Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IWKYN
    Nějak nechápu ty pozitivní názory. Buď jsou od lidí, co tuhle značku neznají a nemají k ní tak nostalgické pouto, a nebo jsou to hráči codka (což je vlastně to samý ne? :P)

    Já teda vidim Call of Ex, nic jinýho to nebude - Deus Ex bez plížení, ale za to s hodně, hodně moc výstřelama v uličkách a všechno bude muset bejt co nejepičtější, protože jenom když je hra epická od instalačky až po tlačítko exit je dobrá že jo?
    • Hrál jsem původní Syndicate i syndycate wars, zato jsem nikdy nehrál cod. A podle traileru mě to zaujalo. Že to bude jiná hra než ta původní? že to przněj? Pokud se to bude dobře hrát, tak ať.
    • Jazz
      Jojo, přesně tak.
      Chcu pořádnou akčňárnu, máte svejch "super RPG" dost *3*
      • poradnou akcnarnu. sak vychadza rage battlefield 3 modern warfare 3 gears of war a neviem ake este klony a odrody 1st a 3rd person akcnaren. maju si ludia z coho vybrat . tak preco nicit meno skvelej klasike
        • Jazz
          Ničení jména ? Ttj.
  • Ještě mě napadlo, už víme technologii na které to poběží? Je to samá holá zeď vůbec žádné objekty.
    • Syndicate dela Starbreeze. Vetsinou delali hry s vlastnim enginem ale v unoru 2011 koupili Unreal Engine 3.
  • Nesnáším znásilňování herních legend, na kterých jsem vyrůstal.
    Použití názvu Syndicate jen kvůli lepším prodejům je v mých očích neobhajitelné.
    • Já bych se toho nebál. Dneska by ta izometrie asi nikoho moc nebrala a hlavně mám pocit, že už prostě není tým, který by to dokázal udělat tak, aby to jako akční strategie obstálo i v dnešní době i na konzolích. Ale nějaký lehký remake v HD s coopem, by nebyl špatný. Pořád mi to v tom DOSboxu padá :-)
  • Že tituly dneska staví převážně ze slávy svých předchůdců, s kterými mají málo co společného, je už standart. Ale při zhlédnutí jsem tak nějak dostal chut si znovu nainstalovat Riddicka :-) Pokud se jim hra povede tak, jako R. tak to bude zajímavá gamesa.

    Jinak když se tu bavíme o hře, která kolem staví kult již při svém ohlášení, hráči propadají jakésy tajemné fanatičnosti a kritiku daného díla nestrpí. Trailer toho zas tak moc neukázal, jen nastínil. Tak nevím, proč si s kritikou nepočkáte na hotový produkt? Každopádně připomínky Call of Ex mi přijdou dost ubohé. Zvlášt ke studiu, které své kvality již prokázalo.
    • IWKYN
      Já proti tomu zas až tolik nemam, ale vem si, co se v tom traileru děje - implantáty, high-tech zbraně, korporace z budoucnosti? To sem tu někde viděl a mam pocit, že celkem i nedávno!

      Tunelový akční střílení, to nám to tady narostlo, že by se to pomaličku mohlo posekat!

      No a mít rád trailer jenom kvůli hudbě, to je trochu málo, to si radši najděte, od koho to je a podívejte se na nějakou jejich tvorbu.

      Co nám tu zůstalo? Značka, kterou znalci milujou a mladší generace bohužel jenom tápou, což je smutné, vzhledem k tomu, že neví o co přicházejí! (Amigu mam furt doma a čas od času se jí neubránim!) Značka, kterou mohou buď poslat na vrchol nebo taky pošlapat - nic proti tomu studiu, vypadá velice solidně, jenom se hodně obávam jak to všechno dopadne...
      • nic proti, Deus Ex 3 je kvalitní hra, ale která tu byla jinak naposledy? Zaklínač šel mimo mě. POkud tohle bude mix Riddicka a Deuse, tak proč ne? Nápady se kopírují pořád. To je jako, když se hádají stratégové, jestli je lepší Warcraft III, nebo Warhammer. V podstatě jsou to totožné hry.
        • skaven123
          Skus shadow of the horned rat alebo dark omen, ci to je rovnake s warcraftom :)
  • Spades
    Je to ripoff Deus Ex ? ano Bude to tupa strilecka pro masy ? ano
    Pustim si k tomu Dubstep ? WOBLE WOBLE WOBLE WOBLE WOBLE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit