Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kedy presne to vlastne vychadza? ci este nieje znamy datum? rozmyslam ze si to teda predobjednam, aj ked najradsej by som tu zberatelsku ale ta je fakt moc draha :(
  • V mě hlavě nejvíce vyhypovaná hra všech dob :-) očekávám "revoluční" mmo pokud to bude pouze skvělá hra tak budu zklamaný :-) ba ne i tak to budu hrát...
  • Myslíáte, že pujde předobjednávku zrušit? Hru už pár měsíců sleduju a vím o ní snad vše a právě proto se bojím, že by mě hra nemusela bavit a jelikož je ke každému preorderu přístup do všech betaeventů, tak bych si takhle mohl vyzkoušet, zda mě hra baví a podle toho se rozhodnout, zda preorder nechat či zrušit..
  • praseek
    K téhle hře mě poutá jediné - silný nezájem
  • přesně poku mě zklame GW2 tak si koupim konzoli :-D ne kecám
  • jedina opravdu inovativni mmorpg hra, kterou na letosni rok vidim je The Secret World.
  • Piggsy
    Jen můj pocit ze hry, nic víc. *4* Vím, že má GW hodně fanoušků, ale znám i hodně takových, kterým hra příliš nesedla. Včetně mě, bohužel.
  • A to má bejt nějak směrodatné? GW2 je úplně něco jiného než GW1.
  • ZDE-> http://buy.guildwars2.com
  • a my ostatni jsme se u toho rok ci dva kralovsky bavili *5*
  • ales.smutny
    Určitě :)
  • mě by zajímalo kde se to má toho 10. dubna přeobjednat ? thx
  • Piggsy
    Kdysi dávno jsem koupil první díl Guild Wars a byla to taková nuda, že od té doby hraji raději už jen singleplayerovky. *6* *2*
  • tak lidi potrebujou v neco verit, po tolika zklamanich. pokud i gw2 zklame, tak pak to vidim s mmo spatne
  • Ringwraith
    Ok then.

    A co... takříkajíc dlouhodobé hledisko?
    Nebo spíše... plánuje se "tOR po pár měsících" článek?
  • ales.smutny
    Spíš naopak, u mne to SWTOR vytáhl z dlouhodobého totálního nezájmu o něco výš...:)
  • Ringwraith
    Taky si říkám... *5*

    Ale já si raději už odpustil jakékoliv hodnocení kvalit samotných her. A přece jen má pravdu, že kolem GW2 se tvoří obrovský hype... a pak je jednoduché zklamat.

    Jinak 150€... tak to je ostrá palba. Ale tak GW2 své fanoušky určitě má.
  • Trol.diskuzni
    LOL, to je ale náhoda! *5*
  • Ringwraith
    Na chystané MMORPG Guild Wars 2 se mnozí dívají jako na revolučního spasitele žánru (a já vám dobře radím, odhoďte přehnaná očekávání mesiáše a připravte se na eventualitu, že to možná bude „jen“ vynikající a zábavná hra)...

    Vaše předchozí vlastní zkušenost se SWtOR, pán Smutný? *15* *2* *3*
  • Trol.diskuzni
    "Na chystané MMORPG Guild Wars 2 se mnozí dívají jako na revolučního spasitele žánru (a já vám dobře radím, odhoďte přehnaná očekávání mesiáše a připravte se na eventualitu, že to možná bude „jen“ vynikající a zábavná hra)"

    Ale copak copak, pane Smutný, SW:TOR svět nespasilo, takže si potřebujeme pohonit ego u nesrovnatelně inovativnější a objektivně přínosnější konkurence? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit