Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    FT - dobře řečeno. Prostě Blizzardí past na slabomyslné. Nezbývá než doufat, že se chytne co nejmíň lidí. Ale asi ne - stačí se podívat na úspěch Nexonu a jiných F2P firem.

    esc, kostej - chlapy zajímá mě, jestli vás napadá nějakej logickej důvod, proč by Blizzard své hráče takhle neobíral? Je to velká síť a je jasný, že se pár ryb do ní chytne. BTW možná vám to asi nedošlo, ale to já to ani nemíním jako kritiku, spíš to jen zmiňuji, aby si to každý uvědomil. A myslím, že to je geniálně vymyšlenej systém jak si namastit kapsu.

    Jo a o Starcraftu 2 jsem nenapsal ani popel.

    Víš, já jen chci, abyste si uvědomili, že ten úžasňoučký Blizzard, co vám udělal Diablo 2 a Warcraft 3 už dávno neexistuje. Umřel. Není. Konec.

    Už je jen chladný kalkul Activisionu a vy, kteří se musíte sami rozhodnout jestli jim dáte vatu. A jde vidět, že oni jsou sakra dobří ve vymýšlení způsobů jak si z lidí tahat. *3*
  • Problém je ten, že tady opovrhuje něčím, co je na stejné úrovni jako jeho virtuální super meč *7*
  • presne, a takhle to delaji vsichni. cili se musim smat tem blbeckum, co jdou stat pulnoccni prodej, a vubec jim skrz jejich minimozecek nedochazi, ze kazda nova hra ma prvnich 3-5 dni pretizeny servery, pak to opadne.
  • pro esc
  • Řekl bych, že lidi, o kterých mluvíš, si o tobě nejspíš myslí to samé, takže bych byl v klidu a nikým přehnaně neopovrhoval, pane "čistý".
  • ja s nim souhlasim. ma pravdu. to srovnani je vporadku. prachy za cokoliv, jestli to jsou stetky, fet, nebo armor +10, je uplne jedno.
  • Nemá rád ožraly, co na tom nechápeš? *7*
  • Navíc nechápu význam AH za reálné peníze, když to samé půjde koupit za herní goldy, kterých po čase bude mít každý tři prd_le.
  • nelibi se ti to ? nehraj. a vubec bez si hrat GW2, kde je 50 postav v jednom obraze a je to takovej maglajz ze nevis kde si kdo si, co delas, :))))))) pac neni nic videt, jenom velkej bordel.
  • myslim že už chápu proč to udělali i přes dnešní trend těžký *15* Každej už si zvyk že de všechno jak po másle, tak při prvnim problému vyplení AH *1*
  • kostejnesmrtelny
    Blizznobijec zase úřaduje *1* *1*
    Víte jak se říká, že se na každým dílu Diabla odkurví několik myší? Tak u Ringwraitha jsou to klávesnice, vsadím boty, že za celý dva roky od vydání SC2 toho tolik nenapsal, co za poslední dva měsíce...pod každým článkem to rozjíždí ve velkým stylu *1*.
  • Čo na tom nechápeš? S takýmito ľuďmi sa nestretávam a zďaleka sa im vyhýbam, ale je mi úplne jedno, čo si so svojimi peniazmi robia, aj keď si ničia zdravie.

    A "nasávanie" je u nás cielené "opíjanie sa." Nie nejaký náhodný pohár vína apod.
  • Přetížení se opakovaly pokaždé u WoW, kde naprosto přesně věděl, kolik lidí si to pořídí. U Diabla měl taky slušnou představu. Jde o to, že pro Blizzard je naprosto zbytečné pořizovat 4x silnější servery když to za týden bude hrát čtvrtina lidí. Takže prostě nechal poddimenzovanou infrastrukturu a počkal než to časem "vyhnije". Jednoduché.
  • takze teraz je D3 online single bez funkcii, ktore boli dovod, preco je D3 online?
  • Jen další podnikání, které bude prosperovat díky lidské blbosti, nic víc, nic míň, takových je mraky. Myslím si o tom své, ale když lidí platí, tak co, je to jejich věc. Ty když budeš sedět na druhé straně, budeš hrabat prachy také, stejně jako každý z nás.

    V jedné nejmenované free MMO jsem se na podobný systém také kdysi nachytal (mikroplatby - nákup in-game goldů atd....sice jiný systém, ale se stejným cílem) a pár chechtáčků jím nacpal za equip a další věci, ale to byly doby, kdy mi ještě strašně rvalo žíly to, že ten warrior, který vedle mě stojí, má meč +8 a já jen +5. Naštěstí jsem se z toho včas vyléčil a teď od všech podobných mmo titulů dávám ruce pryč hned, jak sylším slovo mikroplatba *1*
  • kostejnesmrtelny
    Vyhrává ten, na kom se víc vydělá (takže kdo má víc hráčů (takže Diablo)).
  • Já jsem začal hrát ve středu odpoledne a nezaregistroval jsem problém ani s přihlášením, ani s lagy. Odehráno celkem asi 15 hodin a ani jednou mě to nekoplo, lagy jsem nepozoroval. Prostě vše bez problémů a to jsem na začátku zkoušel i US server (omylem :)) Takže bych si docela myslel, že ta kampaň o technických problémech (i když prvních 24 hodin bylo asi nepříjemných, ale to mě minulo) je do určité míry i záležitost haterů, kterých se vyklubalo v posledních pár dnech opravdu spousta. Přitom jsou to zjevně často lidi, kteří Diablo nikdy nehráli a o D3 si nic nepřečetli, jinak by nemohli plácat nesmysly o tom, že je zaskočila nutnost stálýho připojení na net.
  • Vidím, že teba uvoľnuje diskusné hatovanie a vymýšľanie konšpirácií.
  • V tomhle světě vyhrává ten, kdo má větší hype, ne ten, kdo je lepší. Většinou.
  • kdyz jses na nightmare tak vetsinou dobry predmety padaji z bossu a sampionu a ty si z vybavou z normalu horko tesko davas navic uz maji 2 specialni abilyty treba takovej vortex/jailor tak skoro jiste skapes a az te ta sama skupina sejme 5x a nakonec vypadne odpad tak si rozmyslis jestli nejit kupovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit