Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vypadá veeeelmi dobře!
  • Tak jsem si teď na dosboxu zkusil znovu zahrát původní Syndicate a je to hrůza. Asi jsem dnešníma hrama moc rozmlsanej, protože si pamatuju, že mě to zamlada dost bavilo. Teď jsem dal asi hodinku prvních pár kol a zábava nikde. Označil bych to spíš jako "isometric shooter" než jako strategii a byla to prostě nuda. K tomu ještě dodám, že jsem asi před rokem hrál znovu UFO - Enemy Unknown (to už je podle mě strategie, tahová) a dost jsem se bavil, než mi přetekly některé hodnoty dovedností mých borců těsně nad 0 a byli nepoužitelní, to jsem to zabalil.
    Na nový Syndicate se celkem těším.
    • Jsem hnup, uplne jsem zapomnel, ze tam je ten mod, kdy agenti strileji sami, to pak je uplne novej level hrani, jsem si rikal ze mi to nejak nesedi. No nic, zitra budu pokracovat.
      • Tak tohle mě upřímně rozesmálo :) Taky to teď hraju a používání zdrogovaných agentů je základní mechanika, navíc klikem do formace se rozestoupí, což je dobré pro defenzivu. To je holt největší nevýhoda všech starých her - nehraje se to tak jak je zvykem a nemá to nic kromě tištěného návodu.
  • To je ale povedená real-time strategie! *8*
  • MidnighT91
    *8* tohle bude krutý *8*
    • MidnighT91
      Hele a ta našláplá hudba je udělaná přímo pro trailer nebo je to normální song ? jestly je, ví někdo autora ?
  • Jazz
    A pak, že to prej bude sratchka.
  • super, trailer dobrej, podobnost s DE:HR tu je, ale neviděl bych v tom problém. Jsem zvědav jak tento projekt dopadne, protože tvůrce Riddicka mám rád. Jen do toho chlapy!!!
  • Proc mi to pripomina Hired Guns z Amigy.U me dobry. *1*
  • Kedy uz tu stranku odladite tak, ze zobrazovat videa a obrazky nebude taka "osina v prdeli"..to embedovanie cez longtail player je des. 5 minut cakam a natiahne mi ani nie polovicu videa.
    (uz par mesiacov mi to vadi, odvtedy co mate novy redizajn..na ktory by som mohol kydat, ale budiz dajme tomu, ze vec vkusu..no aspon tieto technicke veci ste si mohli odladit. obrazky sa neviem naco davaju v rozliseni 3000x2000 a podobne, ale hlavne sa asi vobec neoptimalizuju, ked mi ich na 100mb linke taha 30 sekund..o videach ani nevravim. radsej spat k youtubu embedovaniu ako toto peklo.)
    sry za vylev :)
  • A vidíte co dokáže takové malé vyhrožování smrtí, možná to bude i dobrá hra.
    • No vidíš jakej jseš ko..t. Ještě včera jsi na tu hru pindal.
  • tenced
    důležitý jsou nápady... a tady jich je na střílečku poměrně dost.. doufám, že budeme mít radost......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit