Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skutečne autor všechny ty hry do kterých se naváží hrál , nebo jen cucá z prstu? Vsadila bych se že spíš to druhé :)
  • Jack1947
    Néé vůbec, jenom by neměli být až tak zvýhodnění... že omrzí hrát ty no pay win hráče chápeš?

    ŠUKOVF: Sám si politováníhodný.


    *4*
  • Wildstonecz
    Docela se desim toho ze v rankedech potkam nekoho kdo si nejakou postuve zrovna zkousi jinak ano je to v dote pohodlnejsi mit to hned na druhou stranu ted kdyz mam vsechny hrdiny a vsechny runy jake chcu mi to uz neprijde. Ovsem hrdinove nejsou o placeni ale o investovani casu a runy za penize ani nekoupis.
  • Tak nevím, to o čem se v článku píše vím už několik let. Do problémů se herní průmysl dostal jen díky své neschopnosti a nenažranosti a piráti se klasicky stali takovým obětním beránkem na koho svalit vinu. Pak někdo objevil a zkusil nový tržní model a vyšlo mu to, tak se hned ostatní sesypali a viděli v tom spásu. Bohužel nutno též podotknouti, že inteligence většiny dnešních hráčů je někde na bodu nula. Vývojář, který nebude alespoň trochu naslouhat hráčům těžko vytvoří nějakou kvalitní hru, pokud nebude patřit k nějaké té legendě starých veteránů nebo nový, který má vlastnosti onich veteránů a zařadí se tak do síně slávy. Navíc dnes kolikrát vidím slavit úspěchy u pitomé hry která není v podstatě ničím zajímavá a stejně ji hraje z nějakého důvodu mnoho lidí. Pak máme hru která je zpracováním skoro skvost a nehraje ji nikdo a hra pomalu umírá.
    Udělat dobrou hru dnes je alchimie a chce to i notnou dávku štěstí aby se v tom záplavu plevele objevila. Též nevidím ani problém v tom když u F2P je platící hráč nějak zvýhodněn, ale musí to být v rozumné míře a hlavně ne P2W.
    Zinga doplatila na svou nenažranost a dobře jim tak.
  • a co tak spomenut aj warframe to je podla mna vzor f2p
  • Age of conan je takova zivouci mrtvola ... jako da se to, ale nebudes mit moc s kym hrat, ono tohle je problem 99% games, protoze jak uz sem mockrat psal, sou proste blbe postaveny. Mno a pokud chces hrat RP ... tak to asi nejlip kdyz si najdes nejakej privatni srv wowka ... jednak se bude hrat bez pand ;D ... a druhak pokud hrajou RP vsichni a nekdo se stara jeste o obsah ... tak to muze bejt celkem fajn. Na verejnych serverech f2p games se RP nehraje prakticky vubec ... vsichni porad resi, aby byli za 10 minut na max lv ... a pak prozmenu ze nemaji co hrat.

    Kuprikladu u toho nwn ti lv leze nahoru tak rychle (aniz by ses snazil) ze nestihnes splnit qsty, a na vyssim lv uz splnit nejdou. Kdyz sem svoji postavu doexpil ... tak sem se sel podivat na par bosu ... zjistil, ze pravdepodobnost ze mi padne vybava pro moji postavu je 0,000 prd .. (a pak jeste se o to poprat s ostatnima), tak sem sel do aukce a tam si koupil celej epickej set za par fufni ... a prestal hrat.
  • Chodis predpokladam vyhradne ve veste, jezdis v limuzine a sebou vodis parecek 130kg kamosu s vyboulenejma kapsama? Jinak se svym pristupem moc dlouho neprezijes.
  • Možná to pro tebe bude překvapení, ale já nejsem lempl.
  • to je v poradku, taky nekibicuju delnikum jak maji vrtat diry. biznis se dela tak že se snažiš zakaznikovi vnutit svoje zboží agresivní reklamou a presvedčit ho že to vlastne chce
  • wenceslaus
    Ježiši to snad ne!
  • Jsem adekvátně placen za to, co umím. A jsem s tím spokojený.
  • nekdo doporučuje taky age of conan ale to jsem nehrál tak nevím
  • Ultima se jede pořád. Ovšem zkoušel jsem znovu podlehnout jejímu kouzlu a musím žel bohu přiznat, že je dnes trochu oříšek akceptovat technické zpracování, které je samozřejmě poplatné své době.
  • kvalitní mmo není at uz placené nebo f2p, jinak bychom ho asi hráli ne? použij rozum. hraje se akorát wow a eve online
  • A jakou hraje roli muj skill na tvrzeni, ze neco JDE nebo NEJDE?
  • takové není, btw od TSW mužeš očekávat kvalitní pve (raidy a dungy) a prumerný soubojový systém (takové divné animace ale mne to nevadilo)
  • a proto nebudeš nikdy vydelávat velke penize
  • Neverwinter mě vyloženě nebavil (a to NWN miluji). Hrál jsem jej chvíli po vydání, ale brzy mě omrzel. Nepřítomnost open-worldu, vývoj postavy očesaný na kost a jiné nepříjemnůstky, které ze hry dělají takovou svižnou arkádičku, kterou si zahrajete po vydatném nedělním obědě, nejsou zrovna můj šálek kávy. Mám rád komplexnost, ale tím nechápejte nekonečný grind. Kdyby mi někdo doporučil něco, silně zaměřené na role-playing, nadělil bych tomu šťastlivci pod stromeček dvojitou porci dárků.
  • Myslím, že jsi můj příspěvek vůbec nečetl nebo jsi z něj nepochopil jediné slovo. Obojí je v případě, kdy na něj reaguješ, politováníhodné.
  • Jen aby nedopadl jako Duke.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit