Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    No, už to nerozchodím, ale i tak se těším, skvělé zasazení :)
    • Mato1987
      kúp si konzolu.
      • Magister_Peditum
        Myslíš tuhle? http://www.sezam-chrudim.cz/tokoz-polohovaci-konzole_id-3677.html
        • Mato1987
          tá vyzerá byť dosť nepevná, táto je lepšia http://www.knk.sk/konstrukcne-prvky/572-konzola-17.html
  • Krescz
    už? nedivil bych se kdyby nabizeli predplatne na 10 let dopredu *7* páni business mani
  • kennyB
    Proč je tady pořád čím dál víc uplakánků??? Když se někomu hra nelíbí, ať jí nehraje a drží hu.u. Takhle plakat by se dalo nad každým pokračováním té, či oné hry. A říkat někomu, kdo si tenhle díl koupil, že je příčinou úpadku dobrých her??? To myslíte vážně??? *8*
  • Jen poznámka na okraj, nevím co jiného by měli být počítačové hry takového formátu, než "topánky z Číny" a "konzumní zboží"... žijete v nějaké jiném světě než já ? nebo co ?
  • del0
    Tak Ubisoftu pořád něco uniká a to ze všech možných otvorů...
  • Hnisavec
    lol nepochopím tie pindy na nové diely AC alebo Call of Duty? No a? Veď príde úplne nové prostredie, príbeh, vylepšenia, novinky....

    Zaujímavé, že taký hejt nemá EA so svojimi športovými debilinami každoročne, kde by stačilo zadarmo updatnúť súpisku a recenzenti trapošia s vysokými hodnoteniami nad zmenami, že sa laď blyští v HD a že sa lopta odrazí o tri milimetre reálnejšie od tyčky.
    • EA dostávalo hate za dojení sérií dávno před Ubisoftem a Activisionem a vůbec nepřestává. To sis nevšiml toho, jak hráči nadávali na BF Hardline a The Sims 4, nebo že NFS odložili o rok, protože u posledního dílu si lidi ani nezapamatovali podtitul? EA, Ubisoft i Activision si ten hate všichni zaslouží a fakt, že 3 možná největší současní herní vydavatelé jen donekonečna jedou podle otřepaných vzorců a často nejsou ani schopní ty hry vydat ve slušném technickém stavu, je hodně smutný.
  • Jestli pojedou tímto tempem tak AC plánovaný na rok 2020 bude variace na Ghost Recona s kudličkou a kapucí návdavkem. Pro mě série skončila AC3 a smrtí Desmonda.
    Teď už to je jen takové patlálum parťálum skrývající se za původní koncept a provařenou značku. *6*
    Klidně by se to mohlo jmenovat Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkový.
  • Mato1987
    Veľká kokotina, ubisoft mi začína pripomínať čínsku továreň na výrobu topánok :D
    • Ristoro
      Ty mi začínáš připomínat továrnu na sra*ky. Mimochodem tvoje oblíbené FC3 a FC4 je od jaké firmy?
      • Mato1987
        Ja som vedel, že ty budeš jeden z prvých, ktorý sa chytí. Ja som ale nikde netvrdil, že fc3 a FC4 sú moje obľúbené, je viacej hier od starého ubisoftu, ktoré mám v obľube viacej :)
        • Ristoro
          Psal jsi, že bys dal 9,5/10 nové FC4ce. To je víceméně skoro maximální hodnocení. Takže tvoje oblíbené hry mají kolik, 15/10?
          • Mato1987
            je to celkom jednoduchá matematika, viem že to bolí, hlavne tých sprostých, ale skús pouvažovať.
            • Mato1987
              To sa ti len zdá, napr. práve teraz v tomto vlákne kde koho konkrétne urážam? *3*
              Skús trošku porozmýšlať predtým než napíšeš nejakú hovadinu *4*
            • Proc lidi stale jen urazis? Cetl jsem nekolik tvych komentaru z poslednich dni a porad se o ostatnich vyjadrujes jako o prostaccich.. Rikas, ze jejich nazory jsou oproti tvym irelevantni a tak dale.. Nevim, co clovek to nazor a pokud neni totozny s tvym, urazis..
  • nedávno vyšla unity.. a ted další? Ubisofte !!! nauč se optimalizovat hry, neždímat peníze, každý rok nevídavat assasína, uz je to nudné.. *11*
    • Ristoro
      Mě nudí, jak si člověk v dnešní době s internetem nedokáže ani vyhledat pravidla psaní i/y.
  • Rychle! Utíkejte si to předobjednat! Je jedno, že Unity nefunguje je nedodělaná a ma tunu chyb. Nový Assassins Creed bude 100000000000% lepší. Slibujeme. http://www.ericnagel.com/wp-content/uploads/2010/11/cash-cow.jpg
    • Ristoro
      To si piš, že si to zase předobjednám, a opět dostanu co jsem čekal a nebudu zklamaný :).
    • Ty jseš nějakej nemocnej?
      • Gratuluju, podporuješ tím hroznou kravinu. Lidi jako ty jsou jednou z příčin úpadku převádění hry na "konzumní" zboží.
        • Sry to mělo být pro Ristora
      • Ne, ale už mě tahle série opravdu se*e. A ještě víc mě štvou její slepí fanoušci co kupujou zajíce v pytli. Posílají tím totiž jasný signál distributorům a lidem co sedí na penězích: "Hlavně žádné inovace. Každý rok jim předhoďte rychlokvašku. Oni si to stejně koupí. A ideálně jim dejte tak 8 DLC, zase si to koupí."

        Dobré hry pokračovaní nedostanou nebo musí žebrat na Kickstartu zatímco tahle blbůstka pro 12 leté hráče už ma bůhví kolikáté pokračovaní. A pokaždé je to stejné. Primitivní hratelnost zabalená do pěkného hávu.
        • Jak zabráníš tomu, aby si hráči kupovali svý oblíbený hry, strejdo? Upálíš se?
          • Bohužel fanoušci AC nepřmýšlí jestli to má smysl kupovat. Prostě slepě jdou a objednají, Chtělo by to přemýšlet někdy nad tou koupí. Ale to bych po těch 15 letých hráčích chtěl moc. Jinak krávy jsme spolu nepásli a příbuzní nejsme tak mě neříkejte strejdo.
            • Trochu tě navedu jiným směrem, vypadá to, že se v tom dost plácáš.. Zkus to brát z tohodle pohledu.. Co když si ty hry lidi kupujou, protože je baví????????
            • Tak jinak se zeptám, ty gumáku. Jak zabráníš tomu, aby si hráči kupovali svý oblíbený hry?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit