ale zaujímalo ma ako hra vyzerá. A mám 25.
  • Jack1947
    Tento fenomén se mě naštěstí netýká když se potřebuji podívat kouknu na Walkthrough kvůli tomu když něco nevím jak dál tak mi pomůžou. Když někdo chce vydělávat na líných lidech a jim to nevadí tak prosím...
  • Pokud si kupujou publicitu, tak to spotřebiteli může bejt jedno. Pokud hodnocení, tak to stejně nikdo nepřizná. Takže asi tak...
  • restore
    Neni treba ten minuly cas, v jeddnom videu to komentoval a zhodnotil ze uspesnost liecby je hodne vysoka, takze je pravdepodobne ze zase casom zacne makat.
  • Asharak
    Přesně! Ban, Timeout, Mute, Kick, Permaban... nádhera! :3
  • Mato1987
    správně, Kázeň musí být, tak je to správně.
  • Pravdaže je to v poriadku. Určite by som sám ponúkol youtuberom aby hrali moju hru a spravili mi reklamu. A je mi jedno či pri videu bude napísané, že mu za to niekto zaplatil alebo nie. Ide o to či je video zábavné alebo nie je.
  • TheGGG
    a ty nevíš co znamená slovo hipster a tak to jako správný čecháček používáš jako nadávku.
  • maros.goc
    nie, len ma to samozrejme velmi mrzi ..mal som ho rad
  • Já zas nechápu, jak může mít třeba takový #$!"'afJSF jako PewDiePie tolik odběratelů. Lidi jsou asi už fakt totálně vycucaný nebo nevím.
  • A ty se mu divíš, žes tam přidal toho smutnýho smajla? Každej normální člověk, kdyby zjistil, že má rakovinu, by se vysral na kktiny jako YT videa apod. a zaměřil se na důležitější věcí.
  • Co je tohle za móresy, poslouchat po youtube nějakýho zkřehotajicího bezkuláka jak hraje hry. Dnešní hipsterský děti už nevědí co by mohlo bejt cool.
  • Lepší než LP mě přijde stream, tam je alespoň nějaká interakce s diváky...
  • Black_Hand
    pro doplneni, ze TB prijal kritiku, ze text v description videa je malo. takze: "From now on we'll be clearly disclosing promotional videos in a splash screen at the start of the video. If the audience trusts you, you should also be able to trust them."
  • 1) zapnutej adblock vždy a všude
    2) sleduju jen menší kanály, protože pozoruju, že pokud ten kanál vyroste, začne to jít brzo do sraček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit