Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O vykradání učtu byl i díl v Big bang theory, kde Sheldonovi ukradli postavu a předměty z WoW. A jak se to vyřešilo? Kopačkou od Penny mezi hohy tomu hackerovi. *1*
    • Lord_Blackadder
      Mlaďochu, dobrá poznámka, ale co dát šanci komplexnější tvorbě, šarmu, důvtipu, dobře mířené dávce cynismu, sarkasmu a časem nehynoucí trefnosti pointy, k tomu snížit hlasitost smíchu zvukového ohlasu diváků v pozadí na úroveň slyšitelnosti aktuálního dialogu a začít při sledování filmografické tvorby myslet? Father Ted, The Brittas Empire, Blackadder či Black Books, jak se k takovým seriálům staví lidé Vaší generace, či Vašeho okolí, víte vůbec o nich, zajímáte se o tvorbu starou 30 až 50 let?
      • Amylee.Anderson
        *7*
      • A připiš si tam ještě trapný Monty Python. Jediné co je od Angličanu vynikajicí je Mr. Bean, Tenká modrá linie, Halo Halo a It Crowd.
        • A přitom jsou Black Books od stejnýho autora jako IT Crowd. Prostě jen málo znáš a zbytečně kéruješ. To že anglickej humor je až na vyjímky lepší než americkej pochopí každej kdo se zajímá a není úplněš blbej *4*
          • Erm...v Black Books je ale podstatný vliv od Morana.
        • It Crowd nemá s vynikajícím nic společnýho, to je jen přehlídka trapnosti. Vynikající je Červený trpaslík, It Crowd je urážka anglického humoru.
          • vůbec nevíš.
            • To vůbec nevíš mělo být na DarkWolfa. Ale červený trpaslík je klasika.
            • Tbbt!
          • Urážka anlického humoru? Ale no tak... IT CROWD jsou skvělí, o to víc ve srovnání s americkou trapárnou The Big Bang Theory.
            • Zase v porovnání s tím je The Big Bang Theory daleko lepší a zabavnější seriál než IT Crowd.
        • 404 vkus nenalezen
          • 404 ty si kok*t nalezen neumíš číst nebo co. Zřejmě když pořád v eroru.
            • dovol bratře, abych ti zapůjčil svou sbírkovou kolekci DVD Monty Pythona. Možná potom prozřeš a dojdeš pravé víry.
        • No jo, ty nejjednodušší :) . Co je tvůj oblíbený seriál, Hrdinové? How I Met My Mother?

          A vůbec, nic nemá na MLP.
          • MLP to jsou ty ponící pro děcka? Sice to neznám, ale slyšel sem o tom. To by měli vysílat na minimaxu.
      • starej přemoudřelej ocas promluvil ... jsi stejně nudnej jako ty GB seriály které cituješ
        • GB seriály jsou o několik příček výš, než ty americký teenegarský cool čupr slátaniny. Je mi jasný, že to nechápeš, ale aspoń nerejpej, když tomu nerozumíš :)
          • Pochybuju ty GB seriály jsou o hodně příček dole. Jednoduše stojí za ho*no. Kromě těch co sem psal.
        • ty seriály jsou dobrý. A narozdíl od jiný zábavy požadují u příjemce elementární inteligenci.
      • ?
      • jak se daří Baldrickovi, lorde? ještě u Vás pracuje?
    • jo :)
    • stratego
      takze hodlas cestovat po svete a vsechny hackery kopat do kouli? :D
  • Alex81
    Na co vlastně u D3 nadáváte? Nebaví vás? Nemusíte hrát! Nelíbí se vám graficky? Nemusíte hrát! Vadí vám furt-online? Nemusíte hrát! Vadí vám cokoliv jiného? Nemusíte hrát! Jste přesvědčeni, že D3 je mnohem horší než D2? Hrajte D2! A pokud to někdo koupil a je zklamán, je to jeho chyba, napsalo se tuna článků o tom jaké D3 bude a každý měl možnost hrát betu. Nikdo vás nenutí hrát! Osobně mě taky spousta her zklamala a zklame, ale co, nehrajuje a nechám je svému osudu. P. S. Stejně si myslím, že ty hate kecy, na jakoukoliv hru jsou jen závist.
    • Inquisitor
      A proč bych nemohl napsat že se mi to graficky nelíbí? A když napíšu že se mi líbí, tak to bude v pořádku?
      • Alex81
        Myslím (doufám), že víš, jak jsem to myslel, a které sortě lidí to byl směřované.
    • závist? no to teda nevím. je závist, když svou kopii D3 koupenou za polovic přenechám někomu jinému, protože to nechci? já konkrétně jsem zklamán z promarněné příležitosti, z které se však nikdo nepoučí, protože prodeje jsou dobré a fanbojové nadšení. Diablo 4 tak bude mít zřejmě autoaim, zdraví úplně zmízí skilly nebudou vůbec, aby se to casual hráčům nepletlo. a možná se to bude hrát díky nové generaci DRM v prohlížeči.
      • Alex81
        Hrál jsi vůbec první Diablo? Zahraj si ho teď (BN pořád pro D1 jede) To je z dnešního pohledu absolutně casual hra. Jedno prst na chození a boj a druhej na piti lahviček. Jen 4 staty a je uplně jedno kam dáváte body, vždy to skonči stejně. Proti tomu je D3 Ultra HC RPG.
        • Ked ta tak citam, skor sa nacrta otazka, ci si ho vobec hral ty..EPIC FAIL. *12*
          • Alex81
            Čím pak je tem můj post EPIC FAIL?
    • jasně ... moudro promluvilo *11*
    • V podstatě máš pravdu, jenže taková hra se vždycky řešit bude. Akorát nechápu co by měl kdo závidět..
    • Možná strach aby podobný model nepřebrali i další hry?
      • Ellendway
        Já zapomněl, že Assassin's Creed nemá ochranu úplně stejnou.
      • Veskoslav
        Ty už dávno mají jiné a horší ochrany.
        • Neměl jsem na mysli jenom tu ochranu...

          Co třeba aukce za reálné peníze v Mass effectu 10! Možnost nagrindovat quest a pak ho prodat ve formě dlc dalším hráčům! S provizí EA samozřejmě...
          • Veskoslav
            Aukce v ME? Tam se za reálné peníze dají koupit akorát balíčky do MP, ale i ty je výhodnější kupovat za herní peníze.
            • také nemluvím o 3 ... ale o nějakém x tém pokračování (které určitě přijde, toho bych se nebál)
          • Ellendway
            Víš co je zajímavé? Že tento model funguje v mnoha hrách a nikdo si nestěžuje, ale jakmile v tom figuruje jméno Blizzard, lidé se jdou posr*t.
    • a co když to třeba lidi chtěj hrát, ale ne v takový podobě, a právě kvůli tomu tu hejtujou? Neni to logický?
      • ne, to je retardovaný.
      • Pri tomhle se mi vzdy vybavi vyrok Jay Wilsona, kdyz se ho zeptali, co dela D3 proto, aby bavilo lidi, ktery nebavi ARPG.
        Odpoved: Nic, takovy lidi D3 bavit nebude.

        D3 je hra jako kazda jina a kazdy proste nema pravo na to, aby ta hra byla delana podle nej a pro nej.
      • Alex81
        Vědí to dopředu před koupí. Pokud se jim o nelíbí, smůla pro ně, nezahrají si. A smůla pro Blizzard, jim neprodá. Blizzard se rozhodl vydat D3 takhle a za to rozhodnutí nese zodpovědnost. Nikdo nemá právo mu do toho kecat (dělá to za sví a ve svém). Pouze může s výsledkem buď souhlasit (koupit) nebo nesouhlasit (nekoupit).
        • přečti si laskavě v nějaké knize, přinejhorším i wikipedii, co je cílem firmy a k čemu je marketing. pak tě možná přejde psaní blbostí stylu "oni prodávají produkt a nikdo jim do toho nemá jak kecat".
          Pokud si to hráči koupili a nelíbí se jim to (byla beta, ale to není finální produkt, demo fin. produktu nebylo), musí si z toho Blizz vyvodit důsledky. pokud nevyvodí, tak tam nemá manažery ani nikoho od marketingu, což bych se divil. tvoje argumenty vychází z neznalosti principu fungování firmy.
          • Alex81
            Jj, stačí přečíst knihu a založit úspěšnou firmu *3* „Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete,“
            • Kinet1c
              pocuj mudry, ked si nieco kupis ocakavas ze to bude fungovat a nie len na poli, aj ked kupis auto nechces ho tlacit celu cestu domov, chces si zajazdit, takze auto ma motor nie pohon na silu noh, takze ked blizzard vedel, ze urobi cisto online zalezitost mal zabezpecit tuto cast hry ktora prevazuje nad vsetkym a nie naopak, blizzard ma prava na svoj product ale aj povinnosti ohladom neho
        • Ellendway
          Kdyby se hra nelíbila, nebylo by přes dva miliony předobjednávek.
          • Tohle je pěkně blbý názor, marketing je mocná zbaň, která s humusu udělá skvost a naopak. Kolik lidí to zůstane hrát, jako třeba WOW pak teprve ukáže kvalitu hry a nebo kolik lidí ji opravdu dohraje.
            • Ellendway
              Marketing? Všichni měli možnost vyzkoušet hru, když byla open beta na víkend. Do uzavřené bety bylo se dostalo více jak půl milionu lidí, takže taky měli možnost vyzkoušet. A jelikož Diablo netěží z měsíčních poplatků, může být Blizzardu celkem jedno, kolik lidí to bude hrát za měsíc nebo rok, protože oni své tržby již mají.
          • To je značí úspěšný marketing, ne to že se hra líbila. Vůbec napsat "předobjednávka" a "líbila" dohromady je trochu blbost ne?
            • Kinet1c
              ani ne ja som si diablo 3 predobjenal na zaklade ze sa my pacilo, co teraz povies na toto ?? mal som si moznost vyskusat betu, takze som nevahal, teraz kus lutujem, ale ono sa to spravi
      • Veskoslav
        Tak můžou počkat na T II:) Pustit si Titan Quest nebo zahrát si stará Diabla:) Vím, někdo prostě chceš Diablo III, ale prostě bude muset na to přistoupit nebo to oželet no.
        • ale to čekání si můžou zpříjemnit hejtováním D3, já jsem taky vcelku zklamanej, ale nebudu se tu hádat. Každej ať si názor udělá sám a podporuje co chce.

          Aby se pak ale lidi nedivili, až se vydavatelé jejich oblíbenejch her budou stávat větším a větším bratrem, cesta do pekel je dlážděna dobrejma úmyslama.
      • Ellendway
        Tak ať hrají něco jiného. Na světě se objevilo více her podobných Diablu.
  • Trol.diskuzni
    Singleplayer si nezahraju z důvodu problémových multiplayer "fíčur" = zůstávám u Diablo II...

    Takže kdy má vyjít Diablo IV? *3*

    Mimochodem: Vám některým hráčům opravdu nevadí ten WOW-like omalovánkovaný styl grafiky? *8*
    • Kinet1c
      ty potom musis byt priam nadseny na vydanie Torchlight 2, vecsiu omalovanku som davno nevidel a pritom ludia su stym spokojny a pri diablovy, ja neviem presiel som ho uz, sice iba raz kvoli casu, ktory na to mam, ale musim povedat, ze nie je to az take omalovankovate ako si ty myslis, je to nahodou celkom fajn, nie som zastancom velmi WOW koidnej grafiky, ale tu to ani tak neposoby, to uz ako som spominal T1 a T2 su na tom v tomto ohlade ovela horsie, na druhej strane ma bavilo tak jedno ako aj druhe, sice druhe bolo zatial iba beta
      • Trol.diskuzni
        Já to bral v porovnání s předchůdcem = s Diablem 2... Čekal jsem prostě Diablo 2 v HD grafice, případně něco lehce odlišného - jenže tohle je prostě WOWko z jiné perspektivy a navíc MSORPG. *7*
        • GlaDOS
          Ono ale Diablo 2 nebylo vůbec temné.
        • Kinet1c
          jn, mne to netankuje ako som pisal, ale co ma tankuje je ze SP musim hrat online, to je si myslim najvecsia blbost, ono keby to zvladalo napor tych ludi, myslim servre, ale nezvlada a bezne su pingy okolo 1000 a viac aj pri 200 mam zelenu farbu, ked beriem wow tak by to malo byt OK, lenze nie je, vcera som skoro skapal kvoli tomu, ja ze aha nikde nic bezim dalej zrazu HORDA :D a mal som co robit aby som vydrzal, ale na normal sa to da :) preto je to len normal, ale ty vies, ja som este kvoli grafike nezatratil hru, ktora je dobra
    • Terminus technicus je "Vyblitě Wowkoidní" *2*
      • Trol.diskuzni
        Měl jsem to na jazyku... *1*
    • Ne, stačí přes to nahodit ten grafický filtr, co se objevil a stylem je to na úrovni D2.
    • Ty si vážně myslíš, že Diablo IV na tom bude s nutností připojení a tak dále jinak? *15*
    • vadí, ale je fakt, že už to je trademark Blizzardu a nebudou ho měnit. Kdysi dávno jsem kvůli tomu odmítal hrát Warcraft 3, tak moc mě šokovala změna grafickýho stylu. No, naštěstí jsem tomu pak dal další šanci a i když se mi to graficky nelíbilo, tak kvůli příběhu jsem to dohrál.

      Ale to bylo taky dáno tím, že objektivně se mi fakt nelíbila jen grafika, a to ani ne svou (ne)kvalitou, ale jen zpracováním. Ta hra byla jinak boží.
  • Ahoj, chvíli jsem to teď okolo D3 nesledoval, čekám až opadne prvotní hype a objeví se střízlivé názory, nicméně chtěl bych se zeptat, už hra vyšla na Xbox ? V ceníku nikde nemůžu najít a jak je to s tím, že musím být onlinie u SP ? To snad ne ?
    • Ellendway
      Ne, ještě nevyšla. Diablo nemá být portová záležitost, takže to bude trochu trvat. Jinak ano, Diablo vyžaduje připojení internetu.

      Je to z důvodů dumpování itemů pro aukci a dalších věcí jako přeskakování úrovní, bossů, atd...
      • Dík, tak to ať jdou do ... Možná až to slevní pod 500,- tak si to někdy v klidu zapařím.
        • Ellendway
          Tak to příjemné čekaní.
        • Veskoslav
          Tak to hodně štěstí s čekáním. W3 stojí po 9ti letech pořád 499:)
          • SnakePlisken
            Ehm... http://www.heureka.cz/?h[fraze]=Warcraft+3
            A ještě jednou velké EHM. :) http://xzone.cz/hledat.php3?search=Warcraft&x=0&y=0
            • SnakePlisken
              Half-Life jsem 6 nebo 7 let po vydání kupoval za 600 nebo 700 Kč třeba (už si nepamatuji přesně kolik). Ono taky záleží na systému nabídka a poptávka. Když je hra stále žádaná, její cena se drží, jakmile přestane být žádaná, její cena klesne. Krásný případ je SWTOR, jehož cena šla raketově dolů, kvůli nezájmu. :)
            • Veskoslav
              Beru to průměrně, co jsem viděl v obchodech:)Taky nepíšu, že ME 2 stojí 249 Kč včetně sítě Cerberus, když se v obchodech cena pohybuje od 299-499 Kč:)


              A nic to nemění na faktu, že hra stojí tolik i po 9ti letech od vydání. Takový Crysis 2 stál po roce od vydání 199 Kč v Tescu:-D
          • za 14 dní bude ruská levnější verze, která bude pro některé alternativou. uvidíme.
  • zajímalo by me kdy bude recenze, to to skutečne chcete dohrát na inferno? to pak muže trvat ješte rok *9*
    • tez na to cekam. u konkurence vysla dobra recenze, celkove je na metacritic uz 35 recenzi
      • Ellendway
        Myslíš na EG.cz a jejich videorecenze, kde je vlastně jen gameplay puberťáka, který o hře neví vůbec nic?
        • ne, podivej se tam znovu. videorec. stoji za nic, vcera vysla recenze seriozni
          • Ellendway
            Jo, myslíš tu, jak dali body dolů za start serverů? To není nic seriozního, ale normální věc... rád bych viděl servery, které vydrží nápor více jak milionu lidí připojujících se najednou.
            • 2cechi: 60 lvl, 5x NV buff + item mf = 104% mf a z inferno butchera padaji vzdy 2-3 rare predmety + 3-4 ktere padnou nez se k nemu dostanu. Pripada mi to docela adekvatni.
            • 2Lynch: muzu ti jen doporučit si to pořádně přečíst. Se servery jsou menší problémy pořád, nebyl to jenom první den a rozhodně to bylo špatně.
              Co se týče dropu, tak ani já nechápu, proč Blizz udělal systém tak, že z bossů nepadají silné předměty. celý systém těchto dropů je na diablowiki, nebudu se rozepisovat, ale já pro něj osobně nejsem. chtěli zabránit runům na bosse, ale toto nepovažuju za štastné. těšíš se na pořádný rare předmět a vypadne ti několik magiků. stejně tak podělali Setové předměty, to se ti taky líbí?
            • SnakePlisken
              Jako i když nerad, musím přiznat, že recenze na EG (nepočítám tupou parodii na videorecenzi se kterou si musí dělat srandu, ono i negativní reklama, která nasere lidi je reklama) je zatím jedna z těch lepších, co jsem četl. Četl jsem zatím recenze na Game Parku a Bonuswebu. Ovšem vytýkání tomu, jak funguje loot systém, jak zmiňuje Lynch je úsměvné. V celku je úsměvné, že se vytýká problém se startem. Ano není to ideální, alestrhnout tak hře v celkovém hodnocení kvůli tomu celý bod, když si na to už za pár týdnů či měsíců ani nevzpomene je v celku úlet.
              Když si vzpomenu, jakým hrám dali na EG (i na Games) 10ku, jako třeba zabugovanému Skyrimu... stačí si přečíst článek Dana Vávry tady na Games (http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-57711).

              Každopádně se těším na videorecenzi D3 od Lukáše Grygara a doufám, že bude i textová recenze. ;)
            • cechi: Vytykat v recenzi o Diablu nahodny system padani predmetu, je jako v MMORPG nadavat na to, ze z tezsich bosu padaji lepsi veci.

              Vytykat nestabilitu serveru v prvnich dnech a o vikendu patri spise do prvnich dojmu a ne do recenzi. Kdyz si ji za pul roku prectu, tak k cemu mi je informace, ze hra prvni den nejela?
            • "To není nic seriozního" - cože? Tak si přečti tu recenzi a uvidíš, zda-li jsou ty argumenty pravda nebo ne. pak můžeš tvrdit, že to není seriozní. tento tvůj argument, kdy tě zajímá jenom číslo na konci, je trochu naivní
    • Veskoslav
      No aspoň se dovíš, jestli to jde dohrát:)
      • na foru blizzu se jeden clovek snazi dokazat, ze to dohral na inferno
        • Ellendway
          Inferno je dávno dohráno Methodem.
          • Veskoslav
            a můžu poprosit o odkaz, rád bych se na to podíval.
            • Probehnout to cely mi prijde jako jedinej rozumnej zpusob jak inferno dohrat... neuveritelne debilni a "nefer" schopnosti elit jsou pro me zatim nejvetsim minusem Diabla 3. Dokonce to prekonava i opravdu osklive postavy, predmety a monstra a low res textury.
            • Veskoslav: Inferno bylo dokonceno uz i solo. Ale vsechny tyto zpusoby jsou diky tomu, ze hraci probehli cely akt az k zaverecnym bosum. Vetsine utoku bossu se da vyhnout, takze boj s nimi je urcitym zpusobem "lehci" nez boj s elitnima skupinkama v infernu.
            • Veskoslav
              Děkuji. No ale zajímalo by mě, jestli někdo někdy dokáže projet jenom sám na Inferno:-D
            • Kil Diabla na Inferno http://www.youtube.com/watch?v=fyAPdEB2tk8
            • taky sem se chtěl podívat a našel sem tohle... http://www.youtube.com/watch?v=fyAPdEB2tk8
  • V článku je napsané, že někteří přišli o celé účty. Jak se vůbec k tomu staví Blizzard? Vrací ty účty nebo jak?
    • Ellendway
      Stačí napsat na podporu a do pár hodin máš účet zpět. Blizzard před pár měsíci spustil docela rychlou podporu přes internet. Další možností je zavolat na bezplatné tel. číslo přes Skype.
      • Tak to je docela v pohodě. Mi se právě něco podobného stalo u Steamu - měl jsem tam HL2 + epizody, CS 1,6, atd. Taktéž naštěstí hned vráceno. :)
  • Nikomu samozřejmě nepřeju nic špatného, ale jen ať do blizzardu hackeři šijou co to jde. Třeba by se umoudřili a zpřístupnili hru offline dřív, než za pár let.
    • Jelikož se značná část hry streamuje z battle.netu, tak jestli vůbec něco offline bude, tak dřív než za pár let bych to rozhodně nečekal. A pravděpodobně je lepší s tím vůbec nepočítat.
    • Ellendway
      Takové útoky nejsou jen na Blizzard, ale i na Steam a Origin. Bohužel žijeme ve světě, kde není nic bezpečného.
      • No na steamu, by Ti momentalně musel ukrást i email, pokud si výslovně nevypneš Steam Guard a nebudeš mít stejné heslo i do mailu. :)
        • Ellendway
          U Blizzardu je to ale to samé. Pro změnu hesla musíš jít na e-mail a odkliknout odkaz, který potvrzuje zadání nového hesla.
          • Ale nikdo heslo měnit nepotřebuje... pokud vím, tak si blizzard nekontroluje odkud se hlásíš jako to dělá Steam.
            • Ono nejspíš nebude tak těžké zjistit, odkud se dotyčný hlásí a podle toho si zařídit proxynu :)
            • Ellendway
              To by ses divil :)

              Jakmile se přihlásíš z jiného regionu - Asie, USA, Afrika, atd... zamkne se účet za podezření na hack útok. Mnohdy stačí i když se přihlásíš z UK místo z Česka a účet je zamčen dokud ho neotevřeš pomocí změněného hesla.
    • Veskoslav
      Ty samé útoky jsou už několik let na WoW či Sc II.
      • Co s tím má společného starcraft 2? Nemám ho, tak nevím, jestli je taky jen online, ale zato vím, že známí pařili hned po vydání warez verzi.
        • Veskoslav
          Ano Sc II lze hrát i offline, ale s omezenými možnostmi hry a ne za svůj účet, co má člověk na battlentu. Navíc se stejně musíš přihlásit občas, jinak ti hodí neaktivní účet pro Sc II. A proč hrát offline, když stejně využívám online fuknce do kampaně a povětšinou hraji MP + módy v MP.
          • Ellendway
            U Diabla je offline mod blbost. Ve hře jsou achievementy, potencionální nebezpečí dumpování itemů, přeskakování bossů přes hacky, exploity, přidávání si levelu jako to šlo v D2. Ten krok je naprosto logický a Blizzard není jediná firma, která zavedla tento model.
            • hmmm...přijde mi to jako kravina...je to určitě fajn pro lidi, který to zajímá, ale mě multiplayer nezajímá u žádný hry. Ani achievementy ani nic podobnýho. Nechci mít ani žádnej účet někde na battlenetu, u ubisoftu ani nic podobnýho. Koupim si hru, chci si jí sám v klidu hrát a nezajímají mě nějaký statistiky ostatních. Prostě si chci hrát sám jak chci a nestarat se o nějaký online funkce. Ve starejch hrách šly aspoň cheaty, když už se člověk nudil. Když si v D2 někdo sám pro sebe v singlu nacheatoval levely, proč ne. To je každýho věc, jak si hraje. Od toho je to singleplayer.
  • Netuší někdo proč se nejde připojit v diablo2 + datadisk ke mp hře na servery? Pořád to hlásí , že učet neexistuje, což je hloupost ... *16*
    • Bo máš poslední patch a na servery tě to nepustí s češtinou.
    • To bude nějaká praktika Blizzardu, jak tě donutit si koupit D3 *3*
  • nechcete nekdo origo za litr .... jednou hraná, tohle už mě nebaví *11*
    • A to k tomu prodáváš i battle.net účet?
      • je založen pouze k D3 ..takže ano
    • Lord_Blackadder
      Asi tak - je to taková sračka, že se už ani neobtěžuji origo prodávat, nerad bych způsobil újmu na herním zdraví dalším lidem.
      • Veskoslav
        Takže jsi určitě zkoušel Betu, ta Tě bavila, tak sis koupil plnou. Nebo se pletu a rovnou si šel koupit hru, aniž by jsi veděl, o co se tam jedná?
        • Lord_Blackadder
          Hru jsem zakoupil bez účasti na betatestu, pouze z důvodu mého zájmu o získání nových zkušeností s dvanáct let táhnoucícm se výsledkem marketingo-investorského vývoje série mé oblíbené herní série, výsledek je opravdu tristní. Pozice Diabla II: LoD nebyla ohrožena.
          • Veskoslav
            Jo osobně, co nevyzkouším, tak nevěřím, ani kdyby se na hlavu postavili. Se zkušenostmi, co předvádí herní studia je to pomalu nutnost.
            • Lord_Blackadder
              Dokud bude hlavním motivačním prvkem a také příčinou vzniku jakékoli hry zisk, nikdy nebudou opravdovým hráčům dost dobré.
            • Veskoslav
              Jako za poslední roky mě zklamalo tolik her, co jsem si koupil, že co nevyzkouším, to nekupuji.
            • Lord_Blackadder
              V tom se jistě shodujeme, také dávám přednost vlastní zkušenosti, zvlášť pokud jde o současnou herní tvorbu.
  • proste jsou blbci meli udelat moznost pripojeni k internetu a pripadnemu obchodu ale ze sveho pc ne z uctu ktery je na nejakem servru v nejake zatuchle servrovne kde se kazdy hackne a vykrade ucty jak tomu je u skoro kazde MMORPG. SP by mel jit hrat bez pristupu na internet, sice dnes ma kazda net ale muzu potvrdit ze nekteri nemaji ten luxus byt pripojeni behem hrani, nehlede na vypadky mobilnoho pripojeni dal od mesta kde pripojeni k siti vypadne kdyz se spatne pohnete. Aby toho nebylo malo zadny poskytovatel vam nezaruci ze budete pripojeni 24 hodin k internetu u nas vehem tydne cca na nejakych 0,001s nebo jiny prt vypadne internet u MMO to znamena disconect u diabla to same. Nemluve o nehodach kdy delnici co opravuji silnici nebo vodovodny potrubi nechtic pretrhnou opricky kabel do vaseho mesta nebo pri nejake boursce se pretrhne zemnici kabel ve kterem je opticke vlakno, nebo nejaky *** co krade med prerizne na stozaru opticky kabel (us se neco takoveho v CR stalo a nebyli to male penize na opravu).
    Proste hry ktere byli pro SP meli by i v pokracovani fungovat i jako SP a ne jako MMO. Na tomhle diablo 3 je ohodne hur nez konkurence.
    • Lord_Blackadder
      Doporučuji Vám začít s vývojem vlastní desktopové hry, nejlépe takové, která nebude vůbec zatížena marketingem, či potenciálem z případného zisku, kvalitativně jistě dosáhne daleko výš než současné mainstreamové masivní mazanice.
      • Grim Dawn?
        • Lord_Blackadder
          Například, ale pokud by začínal dnes, vývojářské nástroje, které má k dispozici jsou na daleko vyšší úrovni, co se podpory současných technologických možností HW týká, když se člověk nemusí omezovat na kompatibilitu s deset let starými konzolemi a ví, že hru bude hrát sám na high-end desktopu, má ujednanou odpovídající moderní licenci pro použití a podporu vývojového prostředí, jde to krásně od ruky, se správným týmem stejně nadšených lidí a dostatkem volného času bude výsledek doslova dechberoucí.
    • Veskoslav
      Povětšinou je vždy vykradení účtu chyba vykradeného.
      • Ano, včera mi ukradli peněženku, je to moje chyba, jak si dovoluji peněžku mít a ještě s ní chodit do města! No fuj, taková okázalost!
        • Ellendway
          To, že ti ukradli peněženku je tvoje blbost. Máš si jí více hlídat.
          • A zloděj je vlastně šikovný chlapík, kterého bychom měli oslavovat, viď?
            • To se trochu neshoduje se zlodějem.
            • A keď ťa niekto dobodá nožom na ulici, je to tiež tvoja blbosť, že sa nievieš brániť proti útokom s nožom. *7*
            • Veskoslav
              Ne, ale když občas vidím, jak lidi nosí své peněženky, tak prostě jim ukazují, že jim je to v podstatě jedno, že jim ji ukradnou. Obzvlášť povytažené peněženky z kapes či rozeppnuté kabelky, kdy je peněženka daná na vrchu. Zloději jsou svině, ale když jim bohužel dáváte příležitost.
            • Ellendway
              V podstatě si doplatil na svou blbost své nepozornosti. Pokud máš peněženku u sebe, máš si jí hlídat.
        • Veskoslav
          Co to meleš? Zjisti si nejčastější příčinu vykradení účtu. Lidé odkliknou cokoliv, klidně si i nainstalují vir a vesele to odkliknou, dokáži na falešný mail odepsat a dát heslo a ID, ve hře dokáží poslat peníze lidem, které ani v životě neviděli atd.

          P.S: Peněženku a mobil mi ukradli dvakrát a pokaždé moje vina. Proto nenosím peněženku už v zadní kapse a mobil taktéž např. Je to prosté snížení rizik ukradení důležité věci.
          • Cece to stim mailem se mi stalo. Proste to vypada veruhodne (bylo tam jen ze se mas prihlasit na ucet a zkonrolovat udaje.... a link na login kterej otevre vzhledove identickou stranku jako je ta originalni od Blizzu) a cloveka to proste netrkne. Vtipny je ze v zamestnani se zabejvam antiviry bezpecnosti atd. No jo na vlastni hloupost zadnej antivir nejni. *11*
            • Veskoslav
              No jedinou stránku od Blizz považuji battle.net. Ale to se může stát každému, kdo na to není zvyklí.
            • Ellendway
              Člověka netrkne, že je e-mail poslán přes nějaký jiný web? V dnešní době se to ukazuje snad na všech e-mailových webech, že e-mail byl zaslán z jiné adresy než je uvedena. A hlavně... netrkne tě ani ta adresa, co vidíš v URL? Z 99% není hackerská adresa vedena přes HTTPS a není to eu.battle.net formát.
          • A jasně, beru to, taky se mi to stalo - a ne jednou (dvakrát ukradený mobil, atd.)

            Spíš mi jde o to myšlení, že blbec je ten okradený, a zloděj je vlastně frajer. Já jednou našel cizí mobil (našel - neukradl) a hádej, co? Vrátil jsem ho, ani by mne nenapadlo si ho nechat. Na jednu stranu je hloupost na straně těch, co si nechají něco vzít, na stranu druhou je vždy na počátku impulz toho zloděje, který vlastně za vším stojí.
            • Ellendway
              Tak to gratuluji k poctivosti. Víš... ono není nic jednoduššího pro lidi, než svádět svou hloupost na někoho jiného.
            • Veskoslav
              To já nechci a nikdy jsem netvrdil. Ale když člověk minimalizuje rizika, je mnohem větší pravděpodobnost, že mu nic neukradnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit