Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Homosexualita v DAO mě naprosto iritovala. Kam se hrabe Sulu z novýho Star Treku. S teplejma jsem sympatizoval, dokud to bylo tabu, ale už mam po krk propagandy o falešný rovnosti, kdy místo racionálního přístupu - schovívavost, nevytlačování na okraj společnosti, empatie atd., tlačí, že úchylka je norma. Za chvíli budou glorifikovat pedofily.

    Místo toho, aby učili děcka, že rovnost pohlaví znamená to, že obě v něčem zaostávají a v něčem vynikají a vzájemně se musí doplňovat, tak je učí ty nesmysly o tom, že jsou uplně stejný a pak se rodiče diví, že polovina středoškoláků vypadá jako něco mezi holkou a klukem nezávisle na pohlaví.
  • Vynikajuca recenzia *5*
  • Ten clanok je zrejme ucelovy nezmysel. V ceskej politike tieto veci nemusia byt zretelne viditelne, lebo su relativne cerstve. Ale staci prejst na Slovensko a je jasne, ze nepoliticki ludia v politike a tzv. "slnieckarstvo" nijako nesuvisia. Su skor dosledkom nespokojnosti ludi s politikmi. Okrem toho su tam zbytocnosti (napr. zbrojarsky priemysel bo utlmovany davno pred Havlom). A inak nechapem, co je na Babisovi nepoliticke. Babis nie je Baudis, ani Trnka. Uz davno ma vacsi vplyv ako politici a je permanentne napojeny na stat a politikov. Rozdiel bol len v tom, ze predtym nebol na obrazovke.
  • Ani ne hele *1*
  • Femto
    ale tak to je strašná generalizace...
  • TheGGG
    ano, je to dost omezené vidění světa, věřit ve víru a zákony, které jednají se ženou jako s kusem majetku, dovolují pedofilii a z každého člověka mohou udělat nebezpečného fanatika, přičemž ho k tomu od mala vedou...
  • Lukáši, prosím tě, mám tě za inteligentního a upřímného. Přečti si na PEW research (respektovaný, nekonspirační zdroj) kolik procent muslimů doopravdy podporuje šáriu, trest smrti za odpadlictví, kamenování, sekání rukou atd. Dělali celosvětový průzkum s mnoha respondenty. V některých zemích jdou čísla do těžce většinových procent. Takže neplatí profláknuté a dokola opakované "nula celá nula nula něco".
  • Femto
    tohle je do značné míry omezené vidění světa, v tomto se prostě neshodneme :)
  • TheGGG
    davovou psychózou tu trpí 1,6 miliardy lidí jednoho vyznání a překvapivě se z toho za posledních několik set let nedostali... já ruku do ohně dávat nemusím, abych věděl že palí...
  • Femto
    Jako propaganda ti to připadá jen proto, že jsi zblblý ze současné mediální masírky, kterou rozjel Zeman a spol, čili vidíš myšky i tam, kde nejsou. Já rozhodně nejsem podporovatel ani uprchlíků ani Islámu, ale nelíbí se mi davová psychóza, která je tu nastolena.
  • TheGGG
    vylhaná statistika která zlehčuje hrozbu imigrace + neustále přirovnávání muslimů ke kdejakým chudáčkům ve hrách mě jako propaganda dost připadá... že tomu BrainFree kluk jako ty skočí na špek není můj problém...
  • TheGGG
    copak BrainFree kluku, vše co je proti islámu je xenofobní konspirační teorie? Ty už máš taky dost...
  • Na to bacha. Ze střechy na beton se házejí jen ti do kterých je zasouváno. Ti kteří zasouvají jsou zcela v souladu s islámem. A muslimky jsou samozřejmě v pohodě, protože mají zcela jiné představy o svobodě i emancipaci. Naopak muslimské ženy např. své oblečení volí jako únik před mužským pohledem který je objektifikuje, jak znak důstojnosti, společenského postavení či znak přiblížení se Bohu a jsou tak vlastně mnohem svobodnější že...
  • Femto
    sry, ale to nemá nic společného s obhajobou Islámu...
  • TheGGG
    ehm např hned ve svém příspěvku tady na game.tiscali cituji a můžete si ten koment taky najít: "A zmínkou o statistice narážím na holou skutečnost, že zatímco augmentování byli v jednom okamžiku hrozbou v podstatě všichni, u půldruhé miliardy muslimů se podíl extremistů a jejich podporovatelů pohybuje někde na nula celá nula nula něco. "
    jinak jeho věčné paraleli už propagandou hodně páchnou a pokud jde o mé brýle, tak na islám koukám stejně jak na nácky a komáry, těmi jedinými brýlemi co zasluhují...
  • statisticky (podla toho vyskumu hore co typek linkol) ide o 14%
    ani sa mi to nechce ratat, kolko ich moze byt extremistickych *13*
  • Femto
    Grygar ho dle mého neobhajuje, jen se na něj nedivá černobílými brýlemi jako ty mistře GGG...
  • TheGGG
    jinak i kdyby bylo mezi muslimy jen 1% teroristů či lidí u kterých je velká možnost radikalizace, jakože jich je víc a né nula nula sluníčková nula nic, pořád to představuje 16 000 000 teroristů běhajících po světě. A pořád platí, že v evropě není vše tak fain, aby se mohla začít starat o jiné kontinenty...
  • a ty myslis ze zbieram linky k tym zvrhlostiam?
    ale 3 sec na googli
    https://www.rt.com/news/356011-isis-germany-recruit-refugees/
  • TheGGG
    kdo tu mluví o teroristech pane Grygar... lidská prává se v arabských zemích porušují docela často... zrovna třeba popravy gayů v saudské arabií...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit