Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vypada suprove, tak snad to udelaji na PC a ne na PS4 aby to vypadalo fakt next gen a ne jako by to clovek hral na notasu za 15t
    • Nebrec Dusko
    • no jasne moulo,a ty to zaplatis buliku,to jsou hry na velke tv,a ne na 24 monitor,kde nepoznas nos od pindoura.Jdi si hrat klikacku.
      • Jasne, neni nad 60" obrazovku a 720p *7*
        • Není na projektor ve 4K. *4*
          • Projektor nebrat, kvalitni TV ma mnohem lepsi obraz.
          • Ja nevim, z projektoru se mi vzdy delalo blbe.... kdyz rychle uhnu pohledem rozlozi se mi v zornem poli obraz na RGB slozky a to je hnus velebnosti, ale priznavam ze jsem se na projektor prave z tohohle duvodu dlouho nekoukal tak treba uz jsou na tom lepe...

            Co se 4k tyka tak o plnohodnotnem vystupu si na konzolich budem moc nechat zdat vlhke sny pravdepodobne jeste i u dalsi generace konzoli... realne, od defakto standardniho x86 HW za 8 litru proste nejde cekat zazraky...
          • jen by to chtělo víc 4k filmů a kompy co na tom utáhnou hry za rozumnou cenu, ale to přijde
  • Magister_Peditum
    No, minimálně animace postav umějí v Quantic Dream na jedničku s hvězdičkou.
    • Ted jeste kdyby najmuli nejakeho dobreho scenaristu, jejich hry by mohly byt vyborne.
      • Jenže Cage je francouz, takže mu to ego nedovolí.
    • PanS
      Jo, ale je to taky jediná věc, co dokážou udělat dobře.
    • nekromant33
      ale oči jsou špatný
  • TheGGG
    eeehhhh, sakra, už je těch kyberpunkových morálních deep psychologických sci-fi nějak moc. Sem rád, že jsem dokoupil aj Xone a můžu konečně pařit halo a geow, protože na PS4 mi nějaká pořádná sci-fi fps/tps s ufounama a invazema na cizí planety chybí. V poslední době samí hipsteřiny, zlatý časy killzone a resistance. Když už chcou QD dělat hru, mohli by alespoň dodat nějakou temnou noir deštivou detektivku s ostrejma hochama, ne furt tydle scifárny o lidství a umělejch inteligencích.
    • Robotron3
      Neni jich moc, je jich pořád málo.
    • Magister_Peditum
      Zrovna v posledním Halo si moralizující umělé inteligence užiješ dosyta taky. *15*
      • TheGGG
        myslíš halo 5? To je tak o deset halo předemnou *1* Já zatím čekám na BC, abych mohl začít hrát wars, pak reach, pak mcc atd. Jinak ale trochu toho moralizování snesu, ale prostě už mě leze krkem kyberpunk
        • Pokud ti leze krkem cyberpunk tak hejtujes ocividne spatnej titul... a nebo akorat netusis co je cyberpunk... *5*
  • Sem jedinej komu Kara připomíná Jennifer Lawrence?
    • VaZqeZ_EU
      Je na ní sice podobná, ale hlavní roli bude hrát "Valorie Curry" https://www.google.cz/search?q=valorie+currey&biw=1920&bih=887&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIvoms_6PkyAIVxU4UCh1oMgXe
    • Robotron3
      Je jí podobná. Beyond taky hrála známá herečka Ellen Page, tak třeba... :)
  • flivon
    Vypadá jak ta holka z Following serie s Baconem.
    • mx0r
      ... pretoze to je ona :)
  • Robotron3
    Hodně mi to připomíná film Ex Machina.
  • Původní ps3 footage Kary mám ještě stále v hlavě a husinu na předloktí kdykoli si na něj vzpomenu - tyhle věci Quantici fakt umí...

    Je to neuvěřitelně krásná holka/modelka - přesně ten typ, který si představíte pod Clarissou McClellanovou z 451° Fahrenheita - hned bych ji bral za ženu, posílám objednávku do Detroitu ještě dnes...
  • Já, Robot.?
    • Mě to zase připomnělo A. I. Umělá inteligence od Spielberga
  • ja heavy rain sice začal sledovat na youtube ale jak tam bylo že vrah posíla rodičum listy a oni jedou kam jim rekne bez toho aby kontaktovali policii tak jsem to vypnul, zapletka jak z bečkove detektivky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit