Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude osobni pribeh ten se odehrava v instancich a posunuje pribehovou linku existuje spousta kombinaci pribehu v zavislosti co navolis pri tvorbe postavy a pak prave dynamycky udalosti ktere se proste deji a hrac se jich muze ale nemusi ucastnit navic se ruzne retezi podle uspechu a neuspechu a mohou na urcitou dobu ovlivnit svet.klasicke questy nebudou
  • Každý čeká od GW2 dokonalost, pak bude něco špatně a všichni hned budou končit a čekat na další revoluční MMO. *12*
  • presne tak, predobjednavek se to netyka. Autor clanku pomichal 2 rozdilna slova pre-purchase a pre-order...
  • Tak to by bylo skvele. Bude to tak fungovat pro vsechny questy, nebo jen nektere?
  • prečo mínuska? :D veď som chcel len pomôcť
  • Jn je krize, nebudu utracet za sra*ky :D
  • SWTOR není pro žebráky co nemají 300 Kc měsíčně,to žere co ??
  • pozri si to video z buy.guildwars2.com a ty mi radsej povedz co je take inovativne na tom tvojom secret worlde *8*
  • proto tam mam "v me hlave" *3* ...
  • Musim souhlasit.Taky mi prislo GW1 po dohrani kampane totalne nudny a nezazivny.V podstate to ani nebylo poradny MMO.Jen system hubu a privatnich instanci.Tak uvidime co prinese ta dvojka.
  • vazne a ktera je ta druha a cim je tak inovativni ? ;)
  • tak vidíš len na jedno oko lebo tie hry sú dve *2*
  • toto je PRE-PURCHASE vopred zaplatíš... ale ak si cez nejaký eshop predobjednáš (pre-order) tak to môžeš zrušiť ale nebudú sa ti na to vzťahovať bonusy ako pri predkúpení (3-day start, nejaký ingame prsteň a prístup do bety)
  • Kupujte to kreditkou za doláre - $60 = cca 45 € - ušetríte 10€
  • Ono tak nějak ta tvá vysněná věta, kterou si tu napsal, tak přesně takhle to bude v Guild Wars 2 - jednoduše řečeno, nebude tam statický svět, který se obnovuje po cca 5-10 minutách, ale dynamický, který se utváří dle činů ostatních hráčů. Př.: Vybiješ vesnici nějakých pirátů a nepřijde po tobě další hráč, aby ji taky vybil, ona tam prostě už nebude *3*
  • sankuri
    Mno to nas vsechny taky uz nebavi, proto se tak tesime na GW2 ze:-)
    http://www.youtube.com/watch?v=xBC_ig73aMs
  • ok dík, si přeobjednám a stáhnu ne ? myslim že by mi to asi nechtěli poslat co čr :D
  • GW2 bude asi dobra hra, ale me uz mmo prestavaji bavit nejak celkove. Levelovat, levelovat, levelovat a pak hrat X dungeonu jako end game porad dokola. Mimochodem myslite si, ze nekdy nekdo vymysli, jak to udelat, aby se v mmo po minute nerespawnovaly prisery, ktere jsem prave vybil a fungovalo to ve svete, kde se pohybuji tisice hrdinu? To je treba jedna z veci, ktere mi vadi.
  • sankuri
    Praveze jediny kdo ji hypuje jsou hraci, Anet vubec nemusi utacet miliony za reklamu jako BioWare.
  • sankuri
    Uz aby to bylo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit