Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex81
    Koukám, se mi to 2x vrátilo, je ten mejl dobře?
  • Jestli si to posílal i mě tam to zatím nedošlo.
  • Alex81
    Odeslano
  • Keď už chce niekto robiť analýzu, tak by sa nemal strápniť ako autor.

    2 mil predobjednávok a hlavne ďalší viac ako 1 mil. kópií rozdaných zdarma tým čo majú wow Annual Pass od Blizzardu. A väčšina z nich si to chce vyskúšať hneď ako to je online.

    ČIže min 3 mil + ďalšie predaje.
  • jestli můžu teda poprosit o ten guest pass, tak mail dopokor1@seznam.cz. Dík
  • Musim rict ze z bety jsem byl mirne zklaman ale ta se neda srovnat s plnou hrou. Je skvela.
  • Cahir
    Jasně mluvím o těch, na kterých pracuje po dokončení hry. DLC typu From Ashes jsou prasárna, to je jasné...
  • Bylo by tady pár lidí ochotno přes neustálý brečení za podobný věci, mě jednoduše pod příspěvek říct jaká ta hra celkově je ? ( dojmy, pro a proti ) ??
  • Alex81
    Ještě potřebuješ guest pass? Mám 2, pište pokud chcete.
  • To je v pohodě. Jen upozornuji, protože by se do toho mohl někdo začít navážet. :-)
  • Můj názor je že CDProjekt to dává zdarma proto, že to mělo být v plné hře, ale z časových důvodů to nestihli. Tak proč si za to nechat znovu platit, nehledě na to to přiláká nové kupující originálek. Zatímco u DA, či ME to občas, neříkám vždycky, vypadá že spíše hledaj co by z plné hry odstranili a dál prodali. Tak to na mě působí. Ale některá DLC jsou opravdu dobrá, to nepopírám.
  • Když se to ztmaví, tak se mi z toho nechce tolik blit. Dík
  • To si toho koupím za tvoji vděčnost
  • Cahir
    Teď pravděpodobně nas*ru hodně lidí, ale to co předvádí CDProjekt mi připadá jako charita, filantropie! Kdybych tam byl šéf, nikdy bych takovou politiku nepraktikoval a jsem zvědav, jak dlouho jim to vydrží. Já prostě nevidím nic špatného na placeném dodatečném obsahu. Pokud studio začne dělat na novém obsahu pro hru, mají právo za něj požadovat peníze. Lidi si pamatují jen špínu, ale faktem je, že touto cestou vzniklo spousta výborných DLCéček. Všechna DLC pro Fallout New Vegas budiž příkladem. Velice povedená byla i DLcéčka pro Dragon Age 2, hlavně Legacy. ME2 měl taky několik výborných, např. Shadowbrokera či Overlord. Každej trochu soudnej člověk musel vidět, že na těchto přídavcích si dali vývojáři sakra záležet a že to musela být makačka. Zadarmo by je mohl chtít leda tak komouš nebo socka.
  • No ono Blizzard ani tak neupadá, spíš tu hru dělá tak, že do ní na začátku nedá všechno a většinu si šetří do datadisků atd.. Navíc čím víc peněz má, tím lepší bude support hry, tak co řešíte ? Vždyť Blizzard neni EA, která místo aby se alespoň trochu starala o jednu hru, vydá radši 10 jiných, jenom aby měli zaměstnanci práci a lidi zaplatili tunu zlata.. BTW: Ea byl vždycky shiit.. žádnej support her.., žádná pomoc vývojářským studiům, která měla jejich hry na starosti, prostě nic.
  • Kr.Pa
    http://24.media.tumblr.com/tumblr_m41zlwwCpJ1qi1lvmo1_400.jpg *1*
    https://lh5.googleusercontent.com/-2vgZmyhDSzE/T7Ky6Nbm0TI/AAAAAAABfHE/dUMxic36Smo/diablo-3-meme.jpg
  • Ludia nemate niekto prosim pekne jeden guest pass ? ak mozete na makacjand@gmail.com, bol by som velmi vdacny.
  • Ringwraith
    Sorry no. Je to předposlední případ hry, kdy mi praktiky vydavatele nějak extra vadily.
  • Me jde o pointu, fanouskem Diabla nejak extra nejsem, vlastne ma nejoblibenejsi hra je Transport Tycoon Deluxe a Tropico 1. Ale proc zbytecne sirit flame... Ano, Blizzard posledni dobou upada, EA taky a Ubisoft jakbysmet, to ale neni duvod zbytecne sirit flame tim, ze jdes nekam, kde je "velka koncentrace" fanousku dane hry / studia a psat tam, ze nejaka cast te hry je blbost...

    Diskuze by pak byli mnohem hezci a meli obsah, takhle jsou to jen emocialni vylevy odpurcu a fanousku...
  • Kr.Pa
    stare hry a firmy neumiraji, jejich autori se schazeji v malych inde studijich a znovu delaji hry z lasky, ne pro penize

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit