Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191

    aha, takže vlastně recenze na games jsou takovou ochutnávkou levelu :)

  • Panove, od korelace je ještě daleko k stanovení toho co je příčinava dlslčdek, či je tam vůbec nějaká příčinná souvislost. Kdo v tom bez analýzy a důkazů vidí rasovou souvislost, je rasista.
  • *občasně
  • Jo obšasně ho kupuju a některé jsou o něco lepší. Tištěné medium má pořád něco do sebe ač v praktičnosti dost pokulhává za webem.
  • A to, když se ukládám při zvuku vážné hudby do své milované dubové rakve, tak se cítím jako junák:D. Kde se stala chyba?:D
  • hrhe
  • Jack1947
    Přečti si Level tam je většinou opak recenze na Games. Tam mě číst i baví.
  • mno uvazovanim uz nim rozhodne si.
  • No člověku se nechce psát...kolem mladých, protože by se sám pak cítil jako stařec:D
  • hej tak sem to nemyslel, rikam ze je to super. Mit psko tak kupuju :)
  • Už jsem se lekl, že to slovo "mileniál" v téhle diskuzi nezazní! Díky!
  • Poslední dobou mě recenze na games nějak baví čím dál min. Například s touhle vesměs názorově i souhlasím, ale prostě tomu něco chybí. Osobnost autorky nebo zábavnější literární styl. Z nové redakce postavené kolem milenianu už není nikdo na jehož recenzi bych se těšil.
  • Jako že by jsi měl 3TB velkou hru, která by měla ve výsledku čtvrtinu variant?
    A stejně (protože je to scifi), tak většinu by museli dělat CGI?
    To vůbec nedává smysl :-D
  • Johnny
    ano, to by teprve bylo něco!
  • Dělat to filmem je nesmysl. Dokážeš si představit co by to bylo filmového matetriálu (destíky hodin). To by jsi měl stovky giga. Nemluvě o tom, jak těžké by bylo udělat drobnosti typu mám scénu a postava ní můžeme nebo nemusí být zraněná, může tam být sama, nebo za ní může stát zachráněné npc a za ní je něco otevřené nebo zavřené podle toho co udělal. To máš osm verzí stejné scény. Když je to rendorované je to pár proměnných.
  • Tak většina lidí nemá problém koukatn a filmy, takže to že je něco hybrid mezi hrou a filmem osobně nevidím vůbec jako zápor
  • Taky mam za tezko tomu rikat "hra". Ale vypada to sakra dobre to se musi nechat, diva se na to skvele ;)
  • Poprvé sis sedl k PSku? :)
  • Johnny
    No... ona to prakticky není hra. ale docela to šlo...
    měli to udělat hrané, s pauzama na rozhodnutí a bylo by to fotorealistické (pač by to realistické bylo) To by bylo asi best :D
    Jinak z toho ovládání mi bylo blbě a chtěl sem to chvilema rozšlapat...
  • Dohráno téměř na posezení. Nebylo to dokonalé, ale asi zatím nejlepší, co od QuanticDream vzešlo. Konečně jsem měl pocit, že moje volby mají na příběh opravdu vliv. Dneska jsem to dohrál a silně uvažuju, že to rozjedu hned znovu a tentokrát tak, abych každé rozhodnutí nepokazil :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit