Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to hodně dobře, tak budu držet palce. Beyond jsem si užil, i když rozhodně nebyl dokonalý. Snad se z něj v QD poučili.
  • MARTASLJ19
    David Cage - tak to automaticky mám obavy, že pokazí celý dej nejakou hovadinou podobne ako u Fahrenheit. Fakt by ho už mali vyhodiť a dať na jeho miesto niekoho schopnejšieho.
  • PanS
    David Cage možná má vizi, ale už dvakrát ve Fahrenheit a Beyond jasně ukázal, že kvalitní sci-fi napsat neumí. Obávám se, že tahle hra na to dojede.
  • podle mě měl toho Karla hrát Christopher Walken to by byla trefa do černýho
  • Zhmotnělá podoba robota Karla s xicthem Justina Biebera. snad se to zas celý nedohraje samo, Vávra a Adnrej řikali že Beyond:Two Souls byla blbost protože se to hrálo samo a tihle dva hrám rozuměj tak to musí bejt pravda . Jinak dost záleží, jak budeme moct toho robota uprgadovat, různá vylepšení, motorové pily a kulomety místo rukou, laserové infra oči, pohyb na pásech místo nohou druhý pár rukou, kterým budu nepřátelům trhat hlavy, do břicha zabudovaný granátomen a už se budem bavit
    • Vyndej si hlavu z rite a prober se!
      • pozor na ústa mladíku!
        • Kdyby aspon ten monitor byl velkej jak ta pixla,ale vetsinou to neni 1;1,co vidim u nas v okoli.Vetsinou to je 23 monitor,a vedle nej pixla jak 2 ps4 na vyzku a dobni by se veslo cca12 az 18ps4.Skoda ze takovi rozmery nemuze mit konzole,to by asi do obyvaku nikdo nechtel.
  • MickeyMutant
    Videoherní verze seriálu Humans? Ten začal dobře, ale v půlce šel do kytek. Snad si tuhle svou variaci David Cage ohlídá. Bez Ellen Page, kterou zážitek ze spolupráce na Beyond Two Souls inspiroval k lesbickému coming outu, to ale bude mít těžké. Neměls tak tlačit na pilu, Davide.
  • Sony Vládne
    • v nějaký alternativní realitě určité, ale já bych v ní žít nechtěl
  • pc ckari furt vykrikujou co maj doma,a maj tak kulovi,zrovna jsem o vikendu u jednoho byl,co rve jak tur,jak pc nej.Velka pixla a malej monitorek snad,no vypadalo to jak ps vita u skrine,no fuj na tom bych nehral ani fifu.My konzolisti,aspon ja mam rad malou krabicku,a velkou tv,nebo projektor.
    Proste pc je velka pixla,a na hrani to nechci.
  • frantisek_nejezchleba
    next-gen is here.
    David Cage má rozhodně co napravovat po Beyond. Vypadá to, že konečně našel svou parketu... uvidíme.
  • Dobví den, já jsem Dejfit Kejš, udělal jsem takové filmy jako fahrenheihaiheilhitlerheit, žason a ellen pejž. Taky jsem potkal jednou Ellen Pejš. Dneska vám představuji můj nejnovější film Ditvoit.
    Věděli jste , že polygony jsou emoce? A pokud jsou polygony emoce, a polygony jsou ve hrách, tak hry jsou emoce. Ano, moje hry jsou jediné médium, které umí zprostředkovat divákovi emoce.
    Jednou jsem třeba četl knihu, a ta mi řekla že se nahá žena ve sprše usmála, ale jak jsem měl vědět že se nahá ellen pejž ve sprše usmála, dokud jsem se nepodíval dalekohledem a nezapsal si to do deníčku?
    Ditvoit bude mít rekordních pět polygonů, tudíž rekordních pět emocí, a to díky výtečnému hardware PS4.
    Bohužel, tam nebude ellen pejš, protože když jsem ji ukázal můj deníček o ní, tak ji to tak uneslo, že utekla a zažalovala mně.
    Víte, že v mojí hře ellenpejž, byla ellen pejž? Tak jsem ji dal nahou do sprchy bez povolení a udělal jsem sebe jako model jejího neviditelného bratra, který se na ní díval.
    Věděli jste, že jsem potkal ellen pejž?
    • Je videt,ze o ps4 nic nevis,nebo jsi nevidel demo the sorcerer,david to tam ukazuje.ps3 havy rain mela jedna postava 20tis polygonu,byond two souls 35tis polygonu,a ps4 jich zvladne 240tis.Pust si to na youtube,the sorcerer david cage.Jsi uplne mimo.
      • Ten jeho komentar je vykradacka tohto legendarneho videa od Jima Sterlinga: https://m.youtube.com/watch?v=EiTowCuwF-E

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit