Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatím jsem jen na začátku ale je to fajn,velmi fajn.Přesto to v mých očích alpha protocol(což je hra která je do určité míry novému deus exu velmi podobná) nepřekoná,ale rád se nechám překvapit...
  • Lars
    Skvělá videorecenze, jako vždy... Díky, Lukáši *3*
  • Jukaši ty fakt umíš :) Obzvlášť na tuhle rvideorecenzi jsme se fakt těšil a nezlamal jsi *15*
  • dvě veci mi tam lezly na nervy... inventář, resp. řešení munice v něm, pak dobíjení energie... jinak super hra... takova trilogie by me nesrala
  • inak k tomu "revolucnemu" cover systemu, z videa to vyzera na rovnaky styl ako ma 5 rocne Rainbow Six: Vegas (2006) , vtedy to bolo mozno revolucne. Ale aj tak si tu hru kupim, ked vyjde cestina.
  • Ha ! A tenhle tým snad dělá nového Thiefa. Tak doufám že i tady zabodují. Kyberpunk je fajn ale fantasy svět Thiefa je super!!!
  • 16cmfan
    Krásna videorecenzia, ďakujeme Ľukáš *3*
  • Ja hram Deus Ex od piatku a musim povedat, ze ta hra ma bavi tak ako ziadna ina uz dlho, skvely mix akcie, stealth a RPG prvkov... Rozhovory, zbieranie predmetov, skumanie prostredia, hacking, upgrade zbrani, rozne druhy augmentaci, naviac putavy pribeh a dobra atmosfera... Z mojho pohladu jej naozaj nie je co vytknut, jedine, coho sa obavam, je hracia doba, nakolko teraz po cca 15 hodinach hrania predpokladam sa blizim k zaveru (to je ale aj tak stale viac ako pri mnohych inych sucasnych hrach, ale cakal som viac).
    • Vojtzech
      To jsi to nějak prosvištěl, mě to podle steamu zabralo 29 hodin :-)
  • Pane bože ... jak je možné že my vaše videá načítava úplne pomaly? ... Na youtube mám skôr načítanú hodinu v 1080p ako tu jedno video. Internet UPC 50. Any ideas?
    • trolo
      mna skor kaka to ze nemozem seekovat
      • Nemoznosť seekovania by mi nevadila ale to že spustím video a 1 sekundu prehráva a 10 sekúnd načítava je zlé. Nikde inde mi to nerobí, iba na games.cz
  • dam priklad, nejaky malir namaluje presnou kopii picassa, je to "dokonaly" ale vite ze to neni ono. Proste to delal jen podle sablony. Takovy mam z toho pocit ale muzu se mylit. Recenze beru s rezervou a taky ty nadsene vykriky kolem. Tohle vidim hru zanrem podobnou mass efect, kdo hral, vi o cem mluvim.
    kdyz nekdo neco dela podle sablony tak to nikdy nebude stejny jako kdyz to nekdo skutecne dela od srdce a ma vlastni napady.
    • vsadim se ze ti lide pode mnou psali take nadsene komenty k bioshocku nebo mass efect, my kteri rozumime hram si o tom myslime sve
      • "....my kteri rozumime hram si o tom myslime sve."
        Tohle si o sobě skutečně myslíš a přitom srovnáváš hrušky s jablky. Jsi jen namyšlený žvanil, nic víc.
        • CRYPT
          a proto je schovan za skrytou identitou jako ty.
      • no tak jestli tohle je podle šablony tak a šablona byla 0 let ztracená :-) přirovnání k bioshocku a ME je podle mě trochu vedle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit