Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ziadny diel z dungeon siege serie neprekonal diablo, kedze to este doteraz hraju na battlenete desiatky tisic hracov co je po 11 rokoch velky uspech
  • Velmi dobry clanok, mna osobne najviac v poslednej dobe zasýtil po dobrej RPG prvý zaklinac, nepatri mozno presne do tejto kategorie ale pri prepnutom izometrickom pohlade mi to celkom pripominalo hack&slash.
  • Nevím proč:) Ale mě vždy bavil pouze první akt:) Ten můžu hrát stále a stále dokola... Ale do zbytku se mi prostě nechce...
    • Psychotic
      To já vím proč, v prvním aktu je levelování nejrychlejší. A když to v prvním aktu poděláš, ostatní jsou utrpení.
  • Osobně mě baví spíše příběhová RPG ale titan quest s datadiskem mě bavil víc něž obě(zatím)diabla a je to pro mě je to třetí nejlepší z mých originálek, hned po BG kompilaci a f.e.a.r. jedničce
    • Pises?Me osobne bavi pribehova RPG??Tak to v tom pripade nechapu jaktoze te bavil vic Titan Quest nez Diablo?:D:D Diablo ma vic nez vybornej pribeh!:)) TQ sem hral ale nedohral podle me absolutne spatnej pribeh(Asi to vubec nakej pribeh melo):D:D a celkove me ta hra prisla uplne o nicem..
      • Asi jsi nepochopil, že příběhová RPG a H&S(aka klikfest) jsou pro mě úplně nesrovnatelný žánr. Tím příběhovým jsem myslel pochopitelně jen BG sagu, ale když se chci bavit a ne vztekat u nevyváženosti postav v diablu 2 se kterým jsem strávil pár let hraní tak věci co mě štvali na týhle hře v TQ naprosto vychytali a grafika je dodneška vychytaná, když vyšlo D2 a mělo ve svojí době 640x480 tak jsem si myslel že si dělají prdl
  • Predovšetkým Diablo a Nox. Sacred mi prišlo už prehnane monotónne a tuším som ho dohral len preto, aby som ho mal z krku. Dvojka už bola úplne prestrelená. Dungeon Siege som nikdy moc nehral a pripúšťam, že to mohla byť chyba. A napriek tomu, že všetky spomenuté hry majú prvky RPG a mám ich skutočne rád, stále preferujem označenie "klikfest", predsa len hádzať ich do jednej kopy s Baldur's Gate alebo Planescape, je trošku mimo misu.
  • BoB.2
    Butcher *5*
    • Fresh meat :D
  • janchor
    Ts ts ts. Harbinger nejvíc, B&S a jeho kung fu trio jakbysmet!
  • Mopped
    Pěkný vzpomínkový článeček.
    Jinak fuj, třikrát fuj akčním RPG. Ať sám pán pekel sežehne tvůrce klikfestů rudým plamenem.
    • zlatej Gothic *1*
  • Diablo, Nox, Dungeon Siege, to byly propařené noci. *4*
  • Parádní článek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit