Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    ja si občas pozriem len total halibuta a jeho WTFis ...odkedy mu ale zistili rakovinu, uz tvorí videá len sporadicky :(
  • Nesouhlasim. At si kazdy bere penize za co chce, ale lets play videa jsou svou podstatou reklama a pokud vydavatel hry za ni plati, musi byt takto oznacena. Kdyz beru prachy od nekoho, jehoz dilo prezentuji, tak nejsem nestranny a divaci maji pravo to vedet.
  • Mato1987
    drsný ako šmirgeľpapier *7* prezraď nám ešte čo iné ťa okrem akútnej debility a predmenštruačných ťažkostí trápi?
  • Radioaktivni_surikata
    Obechcat se dá úplně všechno. Pokud se danej hodnotitel nebojí sáhnout po odůvodněný kritice, což oba pánové na obrázku splňují, tak může bejt každýmu jedno, od koho a za co peníze dostávaj. Docela i chápu snahu podobný informace skrejvat, protože je svět plnej histerickejch lidí, který viděj za každým rohem zloděje a podvodníka, což tak nějak reflektuje současnej stav společnosti. Podobná informace by mohla odradit spoustu lidí, i když by se výše zmiňovaní ničeho ani nedopustili. Názor si bude muset udělat nakonec každej sám a žádná záruka, že to bude ten "správnej" na to není. Já bych posuzoval jednotlivý případy individuálně (ono zase až tolik těch velkejch ryb není) a nezaváděl nějaký plošný opatření. To podle mě nepovede k ničemu dobrýmu...
  • PreidaQ
    https://www.youtube.com/watch?v=qi5KsJDTiV4
  • Zalez ty katastrofální kulervoucí uhře, nikdo není na tvoje premenstruační výjevy zvědavý.
  • Miserius
    Děkuji, ale oči mam taky... Neznamená že když nahraje par videi že je hned Lets Player... Dokonce v poslednim videu rikal ze to nataci jen protoze nema co recenzovat a ze ted se vrhne na TLOU Remastered
  • CZ SK lets playeři jsou taky ukvičený děcka většinou. Na to se vůbec nedá koukat.
  • Keyz
    Tak pastýři si většinou hlídají svoje stádo aby bylo poslušné.

    Jako tohle je většinou hlavní motivace tam, kde sledovanost je hlavní ukazatel. Řeší se jak lidi udržet a jak si je vychovat. Většinou se nějaký morální dopad apod. neřeší. Hlavně, že číslo je stále dobré i když dělám pořad "blbě".

    Zrovna tohle je dobře provedeno v seriálu Newsroom. Ta nutnost sledovat neustále čísla a klidně si to nahnat nějakou hysterickou zprávou vs rozpor dělat zprávy co nejvíce informačně aby se lidé měli možnost se kvalitě rozhodovat.
  • Keyz
    Jinak je dobré uvádět sponzory jestliže dělám videa pro veřejnost za peníze a na nějakém kanále kde to oslovuje hodně lidí. Stejně jako to často uvádí noviny a řeší se to.

    Pepa co píše nějaký blog a sleduje to pár lidí, tak tam je to skoro jedno. Zbytečná zátěž a případně jeho chování zasáhne stejně málo lidí.
  • Upřímně na některé se rád dívám, ale ty komunity za jednotlivýma lets playerama jsou většinou slepí následovníci slušně napsáno.
  • Keyz
    Mě by zajímalo kolik času se průměrně lidí dívají na nějaký Lets play. Jsou dlouhé jak seriál a jestli to někdo sleduje pravidelně, tak to má jako seriál...

    Osobně se dívám pouze na některé kritiky a informace jako dělá totalbiscuit apod. Ale bych čuměl dlouho na to jak někdo hraje, to mi radost nedělá a přijde mi to jako ztráta času.
    I když v úterý jsem se díval asi 30 minut na commandos na hrej. Tam jsem si připomněl staré dobré časy a bylo tam i zajímavý info.

    Ale klasický lets play, kde sedne franta a hraje + do toho dělá skřeky to je teda síla. Sice se také, dívám na různé šílence (ne v rámci her) a jejich vystoupení ale to trvá pár minut.
    - A jestli si chci zjistil příběh, tak si to prostě přečtu v nějakém shrnutí.
  • Korektní by bylo uvést střet zájmů, který ukazuje dramatický nárust lets play videí snad všech konvenčních herních médií, cca za poslední rok. Btw. už jste rovnou mohli dát pod artwork Joa a fotku TB velkým tlustým písmem WANTED.
  • Mato1987
    Cez internet sa so mnou momentálne snaží naviazať komunikáciu evidentný anonymný sociopat, som priam fascinovaný.
  • Kulervoucí odpoveď - kakastrofální i na uhra. Co se to s tebou stalo, to mi plýny neberou. Kdysi jeden z racionálních, teď evidentní guma. Přetlak? Nebo čím si to mám vysvětlit?
  • Mato1987
    Nie je nič lepšie ako nepodarený a inkoherentný pokus o trolling od anonymného prispievatela *11* *1*
  • "Myslíte si, že je v pořádku, když jsou letsplayeři placení vývojáři či vydavateli za předvedení jejich hry? Vadilo by vám, kdyby váš oblíbený tvůrce videí dělal podobné propagační akce, nebo to berete jako součást byznysu?"

    Nevadilo by mi to v ideálním případě, kdyby každá zaplacená ukázka z hraní byla jasně proložena vodoznakem (někde v rohu), že se jedná o zaplacený materiál.

    To by ale popřelo důvod, proč vydavatelské společnosti vůbec s herními nadšenci ztrácí svůj drahocenný čas. Ony právě chtějí a potřebují, aby existoval reklamní kanál který bude samozřejmě cenzurovaný, ale bude vypadat nasrosto svobodný a nezávislý. A cenzura zaplaceného videa z hraní je naprosto jednoduchá - společnost dává peníze, hráč je za ty peníze na své vlastní časové náklady povinen zajistit, že ve jeho prezentovaných videích nebudou zobrazovány žádné bugy ani glitche a v případě komentáře bude hra prezentována výlučné v pozitivním světle.
  • Mato je totiž poslední dobou nějakej moc vyskakující východní rebel. Já osobně se snažím tu svou averzi vůči těmhle secesním nepovedeným kádáristům nějak obecně mírnit, ale tenhle panáček mě přesvědčuje, mu někdo musel v poslední době slušně na*rat do hlavy. Co teze, to blitek.
  • Zayl
    Co má TB a Angryjoe společného s lets playerama teda netuším. TB dělá hearthstone videa, ale to se stěží dá označit za lets play. AJ je reviewer který mezi review uploaduje záznamy svého streamu. Označení kritik nebo youtube personality bych ještě chápal. Třeba taky komentátor. Ale Let´s Player? Nope.
  • Mato1987
    Nechápeš podstatu diskusie a okrem toho si úplne mimo, nevadí, každý sme nejaký, niekto má rád čokoládovú, iný zase vanilkovú zmrzlinu. *12* *8* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit