Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Lukáši, dals tomu málo... vlastně moc. No prostě jsi to napsal blbě (ale je to jen... jak se to říká?... můj subjektivní názor?). atd. atd. atd.
  • NEVERIM!!! To si overim :) jinak s jednickou je zkusenost a zkusenost, jedni ju dohrali 7x, castokrat jinak a jeste po 8 nasli nake novinky a pak lidi jako ja co ju proste jednou dohrali Doufam ze moje skupina je ta, ktera "sablonovitosti" trpet nebude :)
  • Augmentovaná edice byla právě odeslána z UK :-) Sice mi přijde až příští týden, když už to piráti budou mít dávno dohrané, ale doby kdy mi to vadilo už jsou dávno pryč :-)
    • jestli sleduješ warez scénu tak už vyšel P2P release .....šašci jedni
      • dislike od warezaků? :D
      • Je to fake, zatim neni zadna funkcni verze.
        • Dlaha
          Už něco málo přes týden je funkční uniklá verze pro xbox 360
  • Thorgall
    Měl bych na Lukáše otázku, zda hra netrpí na recyklaci prostředí. Zda možnosti projití hrou nejsou po čase tak schématické že není problém přijít do nové lokace a okamžitě vědět jak ji řešit. Respektive, vyvaruje se hra "Déjà vu" momentům ?
    • janchor
      Nemám ten pocit. Koncepty se samozřejmě opakujou, ale hra je balí do logiky světa a jeho zpracování, díky kterýmu zůstávají s každou další oblastí čerstvý.
  • BoB.2
    Neví někdo požadavky na PC?
    • 1x myš, 1x klávesnice a taková ta krabice pod stolem.
      • BoB.2
        Mě zajima ta krabice.
        • smejki
          http://lmgtfy.com/?q=deus+ex+human+revolution+pc+requirements
  • Ahoj, prosim neprehanite uz to s tema 10-kama?!?
    • ales.smutny
      Čtvrtá, pokud dobře koukám? Takže myslím, že ne. A není to spíš o tom, co se v té recenzi říká, než o čísle?:(
      • To sice ano ale nač ho tam pak dávat *7* to je jako s vysvědčením slovní hodnocení je zajímavé ale všechny zajímá známka, to je něco jako pepíček je hodný a snaživý student sice nic nového neumí ale má za 1
      • osobně si obraz o hře dělám dle verdiktu, nicméně co se Deus Ex HR týče nebudu nic číst dokud si to nezahraju *2*
    • ona už tu nějaká snad je? oprav mě pokud ano....
      • Assasins creed 2, Portal 2, Little Big Planet 2...
        • Pro mě všechno desítky:-)
          Edit:Martin-teprv teď jsem si to dal do kontextu,takže jako bych to nenapsal..:-)
      • a no jooo portal 2 .. ten mě tež nebavil :D :D :D
      • Portal 2 - sice z meho pohledu si to ta hra vubec nezaslouzila, bavila me cca hodinu, ale to je muj subjektivni pohled...
        Myslel jsem, ze jeste Tearraria ale ta dostala devet...
        • Jak mužeš mluvit o subjektivitě když ti očividně vadí že autoři maj vlastní názor a dali portalu 10 *7*
  • Tady se zase vyrojilo stupidních haterů (recenze je k ničemu, hra je k ničemu, číselné hodnocení je k ničemu všechno je na nic)...a ze všeho nejlepší jsou trdla, co zmiňují, že recenze neni podle nějakých "norem". Děti, až vyrostete, jděte dělat do státní správy, budovatelé z vás budou mít radost...nicméně jsem se na hru těšil (podle dostupných info a uniklé verzi (ano jsem zločinec) a teď už i této recenzi je koupě zcela jasná...pokud by nemělo cenu kupovat toto, tak už asi nic...ale chápu, že občánci u nichž jediné čemu na hře rozumí je W+pravé tlačítko myši nepochopí Deus Ex
    • W+pravé tlačítko myši nepochopí Deus Ex-hezky řečeno :D
  • Pěkná recenze, mohl by mi nekdo říct přibližnou hrací dobu ? děkuji
    • janchor
      20-40 hodin, záleží na stylu hry.
  • Nemam predobjednane, nekupujem, nestahujem. Cakal som obsirnejsiu recenziu, ktora by mi objasnila niektore moje obavy. DE1 je pravdepodobne najlepsia hra, ktoru som zatial hral, ale nikdy by som jej nedal 10/10. Uprimne, este som taku hru ani nehral. Prave som dohral vampires masquerade bloodlines a aj ked hra mala potencial, neprekusol som 3rd person melee system a nemoznost vyklanania. Samozrejme kopec bugov. *9* Nejako nemozem prist na chut tym novym trendom 3rd person kryci system a pod. Nastastie mam teraz simracing, takze to uz tak vsetko neprezivam a nebudem sa rozculovat. Je to iba hra. *4*
    • Zdravím marosi, shodou náhod jsem Vampires teď nedávno hrál. Hra mě hodně baví. Kromě 3rd person je ale možnost i 1st person a hlavně pro hru existují komunitní patche :) Které mají verzi asi 1.7 oproti Steamu, kde je tuším 1.2. Komunitní patche jdou použít i na Steam verzi. Já jsem se po jejich aplikaci nesetkal s jediným bugem :)
      • Ja som to hral s tym patchom, ktory odstanuje iba bugy, ale ponechava hru tak ako je. Myslim ze to bol gold patch na verziu 1.2. Aj pres to vsetko tam nejake bugy stale su. Musel som par krat aj loadovat, pretoze sa AI v nejakom skripte zasekla a hra nesla dalej pokracovat, pretoze so mnou dotycny musel ist a spustit dalsie skripty. Hra je dobra (aj ked nie vyborna), len skoda ze aj tam nenechali moznost vypnut 3rd person uplne.
        • Mrkni sem - http://www.patches-scrolls.de/vampire_bloodlines.php stáhni 7.6 nebo 7.7 :)
    • Hm, za hodinu tri minusky. Nabuduce by som poprosil aj reakciu, nie iba stlacit tlacidlo "nelibi". Co sa mne paci/nepaci zminuskovat nejde. Navyse som na hru ani nekydal... (_._)
  • vsadim se ze je to dalsi linearni arkada s iluzi jakesi propracovanosti a svobody rozhodovani s par tabulkami aby to bylo jakoze rpg.
    • Je vidět, že si nehrál jedničku :)
    • janchor
      Tak to nesázej moc, prohraješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší