Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Btw DA:O je momentálně na Originu zdarma *1*
  • a tohle se objevuje pod každým článkem o téhle hře, nemusíš ty komenty ani číst, protože pokaždé je to jedno a to samé
  • Protoze lidem jako GGG apod. vubec nejde o to diskutovat o hre, ktera je zajima nebo o tom o cem clanek je. Ale o to, aby zabili kus svyho nudnyho a zbytecnyho zivota nadavanim a rejpanim do ostatnich lidi a rozvirovanim hadek. Proc by jinak psali porad dokola jedno a to same, hlavne aby to bylo na vsech strankach diskuze a mohlo se tak nachytat a reagovat na ne vic lidi...
  • TheGGG
    Ninja trpaslík to fakt zabil. *1* *1* Čeho se dočkáme příště, elfího no pain, no gain bodybuildera v posilovně? Draka hipstera? yolo swaggins démona? hlavně když to bude pořádně barevný. *1*
  • TheGGG
    Už jsi pořešil svojí mentální disfunkci? Prvně bys měl začít tím, že se přestaneš hádat sám se sebou na diskuzi. *3*
  • Je to smutná skutečnost. Lidi smýšlejících jako ty je tady jako šafránu. Hra bude pecka stejně jako zaklínač.
  • Koukám, že tady je to samej kritik. Proboha nač tolik zbytečnýho pesimismu? Lidi běžte raději ven a trochu se pohnout. Nechápu, proč se někdo zajímá o hry, které se mu nelíbí a nikdy je hrát nebude. Proč si místo těch stížností nedopřejete nějaký pěkný věci, něco co vás baví? Myslela jsem si, že tady posdílím a najdu lidi, co si tuhle hru rádi zahrajou. Ale vidím, že v této diskuzi těch lidí, co se na hru těší je pomálu. No to je škoda. Protože myslím, že vypadá krásně a tento druh grafiky je přesně můj šálek kávy. Líbí se mi celá série. Těším se i na Zaklínače, o to víc, že zaklínač má češtinu. To je u mě zatím jediná vada na kráse u DAI, že je bez češtiny.
  • del0
    TheQQQ dorazil. Kapesníček? *15*
  • TheGGG
    wowkař leze z díry, dotař oknem, nespadne li server nezdachnem *3*
  • TheGGG
    Lepší 200 stran, který daj dobrý lore, než 5 000 stran omalovánek a plastovejch mečíků.
  • TheGGG
    Ty hlupáčku, podívej se na nějaký gameplay a schválně jestli tam za celou dobu uvidíš nějaký kotoul. Myslím že ne. Nemluvě o tom, že já mluvím o atmosféře, ne RPG prvcích.
    BTW: Jistě že tu hru nikdo nehraje, když ještě nevyšla, to zas nějakému upocenému wowkaři vyměkl mozek.
  • Hra, není to tak těžké rozeznat, ale kdykoliv se zeptej rád ti poradím.
  • No nedá, neuděláš nic.
  • To je hra nebo kravina?
  • Sleduju všechny zatím dostupný videa a nějak na mě z toho nedýchá stejně jako v DA2 jakási epičnost, která byla v DA:O. Lokace se zřejmě výrazně zlepšili oproti DA2, ale ty pohyby při boji mi přijdou pořád strašně rychlé. A ten saltující trpajzlík co skáče jako vylekanej králík tomu na epičnosti moc nepřidá.
  • la furia roja a Del0 jsou stejné osoby nebo jsou to dva trolové se stejným stylem trolovaní? Vidím je snad v každé diskuzi, v bleskovkách snad všude.
  • Eucalyptus Deglupta
  • Přesně i takhle může vypadat les: http://i29.photobucket.com/albums/c251/suicide_eagle_rath/writing/world%20building/rainboweucalyptus10_zpsab11a548.jpg
  • S HRNKEM! No tomu se nedá odolat :D
  • To zas bude chujovina :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit