Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neustále se na tomto serweru sekají videorecenze.Může někdo poradit čím to zprovozním? děkuji
    • Ja som maval s tym tiez problemy, ale asi posledny rok vsetko slape ako ma. Iba forum blbne.
    • Jak sekají?
  • Jak už tady někdo psal. Hra pokud má chybu a tato hra jich pár má nemůže dostat 10 z 10. Ta grafika opravdu není moc dobrá a jak tady už někdo zase psal je to součástí hry. Jinak to vypadá pěkně a videorecenze je dobrá.
    • Panebože , to že hra na to aby dostala 10 je fakt absolútne retardovaná myšlienka , v tom prípade by žiadna hra 10 nedostala ani nedostane ( ani také klasiky ako Planescape alebo fallout ) . Neexistuje hra ktorej by sa " objektívne nedalo nič vytknúť. V tom prípade by ani hodnotiaca stupnica nemusela desiatku obsahovať . Konečné číslo má len zhrnúť pocit recenzenta , nieje rozhodne klúčové a hádať sa o to či by malo byť menšie ako vačšie nemá zmysel pretože sa k hodnoteniu každý stavia inak . To prečo očividne hra dostala 10 je že vyčnieva nad zvyšok dnešnej hernej produkcie a má potenciál byť rovnakou klasikou ako DE1. A to že grafika " nieje moc dobrá " je rovnako ako to číslo tiež len subjektívne tvrdenie , ja osobne s ňou spokojný , ale to je hlavne dané tým že mi ide viac o to čo vidím než o to ako dokonale sú pri tom vyhladené hrany a ja neviem čo . A vizuálna štilizácia je v tejto hre zvládnutá absolútne bezchybne *14*
      • Jo a jinak já se tady nehádám jen ty tady vysvětluješ co je recenze a to co je každému jasné. Trošku si tam i Protiřečíš. Prostě to co si napsal je dlouhé a všem jasné (takže příspěvek skoro o ničem) já jsem jen napsal že podle mě by neměla dostat 10 když tam je pár chyb a nejsou to tak malé chybky.
        • Ja som proste reagoval na tvrdenie že hra ktorá nieje bezchybná by namala dostať 10 a celkovo hádať sa o tom kolko by nejaká hra mala dostať je úplna hlúposť . Mohol by si prosímťa ešte povedať v čom si protirečím ? :-)
      • Ano jako by nemusela obsahovat 1
        • No , ja si spomínam na pár recenzií ( myslím že v Leveli ) si znákou 1 a poväčšinou si myslím že bli celkom oprávnené , je to proste výnimočné ale aj to je súčasť stupnice a mala by sa využívať a nevidím v tom problém :-)
          • Ale já jsem tady nepsal nikde že je to problém já jen píšu že si hra 10 nezaslouží. Podle mě a podle toho co říká v recenzi by 10 dostat neměla. Jinak je mi to fuk že jí má.
  • mám vysokorychlostní připojení k internetu , 2 GB RAM , 2 jadrový procesor o frekvenci 1,83 GHz , grafickou kartu Nvidia Geforce 8400M GS .... celkem v klidu počítač - ale ani za ho*no se nemůžu nikdy plynule podívat na tyhle videorecenze . Když to trochu posunu tak to vždycky jede asi vteřinu plynule ale pak se zase všechno zjebe ..... čím to prosím je? :/
    • Updatuj Flash, zkus jinej prohlizec, vypni antivirak.
      • zdenek.sipek
        no ja udelal vse a stejne je to nechutne trhane - a zrovna jen tato recenze - ostatni jsou v pohode, to je snad zakon schvalnosti
  • Dost cením jednu věc. A to, jak je obraz v GAMES.CZ video-recenzích perfektní (dokonale plynulé)! PS: Grafika hry je super, ale bojovat s TECH fandy se nedá, ti by ji udělali pochopitelně lépe.
  • Jsem slepej, nebo tý hře chybí dynamický stínování? Postavy třeba stín nevrhaj snad nikdy, nebo mi něco uniklo?
    • 16cmfan
      Rýchlo tu hru podpáľ a rituálne zahrab pod zem *16* No a co ?
      • No, takže z reakcí předpokládám, že nemá. Nehledě na ostatní kvality hry, tohle je v dnešní době fakt už dost trapárna, kterou za hromadu mínusek nikdo neschová a zasloužila by si v jinak pěkný recenzi vypíchnout. Sám jsem ochotnej hrám, co mě skutečně chytnou, odpustit i větší množství neduhů (oba díly Dragon Age jsou to ho důkazem), ale přeci jen trochu objektivity nikdy není na škodu. Někomu to může vadit a konkrétně stíny mě štvou opravdu dost.
      • Cahir
        Proč se chováš jako kok*t, když se slušně zeptal?
        • Protoze neni nic hloupejsiho nez zaslepeny fanousek.
      • Cítíš se v pořádku? *7*
  • Ano, grafika a technické zpracování je zastaralé. Hra si v žádném případě nezaslouží maximální hodnocení. To může dostat jen ta, co je vypiplaná po všech stránkách. Grafika sice není vše, ale je to součást hry a jde udělat hezky (viz. např. Zaklínač 2). Tady se šetřily peníze (nevím přesně jestli kvůli konzolím) a ta hra tím prostě trpí. Takže si tento fakt konečně všichni přiznejte a nebuďte jak stádo ovcí, co se s tím spokojí. Samozřejmě, to jestli tuto vlastnost kdo oželí, je jen jeho věc. Já tedy ne. *11*
    • Jinak bych ale dodal, že videorecenze je velice pěkná a vysvětlí základní principy i pro neznalé této hry. Autora chválím, díky!
  • Recenze od Hitlera, ta je víc trefná

    http://www.youtube.com/watch?v=AskkGSVh69o&feature=feedu
  • jak může hra s 5 let starou grafikou dostat 10, tomu fakt nerozumím
    • smejki
      á já tomu naopak rozumím
    • Hra není o "tech." grafice jako spíše o expresivní grafice... To je to podstatný a Deus Ex to v tomhle zvládá skvěle... 10 by klidně mohla dostat hra s 11 let starou grafikou, pokud by dokázala navodit atmosféru a nahradit grafické nedostatky... A btw jak jsi přišel na to že je to 5 let stará grafika?
      • Je to postaveno na víc jak 5 let starém enginu Crystal( jel na tom např. Tomb Raider Legend), sice prodělal změny přidali tam jakous takous podporu DirectX 11 ale celkem se nic nezměnilo
        • kubakoumi
          Co jsi prosím nepochopil na větě: "Hra není o "tech." grafice jako spíše o expresivní grafice..." Doporučuji nastudovat si slovo expresionismus. Právě umělecká svébytnost by měla být základem toho, aby hra vizuálně zaujala. Pochopitelně ať zůstanou i hry, které se drží čím dál věrohodnější grafiky prostředí. Ale vnitřní hodnota u nich prostě bude často (ne vždy) právě až za hrami s osobitým přístupem k vykreslení skutečnosti.
        • bacha, portal 2 (10/10) používá 7 let starej engin... *7*
          • a to ještě k tomu source vychází z quake 2 enginu *4*
    • Hra je graficky z technického hlediska možná trochu zastaralá,ale stylově je to dobré,krom toho u takovýchto her na grafice stejnak nezáleží.Jinak vizuálně mi zatím docela připommíná tu z assassins creed když jste v sekvencích odehrávajících se v sočasnosti/budoucnosti.
    • jakmuže nekdo hodnotit hru podle grafiky???
      • Nehodnotím hru podle grafiky ale grafika vždy byla součástí hodnocení( netvrdím že nejdůležitější), jak se zdá už to přestalo platit
        • Dlaha
          Ta grafika není nijak šeredná, kouká se na to hezky, tak nevím, v čem je problém.
          • ...kouká se na to hezky... :DDD. Potom máte někomu něco vysvětlovat o grafice... Textury, shadery, fyzika, HDR, parallax mapping,... *1*
    • grafika je super a hra dostala 10 preto, že je to perfektná HRA a nie dokonalé tech demo.
      • hra která dostane 10 musi být po všech stránkách vypiplaná nebo už grafika se přestala hodnotit ? To se rovnou vraťme na 8-bit. Ano na grafice nezáleží, toto je parádní markentigový blábol posledních let , který omlová technologickou zastaralost kvůli konzolím.
        • dneska se spickove hry nedelaji, mezi slepymi jednooky kral...podprumerne hry maji 6, prumerne 8 a nadprumerne 10...potom i hra s prumernou grafikou, spatnymi hernimi mechanismy, prumernym lvldesignem, dobrou atmosferou a pribehem, muze dostat 10
          • Je to taková inflace hodnocení.
  • Hairy_Ass
    S recenzí souhlasím, jediné, co bych hře vytkl, že nemá až tolik možností, kolik by mohla mít, ale i tak je na tom rozhodně lépe, než většina konkurence, což je docela smutné. Příběh je velice dobrý, atmosféra hry taky, ale k tomu je potřeba poslouchat rozhovory, číst maily, noviny atd. Grafika je sice zastaralá, ale svou funkci plní na 100%. 10 bodů bych tomu sice nedal, ale 8 nebo 9 bodů si ta hra zaslouží určitě, navíc jsem zatím nenarazil na žádný bug, což mě jen potěšilo.
  • už se těším na Cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit