Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš špatně název. Bude to Assassin's Creed X: Red Flag.
  • "únik informací" *1* ... tomu by neuvěřil snad ani předškolák
  • 1. 8/10? Ty asi nemáš moc vysoké požadavky na kvalitu hry.
    2. U trojky lidi remcali, protože tam přidali plno aktivit, které byly neskutečně nudné, ze soubojů udělali primitivní mačkání protiútoku a hlavní hrdina měl méně charisma než houska z Lidlu. Navíc to byla právě jedna z největších novinek, přidání námořních misí, která hráče bavila nejvíc. Důvodem kritiky byly špatné změny, ne změny obecně.
    3. AC 1 bylo revoluční, ale dnes, po 7 letech neustálého kopírování a užívání prvků z AC i v jiných sériích od Ubisoftu, je to jedna z nejtypičtějších a nejstereotypnějších sérií na světě.
    4. Myslíš ten engine z AC 1, kvůli kterému člověk potřeboval PC za 30 tis. na plynulé hraní?
  • Jack1947
    Pokud nebude Oldgen - což je logické proč taky že? tak Nextgen tedy jediná verze se musí povést pokud ne. Nad AC by člověk už defentivné přerazil několik holí, prorazil betonovou zdí a celé to mohl rozdrtit v lisu a ten zbytek toho svinstva polít benzínem a spálit pak ještě pro jistotu popel zadupat do země.

    Snad se safra poučily a nenechají si takovou parádní značku zkazit. No ták... it depends on you. *4*
  • EA dostávalo hate za dojení sérií dávno před Ubisoftem a Activisionem a vůbec nepřestává. To sis nevšiml toho, jak hráči nadávali na BF Hardline a The Sims 4, nebo že NFS odložili o rok, protože u posledního dílu si lidi ani nezapamatovali podtitul? EA, Ubisoft i Activision si ten hate všichni zaslouží a fakt, že 3 možná největší současní herní vydavatelé jen donekonečna jedou podle otřepaných vzorců a často nejsou ani schopní ty hry vydat ve slušném technickém stavu, je hodně smutný.
  • jezis uz dost,,,stop UBISOFT to uz staci,,,,,ste jak na fetka na perniku tyjo *1*
  • jaky napady. Jsem cca v 40 procentech a je to porad stejny. akorat se to seka jak hajz
  • http://rs1img.memecdn.com/ubisoft-is-literally-milking-the-assassin-amp-039-s-creed-series_o_2978887.jpg
    *4*
  • ringmancz
    "Victory totiž vypadá skvěle" - to z videí vypadalo i Unity
  • Ristoro
    Super komentář. Souhlas.
  • Inquisitor
    To sedlo :D
  • Mato1987
    http://www.rouming.cz/upload/truth_hurts_ubisoft.jpg :D:D:D:D:D:D
  • Inquisitor
    Už ho měli údajně odhalit.
    http://technet.idnes.cz/jack-rozparovac-0jk-/veda.aspx?c=A140908_131222_veda_kuz
  • "Na krabičkách nové Assassin's Creed ještě skoro nezaschla barva (a škodolibí jedinci by dodali, že ještě ani nebyly opraveny ty nejhorší bugy)"

    Máte tam chybu, prosím opravit:

    "Na krabičkách nové Assassin's Creed ještě skoro nezaschla barva (a normálně uvažující zákazníci, kteří si nenechají skákat po zádech nadnárodní korporací, by dodali, že ještě ani nebyly opraveny ty nejhorší bugy)"
  • Ristoro
    Mě nudí, jak si člověk v dnešní době s internetem nedokáže ani vyhledat pravidla psaní i/y.
  • Předobjednáno. U Unity jsem se bavila náramně. *4*
  • Objektivně musím říct, že Unity není špatnou hrou. V základě je to assassin s ohromným potencionálem. Subjektivně však musím říct, že je to pro mne jedno z největších zklamání. Měl to být vrchol série s revolučními prvky a nápady. Co jsme dostali? Nejhůře optimalizovanou hru, kterou jsem, kdy hrál na svém počítači a to říkám, jako velký fanoušek série.
    Ubisofte, stále věřím, že nejsi tak strašnou společností, udělal jsi tento rok spoustu chyb. Tak prosím, neudělej další, vydej tohle AC klidně i za 5 let, jen bez bugů! Sakra, když už něco oznamuješ, máš mít jistotu, že to dokážeš také zvládnout!
    Viktoriánská Anglie je můj favorit od druhého dílu, ale když koukám na to fiasko, kolem Unity, nevím, jestli mám brečet, nebo jásat.
  • Myslim si, že Z pekla by si zasloužilo vlastní (důstojněší?) hru. Ikdyž ten grafický román nemá chybu a asi by bylo velmi těžké udělat podle toho hratelný kousek. Snad v budoucnu
  • Roku 2017 vychází Assassin's Creed X: Tropicano .Hodný assasin Ernesto Rafael Guevara zbaví lid kruteho templáře Fulgencia Batisty *1* *1*
  • Mato1987
    tá vyzerá byť dosť nepevná, táto je lepšia http://www.knk.sk/konstrukcne-prvky/572-konzola-17.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit