Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co tak spomenut aj warframe to je podla mna vzor f2p
  • Jack1947
    Free to play, rozhodně není o tom že by člověk za určitý obnos dostal více zábavy... ne v tom přesném smyslu slova. Bud si koupí ve většině her jen urychlující bůst např rychlejší experience body a nebo více peněz atp. Koupí si za hodně peněz více možných zbraní co by jinak farmil dlouho. Nevím jestliu někomu příjde že mlátit ubožáky na menším levelu je zábava nebo mlátit neožáka na stejém levelu s lepší zbraní. Co já nikdy nepochopil a nikdy nepochopím. Pokud je na tom vystavěná hra že chudák co neplatí má naházené klacky pod nohy je to velice smutné... jenže to by se výrobcům moc nevyplatilo co? proč by nemohl nováček zabít profesionála a obrat ho o jeho nastřádanou pečlivě výstroj a výzbroj. Vlastně může ale ne v PAIDto win games...

    Tím chci říct že když hra je zdarma, není to moba (skiny, tituly a jiné blbosti) tak holt hráči co neplatí budou skřípat zuby a ty co neplatí více jo. Já jsem zato že ve většině by se mělo dát nahrát a pak vypráskat ty platící. Tak by to aspon mělo být , pokud placené tak by měl "slabší" hráč možnost vypráskat nabouchaného trotlíka co tam naházel prachů. Pokud ne tak je to špatné ale je to o penězích jdou z kůží na trh. To ale i regulérní výrobce a často pohoří. To je holt herní svět no. *3*
    • Vlastně chceš říct, že platící hráči co podporují studio s určitým obnosem peněz, mají být znevýhodněny proti lidem, co si jdou jenom zahrát a prudit, bez dotace studia. Myslím že na tomhle by pohořel i F2P systém *3*
      • Jack1947
        Néé vůbec, jenom by neměli být až tak zvýhodnění... že omrzí hrát ty no pay win hráče chápeš?

        ŠUKOVF: Sám si politováníhodný.


        *4*
      • Myslím, že jsi můj příspěvek vůbec nečetl nebo jsi z něj nepochopil jediné slovo. Obojí je v případě, kdy na něj reaguješ, politováníhodné.
    • Nauč se už konečně psát nebo sem raději vůbec nepřispívej. Luskat po tobě tu hatmatilku je těžší a těžší. Jak je možné, že se v psaní nezlepšuješ, ale naopak zhoršuješ? A ano, mlátit s lepší zbraní "ubožáky" na nižším levelu mi jako zábava přijde. Jiná věc ovšem je, jakým způsobem se na ten vyšší level dostanu.
      • Jack1947
        Výpovědní hodnota je jasná ne? pokud se ty bavíš mlácením noobům nebo zabijebním to je tvoje věc. Férové by to měli být stejným dílem a pro všechny. Přispívat sem budu to se neboj i nadále.
  • Téma o f2p = to tady dlouho nebylo
  • Free2Play pro mě není zlo, pro mě jsou zlo špatně nastavené mikrotransakce. Příkladem například Dungeon Keeper pro mobily. Vůbec jako platit nehorázné sumy za to abych si urychlil výstavbu atp. je kravina. Když už bych měl platit tak něco jako Pay2Extend, kdy bych mohl kupovat nové levely (které by dávali nějakou výzvu, ne level který je stejný jako free ale s hello kitty), třídy postav atp, něco co prostě není herní měnou (což je druhý kámen úrazu F2P), za kterou koupím něco co spotřebuji a nutí mě to neustále utráce další peníze (viz věta v článku o natažené ruce). Nicméně pravdou je že herní průmysl se rychle mění a velká vydavatelství panikaří a snaží se naskočit na vlak který nemá jízdní řád.
  • maros.goc
    viem ze to nie je predmetom clanku, ale ja nechapem to onanovanie nad Sine Mora, ktora tu bola oznacena ako superstrielacka ....nie ze by ta hra bola zla to nie, ale vsak nie je preboha v nicom svetova ..fakt nechapem
  • Chlapi, přidávám tipa na jednu fakt dobrou free to play věcičku, která je momentálně v betě, ale už teď je to silně hratelné: ZMR (nenechte se odradit tím názvem).
    • Jack1947
      Už jsem o tom asi slyšel ale i tak dík za tip. (ale zapoměl) zkusím. Je to CLOSEDbeta ale třeba budu mít štěstí a stihnu se zapojit.

      Hlava děravá vždyt--- http://games.tiscali.cz/preview/hazard-ops-nabizi-vsechna-klise-ktera-si-v-akcni-hre-umite-predstavit-238455

      Já nato zapoměl. Hrát můžu. Tahá to nic moc tééda.
    • ZMR je US verze hry, pro EU je to Hazard OPS
  • Skutečne autor všechny ty hry do kterých se naváží hrál , nebo jen cucá z prstu? Vsadila bych se že spíš to druhé :)
  • Máte tip na opravdu kvalitní F2P MMORPG, která se vyplatí hrát, nemusí se do ní sypat příliš moc peněz a jen tak neomrzí? Tedy krom Lotro, které opravdu ctím.
    Chvíli uvažuji nad nákupem The Secret World, ale popravdě netuším, co od toho vlastně očekávat.
    • takové není, btw od TSW mužeš očekávat kvalitní pve (raidy a dungy) a prumerný soubojový systém (takové divné animace ale mne to nevadilo)
    • muzes vybirat z desitek ...

      Z toho co me napada ...nwn - spis takova akcnejsi, nema open word, omezeni f2p jsou dost na hrane, ale da se to. sto - totez, ostatne ma spolecny i kanaly chatu s nwn. rift - takovy wowko na steroidench, jen bacha na vec, s posledni aktualizaci se instaluje nejakej posratej bloadware. swtor - velmi slusnej pribeh, jen ty omezeni jsou spis za hranou, pokud budes mit kliku, muzes nektery omezeni smaznout nakupem klicu v auci, ale prevazne narazis na svuj gold cap.
      • Neverwinter mě vyloženě nebavil (a to NWN miluji). Hrál jsem jej chvíli po vydání, ale brzy mě omrzel. Nepřítomnost open-worldu, vývoj postavy očesaný na kost a jiné nepříjemnůstky, které ze hry dělají takovou svižnou arkádičku, kterou si zahrajete po vydatném nedělním obědě, nejsou zrovna můj šálek kávy. Mám rád komplexnost, ale tím nechápejte nekonečný grind. Kdyby mi někdo doporučil něco, silně zaměřené na role-playing, nadělil bych tomu šťastlivci pod stromeček dvojitou porci dárků.
        • kvalitní mmo není at uz placené nebo f2p, jinak bychom ho asi hráli ne? použij rozum. hraje se akorát wow a eve online
          • Ultima se jede pořád. Ovšem zkoušel jsem znovu podlehnout jejímu kouzlu a musím žel bohu přiznat, že je dnes trochu oříšek akceptovat technické zpracování, které je samozřejmě poplatné své době.
            • Age of conan je takova zivouci mrtvola ... jako da se to, ale nebudes mit moc s kym hrat, ono tohle je problem 99% games, protoze jak uz sem mockrat psal, sou proste blbe postaveny. Mno a pokud chces hrat RP ... tak to asi nejlip kdyz si najdes nejakej privatni srv wowka ... jednak se bude hrat bez pand ;D ... a druhak pokud hrajou RP vsichni a nekdo se stara jeste o obsah ... tak to muze bejt celkem fajn. Na verejnych serverech f2p games se RP nehraje prakticky vubec ... vsichni porad resi, aby byli za 10 minut na max lv ... a pak prozmenu ze nemaji co hrat.

              Kuprikladu u toho nwn ti lv leze nahoru tak rychle (aniz by ses snazil) ze nestihnes splnit qsty, a na vyssim lv uz splnit nejdou. Kdyz sem svoji postavu doexpil ... tak sem se sel podivat na par bosu ... zjistil, ze pravdepodobnost ze mi padne vybava pro moji postavu je 0,000 prd .. (a pak jeste se o to poprat s ostatnima), tak sem sel do aukce a tam si koupil celej epickej set za par fufni ... a prestal hrat.
            • nekdo doporučuje taky age of conan ale to jsem nehrál tak nevím
    • wenceslaus
      TSE je hlavně atmosférické, s krásnou grafikou a netradičním řešením skillů, který ne každému sedne.
      Je to ale, každopádně, stále hlavně klasický grindovací theme park, jako všechny mmorpg (krom EVE). Jen jsou tam např. takzvané investigativní questy, kde musíš opravdu zapojit mozek - a google, který je do hry implementován s filtrem na zmínky TSE (kvůli spoilům - dá se vypnout). Jde o různé šifry, logické hádanky, narážky na fakta, texty a knihy(včetně té tvé), ktré je třeba odhalit. Logicky je za ně největší odměna, ale je jich také nejmíň.
      Osobně mě ze všech, co jsem zkusil, bavil nejvíc. Pokud máš rád WoD, Arkhem a pod., měla by to být asi jasná volba.
    • jackherrer
      Řekl bych Neverwinter, ten vůbec není špatný (hmm teď mám chuť si zase zahrát). Akorát nevím jak rychle se omrzí, mě všechny MMO baví tak měsíc, kdy sem nejdřív nadšenej jak Karel Drda a pak mehh, taky jak Karel.

      Secret world je dobrej, taky jsem si ho koupil, ale hrát na 20 a méně FPS mě dlouho nebavilo *13* a mrzí mě to. Protože na týhle hře se mi hrozně líbil svět, jeho mytologie a soubojový potažmo levelovací systém. Je to asi jediné MMO u kterého jsem si četl zadání questů a opravdu jsem si užíval odhalování konspirací a zjišťování toho co se vlastně stalo. A dá se docela dobře hrát jako mystická akční adventura.
  • prihadzujem tyzdnove buddy kody. ak budete mat stastie, napiste pod tento post, ktory kod ste pouzili.

    F3AH89RBQ4WLFEP3613B
    Y5R7YY192VMVWLX2DG31
    8MA9UD77QUWT94P4X4T3
    • ups, nespravna diskusia. :) tie kody su do wildstar. enjoy!
      • Čau, díky moc. Použil jsem druhej kód.
  • škoda že aoe online skončilo, melo to takovou roztomilou grafiku. btw skutečne byl tenhle wall of text nutnej? to má nekdo čas tohle číst?
    jinak i špatne nastavenej model f2p je lepší než nic protože si mužete alespon hru vyzkoušet jako demo. Jinak dobrý system je umožnit kupovat vizuální upgrady, jakmile nekdo hru hraje, rád si zaplatí aby vypadal víc cool
    • Do kolika diskuzí ještě hodláš psát o tom, že je v článku příliš moc textu? Já jen, abych se na to připravil.
      • Jack1947
        To je prostě náš max no, pro něj je hodně textu i 4řádkovej článek... já jsem naopak rád že se něco dozvím. Co jsem neznal atp... každý máme něco.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit