Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    Právě propletenost questů a postav je perfektně zvládnutá. Nedávno jsem to dobrál a nevím o ničem, co by nebylo oproti Falloutu 3 o třídu (nebo tři) lepší. Tedy kromě technické stránky, přesně, jak říkáš. Lagy, zamrzání, bugy v questech... F:NV je jediná hra, co mi na PS3 kdy padla na "plochu". Ale jinak není opravdu co vytknout.

    Á, teď si na jednu věc vzpomínám: neviditelné zdi. Všude. Člověk se vysouká na nějaký pahorek a už už se chystá napadnout někoho ze zálohy a... na úplné rovince se zasekne o... o nic.
  • Mně se třeba DA:O líbila hodně a dvojkou rozhodně nepohrdnu a koupím si ji. Ale za DLC rozhodně nemíním distributorům cpát kapsy a proto se přikloním k temné straně. *3*
  • Mopped
    Ale i ty tři tebou jmenované skvělé rpg, stojí ve stínu jednoho jediného nejlepšího rpg všech dob.
    A teď hádejte kterého.
    Kdo to uhádne, tak ten se může zúčastnit orgií v krčském lesíku, za doprovodu Dr. Úhera a samotného velkého Mamouliana.
    Tak přidám menší nápovědu. Hra dostala ve Score maximální možné hodnocení 10/10.
  • smejki
    - fallout se vrátil v podobě New Vegas
    - Planescape Torment je filosoficky hutná übernerdovina, kde spíš můžeme mluvit o štěstí, že vyšla taková hra ve velké produkci. To se, čuju, už opakovat nebude. Stejně jako Arcanum.
    - Princip Baldurs Gate (2) pak dostáváš převařován v každém dalším díle od Bioware. S každou další iterací v čím dál tím domrdanější podobě

    a mj, mám dojem, že hacknslacháren vychází míň, než kvalitních RPG (byť onoho moderního střihu)
  • /facepalm
  • miker17
    no comment
  • Kdo si chce zahrát pravé nefalšované RPG, nechť se vráti o 11 let zpátky. Novodobé hackandslash paskvily nemají s RPG už skoro nic společného. Zvláštní, že na více než 10 let staré hry se od té doby žádné jiné rpg nedotáhlo. Kde jsou ty doby planescape torment, baldurs gate, fallout? :-(
  • toto mi nerob:( do cdprojektu som vkladal vsetky svoje nadeje ze oni sa tak nedokurvia jak sa kurvia vsetci naokolo:( musim uznat ze vo videach mi tiez uderlo do oci ze su tie suboje nejake jebnute a ze vobec neprepina medzi stylmi. ale stale som dufal. teraz mam velke pochybnosti a rozmyslam ze zrusim preorder:(
  • miker17
    těm lidem tady nejde o RPG tady jde jim o to tady mlet hovadiny a spamovat a dohadovat se o grafice a jak je ta hra lepší než ta druhá a lhát o tom že byly v nějaké redakci časopisu
  • pesir
    Je vůbec v Zaklínačovi 2 přidělování atributů? V jedničce to nebylo. Tady lidi nadávají, že DA2 je zjednodušené, proto koupí Zaklínače, ale Zaklínač je na tom se statistikami hůř. Pohled shora zrušili a není tam taktika. Grafika je sice úžasná, ale už nemá slovanský nádech. Nechápu jak někdo může říct že DA2 je akční, proto si koupí Zaklínače.
  • Upřímně, vážně, jak už tady někdo píše, třeba Mass Effect 2 mě napoprvé neuvěřitelně zklamal. Taky proto, že jsem jej v půlce na cca. 2 měsíce přerušil z důvodu nedostatku času. A ano, musel jsem začít hrát odznovu. To samé s Dragon Age - začal jsem hrát Awakening, ale nepamatuju si nic z Origins, a tak jej hraju od začátku, protože jsem se absotluně nechytal...tento článek mi docela mluví ze srdce. Připadá mi, že většina lidí chodící sem, jsou prostě děti a tak po škole hrát mohou, pokud chtějí, více hodin denně...já to tak s prací nemám. A většinou, když chci hrát trošku delší dobu, tak musím práci jednoduše flákat. Proto na jednu stranu naprosto souhlasím s tím, co je zde napsáno - na druhou stranu, strašně se mi líbí RPG typu Dragon Age, Kotor apod., resp. ty, které mají hrací dobu cca. 50+ hodin - mohu se k nim vracet tak často....Krácením bych tento problém tedy rozhodně neřešil. Jak jej vyřešit, ale nemám tušení...
  • smejki
    už jsem narazil na bullshit, že nikdy nikde v knihách nebylo, že by si Geralt vlasy sepnul.. Tak si říkám, jestli v knihách chodil Geralt na záchod. Jestli ne, tak ho lituju, protože když to tam není, tak to nesmí dělat. Šlo by o prznění originálu!
  • ale ako vidis niekdajsi pani v oboru sa usilovne snazia aby boli
  • smejki
    psychoticu, ty máš pravdu, kluku
  • Mopped
    Nehádejte se. Běžte všichni na GOG.com. Kupte si Realms of Arcania 2 a zahrajte si pořádné rpg.
    Na hru jde hodit čeština, takže si to může zahrát každý.(pozor je amatérská, takže bude asi stát za hovno, ten člověk co ji dělal, není totiž zdejší diskutér)
    Vlastně proč to sem dávám. Vždyť podle toho co tu někteří píšou, už to musí mít dohrané aspoň desetkrát. Tak se omlouvám.
  • smejki
    ještě dodám, že vzhledem k finančnímu úspěchu FNV (za marketing ze strany Bethesdy budiž velký dík) se veškerá filosofie "musíme dělat hry pro kretény" ukazuje jako levá
  • miker17
    50h je asi malo *10* jestli mě omluvíte jdu hrát Call of Duty a za 2 hodiny jsu zpátky
  • miker17
    Skyrim=Oblivion na 2
    banální zápletka dokončená za 5h stále se opakující SQ. typu najdi dones zabij
    tupá AI neschopná ničeho + pěkná grafika= Skyrim bude nejlepší HRA NA světě kam se na to hrabe bioware ktera děla jenom podřadná RPG typu Baldurs Gate, Kotor, Jade Empire
  • smejki
    bylo, já sám mu dal 9/10 a to jen kvůli technickým věcem. Však taky Obsidian jde dost proti trendům. A jejich síla tkví v tom, že svět navrhují skutečně komplexně (z čehož plyne ona pověstná zabugovanost). Nenavrhnou jednu lajnu a k ní padesát generických kvestíků jako to dělá Bethesda a Bioware. Navrhnou několik stromků, jejichž větve se prolétají, to je věc v dnešní velké RPG produkci nevídaná. Jde tak prakticky o síť questů a příběhů, kde si můžeš skutečně vybrat vlastní cestu a stvořit si v intencích navrženého světa vlastní příběh, což přesně to, o čem RPG má být (z definice). RPG není o lootu, ani o statistikách, ani o mechanice bojů. Je o projekci vlastní osobnosti do fiktivního světa, kde tvoříš vlastní příběh. A tohle dělá Obsidian ze všech nejlépe. A přesně téhle filosofie se FNV drží a přesně naní designérsky stojí. A právě proto bylo FNV přijato RPGčkaři (nejen na brahmíně, ale i na NMA, ba i na dalších RPG positivních nefalloutích webech) velmi kladně.
  • miker17
    chápeš co jsi tady vůbec napsal a jakeho vola jsi ze sebe udělal *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit