Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemam na to volant
  • hudba ;) http://www.youtube.com/watch?v=KuJc1zKuqhU
    • Lynch
      Tak to si to stihnul dříve než já! *1*
      • stačilo do youtube napísať Skrillex a zoradiť podla dátumu *1* prvé čo ma napadlo a hned úspech *3*
    • MidnighT91
      Sakra, bůh ti žehnej *3*
      • počúvam Skrillexovu hudbu a ten jeho štýl som vyčuchal hned :D
  • trosku to řikate špatne .. to není jako deus ex .. ale deus ex je jako syndicate ... tu hru sem dohral ješte na amize ... :D
  • Dost našlápnutá hudba. vypadá to, že někdo sází na čirou, nestylizovanou agresivitu v mírně hi-tech prostředí. Budoucnost lidstva .)

    Nevím proč, ale ze všech trailerů za poslední rok mě tenhle potěšil nejvíc.
  • To vypadá na jednu z her, které původní značka právě uškodí, protože to vypadá fakt zajímavě(tím parkourem mě to připomnělo Prey 2, tím prostředím DE:HR) a jelikož na tom dělají autoři Riddicka, aj tomu docela věřím.
  • Takhle měl vypadat Duke Forever :/ . Střílečka , chtělo by to analýzu obrázek za obrázkem , jestli tam vůbec je je toužebně očekávané přepínání mezi několika agenty .
  • Tohle bude pecka. Skvělej soundtrack.
    • ta hudba je mix na puvodni syndicate
      • Presne, taky sem si vsiml. Hned se mi to libilo vic ;-)
  • "fantastickou scénu s výslechem, který jeden z policistů nevydrží" já to pochopil tak, že toho policajta nějak dálkově-neurálně-augmentačně zmanipuloval ten agent *7* *1*
    • Dlaha
      a třeba právě to neurální manipulování už nevydržel :D
  • MishKonn
    Trailer vypadá v pohodě, ale to rvaní dubstepu horem dolem do všeho, kam to jen (ne)jde, už se mi docela hodně zajídá.
  • Je mi jasny ze me ted vsichni ukamenujou, ale musim rict jedno...kdyby takhle vypadal deus ex tak sem ho byval mozna i dohral (a mam ho koupeny kdyby nahodou nekdo chtel klasicky argumentovat tim, ze si hry nevazim protoze sem ji urcite nekde stahnul :). Tenhle Trailer se mi libi hodne. Je sice evidentni, ze hra samotna nebude tak dinamicka v porovnani s timhle na efekt delanym strihem a hudbou, ktera asi ve hre pri kazdem souboji znit nebude...nicmene porad to vypada na slusnou porci zabavy. Osobne mam nic proti zmenam starych znacek ve prospech doby a toho co si zada publikum, viz. novy X-Com atp.
    • Nic proti tvemu vkusu a nic proti Syndicate, ale kdyby takhle vypadal Deus Ex, tak jsem si ho ani nekoupil, natoz 2x dohral. Ale jako strilecka je tohle ok. Proc ne.
      • jen bych dodal jestli se nekdo zeptal co si zada ono zminovane publikum treba co se me tyce tak bych bral klasickej syndicat,fallouta atd. a ne ze vsech tehle her kde ovladate partu lidi z ptaci perspektivy a je to na tahy udelat akcni FPS takze na zaver FPS nehraju tahovky jo takze .... velebnosti du blejt
        • Souhlas klasiky , tahovky Fallout,SYndicate ,Xcom .......... dnes akcni fps kerych sou mraky takze ani jedna nevinikne
          • ten souhlas tam byt nema
            • Sindikát není tahovka, pozor! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit