Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shetland
    Trailer vypadá skvěle a hraje k němu celkem dobrá hudba. Je to trochu podobné DE: Human Revolution, ale to mi ani tak nevadí protože to je jedna z nejlepších her. Snad se Syndicate vydaří, zatím vypadá slibně. *4*
  • Zayl
    Deus Ex much?

    Nevím proč se to jmenuje Syndicate. Radši nevědět co udělají z Theme Hospitalu... Závody? Chudáci kluci z Bullfrogu.

    Co se týče samotného traileru... je ok.
    "fantastický"? No nevím.
    • nn, řikali, že už to připravujou jako další FPS... Theme Hospital:Gyno Clinic, půjde prý o těžký konkurenčí boj a spiknutí v oblasti infiltrace & extrakce za pomoci různých augmentovaných nástrojů... a nejen že prej půjdou extrahovat z NPC genetický data, ale prej i celý nový lidi *7*
  • Akce akce akce, ale kde ja ta atmoška ? Třeba příjde v dalším..a nebo .. ?.
  • Zatvoria východniara do plynovej komory. Pustia plyn a východniar klope na dvere:
    ,,Hej haloo, pušce me, vam tu unika dajaky plyn!"
    Esesak nereaguje.
    O päť minút: Už nemušice, už som to opravil.

    Je len ze sa podelim :) smial som sa natom ako slahnuty , ani neviem preco .

    A k teme : Vyzera to celkom fajn ... trosku moc akcne asi na moj vkus ale to mozno len trailerom . A tym co to uz obvinuju ze to kopiruje DE:HR a ze to bude blbost - pockejte si radsej kym to vyjde aby ste neboli za debilov ak to bude pecka .
    • Vtip je to sice fajn, ale když on neni tolik k smíchu, protože plyn se do údajné komory nepouštěl, ale vhazovaly se tam granule, ze kterých se plyn uvolňuje, pak ten vtip jaksi ztrácí na síle.

      K tématu, trailer zajímavý asi jako u většiny her, kdy trailery vypadají vždy nejlépe, problém je v tom, že starý dobrý Syndicate tam nevidim, asi bylo potřeba si vypůjčit zvučné jméno.
      • Tys ten vtip pojal poněkud Sheldonovsky.... *3* *1*
        • Pojal jsem ho podle toho co o tom vím, musíš uznat že pak to vtipný moc neni *3*
  • Nevim. Breakbeat mi tak vzacnej nepripadne. Nakonec neni nad to poslouchat Annie Nightingale na Radio 1. Pripadne mi to jako trailer na tupou strilecku, nic vic.
    • Tak ta hudba ma k breakbeatu hodne daleko.. To je spis nejakej mix elektra a techna, aspon me to tak prijde. Nejsem zadnej znalec stylů.
      • jesusek
        Tohle je dubstep imho.
        • Skrillex (Dubstep / Electro House / Breakbeat). Premyslim, jakou ta informace ma cenu... *1*
          • Tys to nakousl, ja jen reagoval :-). Myslim, ze v dnesni dobe se vsechno tak prolina, ze nema smysl resit nejakej styl, je to jen pro chytroliny, kteri na to tema vedou nekonecne diskuze.
            • Nj. Je fakt, ze uz dnes cisty styl malokdo hraje. Pekny den. *3*
  • Z původního Syndicate to má jen hudbu, která je mimochodem skvělá. Obceně proti FPS nic nemám, ale tahle legenda by si zasloužila oživit spíš na vlně úspěchu Diabla 3, jen v cyberpunk prostředí. Škoda.

    Doufám aspoň že to nebude skriptovaná koridorovka, ale něco jako městský sandbox, pak by to trošičku původní hru a její mise připomínalo.
    • Souhlasím, s tím, že původní hudba byla skvělá . Nesouhlasím s Diablem (a podprůměrečně vypadající trojkou už vůbec ne!).... (tupé masakrování nabíhajících hord) . Sandbox s dějovou linií bych si taky užil ...
  • dalsia corridor shooter+takedowns+cinematic bullshit. fiiiha uplne teda vycnieva z davu priemernosti dnesnych hier. to ze na to daju nalepku slavnej skvelej hry tiez moc nepomoze.
    • Shetland
      Nikdy jsem nedokázal pochopit lidi, kteří neustále něco odsuzují aniž by si to vyzkoušeli a věděli jaké to opravdu "JE".
      • esmerealdu som tiez nikdy nepozeral (nevyskousel) a aj tak viem ze je to picovina... ty mas na to aky nazor ? ci ziadny zatial, najprv si to musis napozerat (vyskouset) ?

        dalsi :)
        • já na Esmeraldu koukal v těch asi 8 letech.. a rozhodně to byla kvalitka na tu dobu, když se proloží Pokemonama o víkendu.. k tomu Divoký Anděl ještě, taky dobrá telenovela *15*
        • Shetland
          Já taky nikdy neviděl esmeraldu a proto na ní nemam žádný názor chápeš? *4* A ne nepotřebuju jí skouknout, protože mít/nemít názor a mít/nemít zájem jsou dvě úplně odlišné věci. Což ty pravděpodobně nepochopíš že? *2*
          • nemit nazor neexistuje. pozres si ten trailer. a ake dojmy to v tebe vyvola ? co to podla teba je ? zavodna hra ? alebo strielacka ? v scifi koridoroch, a takedownami. a 'cinematic lens flarmi' vsade okolo. trailery sluzia totiz na to aby si clovek spravil nazor, a kazdy kto to zbada si ho aj spravi. zakladne rozdelenie paci/nepaci. s tym rozdielom ze na negativnu odozvu vacsina ludi vstahovacne. ale ked niekto povie ze vau vyzera to super, tak do nich nikto nerype ze ako to mozes povedat ked si to neskusal.
  • Hustej song:_) Skrillex - Syndicate
  • MrSanta
    Nevypadá to vůbec zle. FPS z temné budoucnosti, implantáty a hi-tech zbraně. Když k tomu ještě přidají slušnou zápletku, nebude to úplný koridor, tak proč ne.
  • Vypadalo to zajímavě a jelikož jsem nikdy žádnou Syndicate hru nehrál (jen o nich něco slyšel a četl), bez předsudků říkám, že se mi to líbilo, vypadalo to na akčněji laděné Deus Ex, což není úplně na škodu. Budu to sledovat. *4*
    • Jazz
      'Není úplně na škodu' ne, to je právě moc dobře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit