Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale vypada to ze to rozjede jen 1% lidi kteri to chtej hrat *7*
  • skoda ze nikdo nevi jaky to chce statistiky PC
  • Souhlasím. A prostredi je dobry ale podle mne nebude tolik otevrenej svet .
  • Do háje! Né, že to Uni posere! Tohle vypadá skvěle!
  • Čoskoro ma pustia, tak môžme zistiť ako je to s tými drogami
  • Hmm na drogach hovoriš ?
  • Joj Milan mne v 99 nedali prednosť a doletel som uspešne, aj ked cez križovatku ale doletel.
  • Chlapci nebojte sa, zajtra letím do Montrealu do Ubisoftu, tak to vybavím, ak sa mi tam podarí uspešne doletieť. Držte palce
  • Tak určite,
  • suhlas, v ubisofte bud spia alebo su na drogach.
  • UBISOFT je cely na piču, viď. AC Unity je toho jasnym dôkazom, je zbytočne sa tešiť na dalšie AC. Jbmnt.
  • Nevím jak ostatní hráče,ale představa Viktoriánské Anglie pro sérii AC mě děsí. Ano Londýn bude dozajista úžasná lokace,ale problém je v době kdy se má děj odehrávat. Viktoriánská doba (1837-1901) dle mého poskytuje až moc moderní technologie. Především co se zbraňových systémů týče. Zatímco v posledních čtyřech hrách byli pušky a pistole (vyjma Unity) jedno rané. Ve Viktoriánském období se již od začátku používali opakovací pušky na náboje jak je známe dnes. Můžete tedy za několika vteřin vystřílet pět ran a během okamžiku být opět schopný střelby. Navíc první kulomet (moli jste vidět v posledním samurajovi) byl vynalezen roku 1861 a velmi rychle zaveden do výzbroje evropských mocností. Obávám se aby se AC nepřiblížilo Call of Duty :(
    Co myslíte vy?
  • Jack1947
    Co to meleš? já to nehrál ani lol. -10 tobě za hloupé a nesmyslné kecy.
  • Ještě neodladili tu pirátskou verzi ? Smutné :)
  • Skvěle to může fakt jenom vypadat, jak nám dokázalo Unity..
  • Mato1987
    To sa ti len zdá, napr. práve teraz v tomto vlákne kde koho konkrétne urážam? *3*
    Skús trošku porozmýšlať predtým než napíšeš nejakú hovadinu *4*
  • No moc lepších her není... jaká jiná hra už by si vysloužila takové hodnocení :D.
    V roce 2007 jsem kupoval počítač za 22 tisíc... Funguju na něm do teď. Jen mám novou grafiku a úspěšně jsem hrál i AC III.
  • Trochu tě navedu jiným směrem, vypadá to, že se v tom dost plácáš.. Zkus to brát z tohodle pohledu.. Co když si ty hry lidi kupujou, protože je baví????????
  • Proc lidi stale jen urazis? Cetl jsem nekolik tvych komentaru z poslednich dni a porad se o ostatnich vyjadrujes jako o prostaccich.. Rikas, ze jejich nazory jsou oproti tvym irelevantni a tak dale.. Nevim, co clovek to nazor a pokud neni totozny s tvym, urazis..
  • Našel bych pro tebe i lepší zábavu. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit