Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě mě napadlo, už víme technologii na které to poběží? Je to samá holá zeď vůbec žádné objekty.
    • Syndicate dela Starbreeze. Vetsinou delali hry s vlastnim enginem ale v unoru 2011 koupili Unreal Engine 3.
  • Hustej song:_) Skrillex - Syndicate
  • Nesnáším znásilňování herních legend, na kterých jsem vyrůstal.
    Použití názvu Syndicate jen kvůli lepším prodejům je v mých očích neobhajitelné.
    • Já bych se toho nebál. Dneska by ta izometrie asi nikoho moc nebrala a hlavně mám pocit, že už prostě není tým, který by to dokázal udělat tak, aby to jako akční strategie obstálo i v dnešní době i na konzolích. Ale nějaký lehký remake v HD s coopem, by nebyl špatný. Pořád mi to v tom DOSboxu padá :-)
  • Takhle měl vypadat Duke Forever :/ . Střílečka , chtělo by to analýzu obrázek za obrázkem , jestli tam vůbec je je toužebně očekávané přepínání mezi několika agenty .
  • Z původního Syndicate to má jen hudbu, která je mimochodem skvělá. Obceně proti FPS nic nemám, ale tahle legenda by si zasloužila oživit spíš na vlně úspěchu Diabla 3, jen v cyberpunk prostředí. Škoda.

    Doufám aspoň že to nebude skriptovaná koridorovka, ale něco jako městský sandbox, pak by to trošičku původní hru a její mise připomínalo.
    • Souhlasím, s tím, že původní hudba byla skvělá . Nesouhlasím s Diablem (a podprůměrečně vypadající trojkou už vůbec ne!).... (tupé masakrování nabíhajících hord) . Sandbox s dějovou linií bych si taky užil ...
  • Tak jsem si teď na dosboxu zkusil znovu zahrát původní Syndicate a je to hrůza. Asi jsem dnešníma hrama moc rozmlsanej, protože si pamatuju, že mě to zamlada dost bavilo. Teď jsem dal asi hodinku prvních pár kol a zábava nikde. Označil bych to spíš jako "isometric shooter" než jako strategii a byla to prostě nuda. K tomu ještě dodám, že jsem asi před rokem hrál znovu UFO - Enemy Unknown (to už je podle mě strategie, tahová) a dost jsem se bavil, než mi přetekly některé hodnoty dovedností mých borců těsně nad 0 a byli nepoužitelní, to jsem to zabalil.
    Na nový Syndicate se celkem těším.
    • Jsem hnup, uplne jsem zapomnel, ze tam je ten mod, kdy agenti strileji sami, to pak je uplne novej level hrani, jsem si rikal ze mi to nejak nesedi. No nic, zitra budu pokracovat.
      • Tak tohle mě upřímně rozesmálo :) Taky to teď hraju a používání zdrogovaných agentů je základní mechanika, navíc klikem do formace se rozestoupí, což je dobré pro defenzivu. To je holt největší nevýhoda všech starých her - nehraje se to tak jak je zvykem a nemá to nic kromě tištěného návodu.
  • Spades
    Je to ripoff Deus Ex ? ano Bude to tupa strilecka pro masy ? ano
    Pustim si k tomu Dubstep ? WOBLE WOBLE WOBLE WOBLE WOBLE
  • MishKonn
    Trailer vypadá v pohodě, ale to rvaní dubstepu horem dolem do všeho, kam to jen (ne)jde, už se mi docela hodně zajídá.
  • Proc mi to pripomina Hired Guns z Amigy.U me dobry. *1*
  • To vypadá veeeelmi dobře!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit