Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jsem to dohral, je to kravina neco jako mass efect kdo hral vi co myslim, fanousky si to jiste najde protoze dnesni generace uz nepamatuje poradny propracovany hry.
    • Nj, niekto čakal, že pôjde rovno za nosom v koridore a hra ho sama za ručičku dovedie na koniec. Asi sa dotyčný stratil a tak sa nahneval, že aká je to zlá a zmršená hra. ^^
    • Je to troll, není to troll?
      • Ale je to troll *1*
        • Kebyže to bol aspoň poriadny troll...
          http://www.hfmodeling.com/photos/news/7047/d03300_troll_detritus.jpg
          *6*
    • Jak můžete dohrát něco, co je kravina? To máte tak moc volného času? A proto kradete hry, místo abyste si na ně vydělal?
      • skaven123
        kradete? ukaz podla akeho paragrafu :)
        (to vase"kradnutie" ma dokaze stale vytocit )
        • skaven123
          ..teda ziaden paragraf kde by to bolo definovane ako kradez nieje? *12*
      • smejki
        pwned
    • Warezak promluvil *11*
      • jojo vždyť je to taky zatím jen na konzolovym warezu
    • tohle je ale zrovna jedna z nejpropracovanějších her posledních let
      • "...kravina neco jako Mass Effect"...tak to uz to nepotrebuje dalsi komentar *1*
  • Tak jo, ještě jeden názor, možná trochu zcestný. Jedničku jsem hrál, dohrál a fakt hezký, Dvojku jsem nehrál a něco mi říká, s 90% jistotou, že trojku si taky nezahraji. Možná ani čtverku, pětku, šestku... Jako jo, proč ne, věechno tu už bylo, tak proč ne něco ještě jednou. Ale zatímco u Conana to ještě chápu (a už se těším na Rudou Sonju 3D), u Deus Ex nějak ne. Ani nevím proč, nějak to nepřekousnu. To je jako zkusit zkomponovat něco nového, co by vypadalo jako od Bacha nebo Smetany. Prý kopírování zabíjí muziku. Kdo ví, (kdo) co platí u her.
    • No jo ale u hudby je to trochu jiný. Tam máš pořád na výběr z mnoha nástrojů a tak u takovýho Smetany není co měnit. Ale představ si, že by v té době nebyly housle a trumpety a on by to musel udělat jen z toho co je. *1* To je podle mě ten největší rozdíl mezi hudbou a hrami. To se vážně nedá srovnávat. S každým novým dílem (pokud nemluvíme o CoD), můžou vývojáři přidat vlivem narůstajícího výkonu počítačů něco nového co prostě předtím nemohli.
  • z recenze jsem se nedozvěděl vůbec nic, pouze to, že je hra dobrá a podobná originálu. To jsem ale jaksi čekal.
    pokud je to na 10, tak to aspoň rozveďte; člověku neznalému originálu to neřekne nic (pokud mám originál, nedozvím se, pro jít do novinky), je to jenom doporučení pro znalé. s takovou budou zanedlouho recenze na twitteru
    • Presne tak, podle me jedna z nejhorsich recenzi, co jsem v posledni dobe cet. Cely text by se dal shrnout do: "Hodne moznosti, hraje na city, doporucuju vsema deseti" zbytek textu uz je jen nicnerikajici omacka
      • ales.smutny
        Ale to je smutné, když člověku nic neříkají odkazy na klasické žánry, hudbu, folosofii...
        • Hairy_Ass
          Obzvláště se zmínkou o Foucaultově kyvadle mě potěšili.
        • a proč si na to psychokomouš stěžuje?*1* vždyť je to právě neomarxistická levičácká politika, která po celé Evropě vymývá mladým lidem mozky, potom vzniká neúcta k tradicím a kultuře, která stojí i za nedávnými nepokoji v Angili
      • Vy asi budete mladší a nepamatujete recenze v Excalibur/první ročníky Score. Tam často recenze ani nebyla o dané hře! A jak jsme to žrali.
  • filias
    Mám dotaz: Nedávno jste tady machrovali jak jste na metacritic, ale u pc verze vás nevidím... to vás zase vyrazili, nebo trvá schvalování recenze nějakou dobu?
    • sleepless
      Chvilku to trvá, někdy je to hned, někdy třeba den ;)
      • už tam jste, a úplně nahoře, to snad byl s tou desítkou záměr, ne? *1*
        • Taky si myslim. Nijak nehodnotim kvalitu recenze, jako spise bodove ohodnoceni - tohle preci nemuze byt objektivni, protoze hra urcite nejake nedostatky ma. Na metacritic chodi opravdu hodne lidi - treba jenom diky linkum ze Steamu. Ucelova 10ka tady proste smrdi.
  • Mě by jenom zajímalo, jestli to má cenu hrát a kupovat, pokud jsem nikdy nehrál jedničku...sypu si popel na hlavu, moc takových pecek mi neuniklo, ale bohužel jednička ano *7*
    • janchor
      Určitě má. Děj obstojí samostatně, jen samozřejmě nedoceníš, jak pevně & chytře je provázanej s prvním dílem.
    • jednička byla nedávno za pakatel na steamu, škoda
    • no jak se pise tusim i v recenzi tak dej se odehrava pred prvnim dilem .. tj. klidne zahraj DE:HR a puvodni DE pak ..
    • a proč to nenapravíš a nezahraješ si jí? nedovedeš se přenést přes zastaralý kabát? škoda....o hodně přicházíš..jako většina dnešních hráčů odkojení pouze dokonalým audiovizuálem:)
      • Grafika je to poslední co by mě zajímalo, jsem odkojen ZX,Amigou, XTckama... *4* . Jen jsem chtěl vědět, jestli se to dá hrát i bez znalosti jedničky *3*
  • 10?? takova hovadina?? omg! bych tomu nedal ani 1/10 sem to hned smazal *6* jdu radsi hrat CoD *5*
    • *13* Z neoriginálních trapných trollů mi je do breku.
      • Anarcha
        Máme jedno trefné pořekadlo nekrm trolla jen ať chcípne hlady. :-D
    • Indy
      škoda tě tady:)
  • Huuuustý! SAY WOW
  • Na Hrej 10 tady 10=další jasná koupě:-)
  • Anarcha
    Recenze i hodnocení fakt potěšilo , jsem rád že to vidíme stejně. *1*
    • Z neoriginálních trapných trollů mi je do breku.
  • Po Portalu druhá desítková hra. Letoš je nějakej plodnej. Bude videorecenze???
    • Little big planet 2 nebo jak se to jmenovalo dostalo také 10tku
    • SA-reg
      Ano bude. Odpověď na tu u někde je pohřbená.

      Jinak přece další 10ka bude Graphicsfield 3, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší