Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miker17
    jestli nadávaš na DA2 kvůli akčnejším soubojům tak se ti nebude líbit ani zaklínač protože to ješte akčnejší než DA2 a dialogy jsou očesané na 2 možné výběry jedine co ma zaklínač lepší je grafika jinak ve šem ztráci na DA2
  • miker17
    jo a ve studiu bioware si taky byl co Hral si už Mass Effect 3 a Skyrim v Bethesdě *11*
    debilita některých lidí na tomhle fóru je donebe volající a když si hru ty EXPERTE hrál tak určitě víš že má něco jako Save Transfer jako Mass Effect
  • Za to asi může ten copánek :)
  • *6*
  • filias
    Z dema jsem měl taky takové Mafia II deja vu. Jinak demo je dost vypovídající. Každých 20 metrů na mě vyskočí hromada mrtvol. Bez nějakého smyslu je pozabíjím. Občas mezi tím nějakej boss. Měl jsem pocit že hraju bezduchou mlátičku. A na to si můžu dát Darksiders, který jsou v tom lepší.
  • mě se zase nelíbí ta jejich propaganda, jak najednou nikdo nemá na hraní her čas a proto musí být hry co nejkratší, aby je všichni mohli spokojeně dohrát. Chtěl bych vidět některý "takyhráče" jak hrají třeba klasický RPG od BlackIsle, to by asi bez tužky a notýsku nedohráli.

    Přitom celou touhle propagandou se snaží zakrýt jediné - chceme vydělat, co nejvíc peněz a proto musí být hry, co nejjednodušší a nejkratší, aby je pochopil, dohrál a hlavně koupil i úplný blbec. Na druhou stranu svět je tvořen převážne z blbců, tak se nelze divit, že se jim hry snaží přizpůsobit. Špatné je, že s tím už začínají i v Bioware, když k tomu nemají žádný důvod.
  • nevím ale dva světy jsem skoro dohrál(draka jsem po celém odpoledni vzdal) a rozhodně mi nepřišlo jako extra náročné mega taktické a neklikací RPG, hezké bylo ale to je tak vše..zatím si s DA2 držím odstup uvidíme jak nakonec dopadne celá hra..nebudu soudit podle kousku kde není možnost si nastavit skoro vůbec nic a člověk nikam ani pořádně nedošel..
  • Psychotic
    Sorry, že jdu trochu off-topic, ale myslím, že New Vegas bylo na Brahmíně přijato docela dobře, ne?
  • smejki
    RPGs are just not dumb enough yet
  • Oni jsou ale i lidi, ktery hram holt nevenujou tolik casu. Urcite nemaly procento potencialnich kupcu..
    Jak muzes posuzovat vsechny hrace podle toho, ze zrovna ty vsechno dobry hrajes "jednim dechem"?
    Taky mam kolikrat obdobi kdy kvuli praci nebo jinejm vecem proste NEMUZU. Treba ME2 pro me byl jednou z nejlepsich her, a i tak jsem se jim musel v druhy polovine prokousat po kratkejch soustech, tak jednou, max.dvakrat tydne. Tam to diky tomu "serialovymu" stylu slo celkem bez problemu, ale u celistvyho, slozityho pribehu by to problem byt mohl..

    Snad to ale nebude vypadat tak, ze se bude kazda druha vec opakovat ve vsech dulezitejsich dialozich (jak uz se trochu delo i ME)
  • Hele hoši, proč pořát dokola maj všichni Geralta za buznu? Copak týpek se zjizvenym xichtem, krvavejma zádama, šedivejma vlasama a vedlejšíma účinkama mutace v gulích může bejt gay?
  • smejki
    Fallout 2 byl udělán během jediného roku, ty hlavo

    ... čímž jsem tvé úvaze dal jen další střelivo. a to je fajn, protože je v důsledku správná.
  • Psychotic
    Ono je to spíš naopak - děti chtějí objevovat, učit se a zlepšovat duševní vlastnosti, dospělí se chtějí bavit a ulevit stresu. I nejmenší děti hrají hry, takže trh se může z demografického hlediska věku rozšiřovat jen tím druhým směrem - proto jsou hry jednodušší na pochopení i ovládání a hardcore hráče od casual hráče rozlišuje jen to, zda-li hraje na easy (dnes často pojmenováno právě "casual") či hard a nějaká ta znalost herní scény dnešní i té z minulosti.

    Tento vývoj jsem sledoval na sobě i svých přátelích a je to v podstatě přirozený běh věci.
  • Nej RPG které jsem v poslední době hrál bylo Two Worlds 2.... kam se na to hrabe nějaký zjednodušenný DA 2..
  • Né, to je proto aby sije koupilo co nejvíc dětí :), pač když dítě dneska řekne že něco chce tak muto rodiče z 50% koupí aby měli klid :), vem si G4 Arcania to by zvládlo i 8 leté dítě s prstem v nose :) to samé i u DA2 - souboje lehké - žádná taktika netřeba a už i dialogy číst nemusí stačí když se bude orientovat podle obrázků :), zlatý Drakensang, DAO, zaklínač, G1/G2, Neverwinter night 2, Baldurs Gate
  • Doba temna pro počítačové hry se blíží *5* Hry se zjednodušují. Proč? Aby si je koupilo víc lidí. Kterých lidí? Ti co vlastní konzole *11* *11* *11*
  • To potvrzuje moje dojmy z dema. Škoda.
  • Když jsem viděl ukázky z bojů, tak mi to spíše přišlo jako mistrovství světa v kotoulech *3*
  • Proslýchá se, že v DAO 3 bude tlačítko "Autoplay". Hra se bude hrát sama, bude plno filmových předělů a hráč se tak vlastně stane divákem. Mně to nevadí, já mám filmy rád *3*
  • Dík, konečně nějáké zhodnocení bez PR keců, přesně tak na mě dosavadní informace a demo působí.
    Nemám nic proti vývoji RPG, ono mě to běhání v tunelech, vymlácení všeho po cestě a na závěr půl hodinové řezání do bosse, protože má delší čárečku životu, přijde na dnešní dobu už trošku zastaralé, já bych vývoj v tomhle směru přivítal, ale DA2 nic zásadního nemění, jen ten zatuchlý obsah balí do rádoby efektního pozlátka. Osobně doufám, že Skyrim a Zaklínač 2 přijdou s něčím novým a posunou žánr dál...i když v době kdy je za úspěch považováno aspoň udržení propracovanosti a délky předchozího dílu, těžko..*9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit