Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Opět pobavilo *1*
  • Mě se líbí, jak se tady každej snaží bejt dospělej a komu se to náhodou líbí, tak je označen za malý děcko. To co kluci dělaj je náhodou super. Docela by mě zajímalo, co byste Vy, co si stěžujete, že je to trapný, dokázali natočit. Lukáši, Pavle, jen tak dál *3*
    • Dítě se snaží dělat jak je nad věcí, to je milé, nicméně, pokud ti tohle stačí a vyhovuje.... docela bída člověče. Snad se ti s přibývajícím věkem otevřou nové možnosti v mysli.
      • No jo, jakmile tam není něco od fenomenologie filosofa Martina Heideggera, tak to není vončo. *15*
      • Pokud mě někdo dokáže pobavit a zvednout mi náladu takovouhle hovadinkou, na chvíli mě odprostit od starostí každodeního života, pak ano, stačí mi to, a nestydím se za to :-)
  • Není malých rolí ;)
  • A podle mínusů, které dostávají podobné příspěvky od kolegů níže, to opravdu vypadá, že zdejší složení čtenářů jsou převážně puberťáci... tedy, ne, že bych to již dříve netušil nebo nevěděl, ale tohle to opět jen ukazuje. A čím víc mínusů, tím smutnější... už se těším, až tento příspěvek bude mínusový, jen to potvrdí moji teorii :)

    K autorovy: S mikrofonem Ti to jde, máš na víc, opravdu.
    • A nechceš napsat rovnou, že jestli zítra ráno vyjde slunce, tak se potvrdí tvoje teorie? Nebyl by to o moc blbější žblept, než co si napsal teď. *1*
    • Preed
      A podla tvojho velmi originalneho prispevku o tom,ze osadenstvo games su len pubertaci pretoze sa im nedaj boze pacia tieto videa a komu sa nepacia tak je zrejme velmi inteligetny,vyzrety a dospely ale kedze je to absolutna hlupost tak usudzujem,ze si idi*t a tym padom aj vsetci ostatni ktori podobne prispevky pisu,do you see what i did there? probably not...
    • Amylee.Anderson
      Hlavně, že napíšeš "k autorovy", všeznalče dokonalý *7*
    • MrSanta
      Á, další übermensch se svou ultimátní pravdou *7*
    • GlaDOS
      Tak to je fajn, že jsi už velký kluk. Poplácej se po ramenou.
    • Já zase miluju, jak někdo napíše věc, která se většině lidí tady nelíbí a on to ví a tak si pod to napíše, jak když mu někdo dá mínus, tak mu jenom dokážou, že má pravdu.... Fakt důkaz dospělosti a vyzrálosti *7*
  • To je zábava jak pro 3leté děcka, něco originálního inteligentnějšího by opravdu nebylo? ...
  • to neumite natocit neco poradnyho?fakt trapny!!!!
    • to E a I v tvojom mene je zbytocne *15*
  • Amylee.Anderson
    *1* *1* *1* *1* Jak tam "nenápadně" projde.
  • Keyz
    Ten chlap běžel za Pavlem aby ho zastavil, anebo si to chtěl ukradnout pro sebe *4*
    • Ten patřil té firmě *1*
      • Keyz
        Právě,že se mu líbila firemní TV tak pod záminkou chyceni zloději si jí ukradl pro sebe a pak řekl,že zloděj utekl :)
  • Tonda655
    Pěkný videjko
  • Stop už s těmahle trapnýma scénkama, chci vidět, jak vypadá výstava, jaká je tam atmosféra, jak to vypadá na stáncích a né se dívat na tyto s prominutím trapné scénky. Na podobné výstupy se můžu dívat večer v televizi, ale koukat na to na videoherním webu, to už mi přijde teda moc... nerad to říkám, ale tímto jste u mě klesli teda dost nízko, a to se váš web měl poměrně rád
    • Slovy Vladimíra Železného: "Když se na to nechcete koukat, tak přepněte na jiný kanál."
      • Ale kdybych v tomhle duchu dostal ještě nějakou informační hodnotu z veletrhu tak to by potom byli BORCI!!!
        • presne, práve po takom niečom som bol pozrieť na nete a našiel som... konkurenčný český web má sice jendo video podobného vtipného charakteru ale ukazuje pekne cely areál GC ( hledá se Gordon ) + ako som písal blog s Karlem Drdou je perfektný schválne som si to hned pozrel znova a je to super.
    • Amylee.Anderson
      Na YT máš určitě stovky materiálu z výstavy :)
    • JD jsi to ty??
      • Kdo je JD, nikoho takového neznám, asi sis mě s někým spletl :)
    • ja s tebou bohužiaľ musím súhlasiť viem, že budeme zamínuskovaný do červena ale mne to tiež nepríde vobec vtipne... 2 videá boli super a to práve s Karlem Drdou pretože neboli vtipné nasilu, mňa by tiež viac zaújímalo čo sa deje na vystave namiesto videa kde niekto behá s bednou na hlave, nehnevajte sa ale je to proste moj názor proste si myslím, že komu príde toto vtipné tak má maximálne 15 rokov. Nič v zlom nič proti nikomu
      • Ale, on je tu člověk, kterému se líbí Kája a tohle ne? Wau.
      • DangerousDave
        informácií z výstavy sa na internete povaluje kopec, kto chce ten si nájde všetko potrebné... aj tak celá tá vystava nestojí za nič, tak si z toho aspoň urobme pr*el.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit