Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky vám připadá, že je v Diablu 3 hodne dialogu, pořád dokola někdo mluví a zadává vám nové a nové ukoly, bossove se taky hodne vykecávají. Mě to přijde jako otravný balast.
  • Po dohratí bety Diabla III, Path of Exile aj Torchlight II sa prikláňam jednoznačne na stranu T2. Nič proti Diablu ale už samotná beta mi ukázala akým smerom sa rozhodol Blizzard s týmto titulom a žánrom uberať a akosi mi to nesadlo, to že Diablo malo problémy už od začiatku so servermi, potom prišla kritika za ten online singleplayer a teraz toto vykrádanie účtov to nie je potrebné ani nijak rozpitvávať. Mňa už odradila cena (60€ na stránke Blizzu a cca 50€ v kamennom obchode), ktorá podľa môjho názoru je len ryžovaním prachov (pretože mali sme tu iné dobré AAA tituly a mali cenu na úrovni 40€) od skalných fanúšikov. Na druhej strane tu máme T2, ktoré je vyrobené ľuďmi ktorí sa podielali na výrobe Diabla II, stojí 19€ (teda 1/3 ceny Diabla III) alebo taktiež vskutku dobré Path of Exile, ktoré je dokonca F2P. Torchlight II má LAN a nemá potrebu byť furt online, má síce kreslenú grafiku (ktorá nemusí každému sadnúť), ale inak jej niet čo vytknúť (možno len skill systém, tak či onak je to stále len Beta). Path of exile je trošku pomalšie ale zato je to snáď najlepší klon Diabla II aký som videl a navyše je to free-to-play bez nejakých hrozných obmedzení. Snažil som sa byť čo najobjektívnejší ako sa len dalo a snáď som sa tomu aj priblížil pretože pri každej z týchto troch hier som strávil pár hodín. Nakoniec chcem uviesť, že to je LEN a LEN môj názor a neni som tu od toho aby som vyvolával flame, iba prejavil svoj názor (maximálne poukázal na alternatívy).
    • Ja zkousel jen betu Diabla a Path of Exile ale za sebe muzu rict ze tak moc jako u Path of Exile jsem se u Hack'n Slash RPG hry jeste nenudil.
    • A máte absolutní pravdu pane. Já to tu říkám už dávno. Jen to nechce nikdo vidět.
      Jediné co Torchlight může v něčích očích škodit je ta grafika. Jinak je to plnohodnotný nástupce Diabla, od stejných lidí.
  • Mě se prostě Diablo III líbí, je to skvělá řežba proti tuně protivníkům a to mi nikdo nevymluví. A co je okolo toho mě nezajímá, protože příběh je super. Nájezdy nepřátel jsou skvělý a o atmosféře ať už prostředí nebo zvukové efekty včetně dabingu jsou prostě taky skvělý. Dávejte mi mínuska jak chcete ale dlouho jsem si tolik nezařádil jako právě u Diabla III
    • Protoze si nehral Diablo I ty pussy.
    • Pribeh mi teda prijde docela mizernej (vsechny ty "zvraty" a "zrady" jsou fakt totalne na palici) ale je zhruba takovej jak bych od blizzardu cekal. Dal bych ale pryc vetsinu stupidnich ingame animacek. Vubec nechapu proc na to aby mi boss rekl ze me zabije se hra musi prepnout do rezimu animacky pritom by se uplne v pohode mohl vypovidat zatim co k nemu bezim.

      Zvykovy efekty jsou takovy jaky maj u diabla bejt tam bych problem nehledal ale dabing je na tom uz trochu hur. U nekterych postav to uplne taha za usi (to predevsim hlavne u toho chlapka ze sudu nebo u priserneho "Betrayal cannot be forgiven") ale taky to neni zadna kakastrofa.

      Momentalne me spis stvou spis takovy ty "nefer" schopnosti elit ktery celou obrazovku zaspamujou svejma plamena, laserama a podobnejma nesmyslama co me zabijou ani ne za dve sekundu. Ve spojeni s tim ze to ma velmi slabou odezvu (zadny zvuk jako ve dvojce kdyz se clovek postavi do ohne nebo dostava dmg... postava proste jenom umre). Hlavne v uzkejch dungeonech je to fakt parada a velika zabava. Navic efekty tech kouzel/schopnosti (a to hlavne u toho plamenu ne nepodobnemu schopnost blaze z diabla 2) vypadaj absolutne priserne.
      • jo tohle poteší hlavne hardcore hráče
        • aspon hardcore bude zase hardcore. Poslednich 7 let v D2 to uz tak moc nevypadalo.
          • A taky slibovali ze Diablo 3 bude na obtiznost vyvazenejsi a ze uz by se ve trojce podobne veci dit nemeli. Ejhle ujhle a uz je to tady.
            • Tak to chci link, protoze ti neverim. Vim, ze Jay Wilson rekl, ze Inferno obtiznost neni balancovana pro HC hrace.
      • Prej "nefer" :D
        Ted si predstav co musi rikat Diablo, kdyz ma v sobe vsech 7 demonu a zabije ho smrtelnik.
        • Jen mi prijde trochu stupidni delat hru tak ze dam bosum takovou schopnost ktera zaspamuje celou podlahu sajrajtem co te za sekundu zabije. V otevrenym prostoru se to jeste da nejak vymanevrovat ale v dungeonu je to spis jen zbytecne frustrujici.
          • To se mi zase prave libi, D3 uz neni jen o cislech jako D2, ale taky o schopnosti se na bojisti pohybovat. Nevim co maji ostatni postavy, ale jako WD zvladnu prisery docela kontrolovat s spirit walk, horify a zombie wall, zalozak spirit vessel kdyz se to zvrtne.
            • Dik to je v poradku. Jsem tedka na hell tak at je to tezku a monstra se blbe zabijej a at me i zabijej rychle tak to to ma byt ale proc to delat zbytecne frustrujici pomoci takovejch nesmyslu proti kterejm prakticky neexistuje obrany krome toho nechat se od nich honit a doufat ze je kouzelnik v parte nejak jeste dneska dosmrdla...
            • Souhlasim s tim, ze se nektere kombinace vlastnosti blbe zabijeji, ale vzdy se to vyresi lepsim equipem a o to v diablu jde.
              Uz dlouho jsem nehral rpg, ktere by neslo dohrat s vecma ktere ti padnou na prvni projiti.
            • S kontrolou davu za Barbara nemam problem a ignore pain me dokaze na chvili zbavit i problemu se sajrajtem vsude na podlaze kdyz me ale do nej porad ten bos pretahuje a ja muzu pit jednou za pul minuty a pouzit ignore pain jednou za pul minuty tak uz mam docela problem. Muzu si ho drzet chvili od tela i kdyz v dungeonu je to o dost slozitejsi ale fakt blbe se zabiji.
    • jeste zes nezminl jak to ma skvelou grafiku *1* mas za to ode mne male bezvyznamne +
    • souhlas, d3 je super
      • jo dik za minus - deti breci ze to nemuzou zpiratit, ti ostatni pari :-)
        • Hm podívej se na youtube, kde je tolik videí jak si stáhnout cracklou verzi až to nestíhají mazat, naivní děcko....
        • Zapomněl jsi na třetí skupinu. Ti co čekají na Torchlight 2, který Diablo 3 zadupe do země:)
          • jestli na to pujde stejne jako puvodni Torchlight tak o tom velmi velmi silne pochybuju.
            • Po víkendové betě, která dnes končí, jsem o tom pevně přesvědčen.
    • Nazvat dabing u diabla a zvukove efekty skvele, hehe, chce vela odvahy, dabing posobi akurat budgetova a hlasy sa k postavam absolutne nehodia, je totalne monotonny a povacsinu ani nie vtipny, ked je tam nejaky pokus o vtip.
  • Zayl
    Co mají piráti společného s vykrádáním účtů? To je titulek který bych čekal na novinkách, ne na herním serveru.
    • Somalci na drevenych clnoch vykradli D3 ucty, ludia vlastniaci D3, nekupujte autentifikatory, kupujte bazuky! *1*
  • Diablo 3 není žádny singleplayer ale je to mmorpg, tak se s tím smirte, vyčítat tomu že to vyžaduje pripojení když je to mmo, je na hlavu. jak byste to jinak chteli hrát?? *8* Nejvetší zábava je stejne v parte a kdo hraje sám je noob *11*
    • Black_Hand
      to ze se nekdo bez rozumneho duvodu rozhodne oznacit singleplayerovou jako mmo z hry nedela mmo. pro to musi byt rozumne duvodu, ktere zde nejsou. vsechny duvody co blizzard dava jsou lehce vyvratitelne a navic prokazatelne zastupne za neco uplne jineho.
    • yuri.sidius
      No nevim, mě se to hraje jako single docela dobře. Myslím, že síla Dibla je právě v tom, že se dá hrát jako mmo tak single a výsledek je stejně dobrý. Stále připojení k internetu je už dnes běžná věc, netěší mě to, ale věděl jsem do čeho jdu a zatím mě to neomezuje. Jak říkáš, buď se stím člověk smíří nebo si musí najít jinou alternativu, nikdo nikoho do ničeho nenutí.
    • Už jsem to psal před časem: Diablo III je free-2-play hra.
      • Co kecáš je to MMOFPS
      • Viš co to znamená FREE? To je zadarmo, mi těch 60€ zadarmo nepřijde.
        A co znamená MMO? Masivně multiplayerová online hra, ti 4 lidi v partně taky nejsou moc masivní, že?

        Je to Online RPG s multiplayerem a singleplayerem.
      • = nutnost stálého připojení a dokupovaní in-game předmětů = free-to-play hra, nikoli MMORPG.
        • GlaDOS
          Free2Play? A jinak jsi v pohodě? Já teda za hru zaplatl vzhledem k ostatním hrám trochu nadstandartní cenu, takže mi nepřipadá, že bych hrál nějak free. Samozřejmě za singl neplatím měsíční poplatky, to je logické. Použitá ochrana je druhá věc ale to bys i o Assasinovi 2 mohl říkat, že je free2play.
          • Do Assasina si nekupuješ in-game předměty.
        • kostejnesmrtelny
          Nutnost dokupování ingame předmětů? Ale to jsou věci... *1*
          • Neřekl jsem nutnost dokupování, ale připojení. U free2play taky nemusíš platit.
            • On se da D3 downloadnout a hrat bez zapaceni? A kde ? (teda pomijim crack samo). A nevsim sem si ze by kolem me pobihalo dalsich 30 kolegu a mlatili se mezi sebou nebo potvorama ... takze jakypa mmo ...
            • "nutnost stálého připojení a dokupovaní in-game předmětů" vs "Neřekl jsem nutnost dokupování, ale připojení." :D

              BTW. drazba za penize zatim stale vubec nefunguje a predmety muzes kupovat jen za zlataky coz je standardni herni mena a i kdyz fungovat bude tak stale nemusis kupovat predmety za penize protoze je muzes kupovat za zlataky. Jediny cim jsi omezeny je to jestli dokazes zlataky vydelat coz zase takovej problem ale taky neni prave diky aukci.
  • do ted sem neremcal. ale zrovna mam dnes volno a uz dve hodiny si chci zahrat a mam furt error 33. coz je proste vopruz
    • Tak já hlavně doufám, že to D3 za tady tohle na Games v recenzi pořádně osolí. Gotham City Impostors skopli 3/10 za to, že se dalo jen stěží připojit navzdory tomu, že hra sama o sobě nebyla špatná. Tady očekávám to samé, jsem zvědavý na jejich koule....to vyznělo špatně. *15*
      • Preed
        Mna vzdy fascniuje ako pisete ze ''Games'' tie recenzie pisu rozny ludia a nie Games a okrem toho pochybujem,ze Polacek je ten typ ktory by mi im hovoril ako to maju napisat,bude to rezencovat clovek,ktoremu to pride dolezite tak to tomu vytkne,bude to recenzovat clovek,ktoremu to dolezite neprijde tak to tam proste neda,pripadne podobne problemy s hrou nemal tak to bude hodnotit podla toho.

        for the record,nemal som ani 1 error pri pripajani,v zivote ma nevyhodilo z hry,nevykradli mi acc,mam normalne pingy a v zasade som nezaznamenal ziadnu technicku chybu,mozem tomu dat 9/10? *7*
        • Taky sázím na tuhletu výmluvu, že tu hru bude recenzovat někdo jiný, proto se nebude opakovat případ s GCI.

          "for the record,nemal som ani 1 error pri pripajani,v zivote ma nevyhodilo z hry,nevykradli mi acc,mam normalne pingy a v zasade som nezaznamenal ziadnu technicku chybu,mozem tomu dat 9/10?"

          A D3 jsi nikdy nehrál, že? *1*
          • Preed
            Podla teba je to vyhovorka,podla mna nie a D3 som hral,ono totiz treba trosku rozmyslat dopredu a nepripojovat sa do hry prvych par dni,pretoze to bol de facto start ''onlinovky'' a tam je vzdy bordel,jediny problem co som mal je to,ze ked sa clovek prvy krat logne,nepyta sa ho na akych serveroch chce hrat,takze ked po par hodinach zisti,ze ma postavu na americkych serveroch a nie europskych nemoze s tym nic moc robit,len to expit znova.(ak to chce zmenit samozrejme)
        • A ty si skutečně myslíš, že pokud recenzi napíše externista, tak se o výsledné známce nebaví s šéfredaktorem, který má právo mu do toho mluvit?
          • Preed
            Samozrejme,ze bavi ale mysliet si ze diablo dostane 6/10 lebo GCI dostalo 3/10 a potom ked nedostane tak picovat do redakcie ako je to mozne je samozrejme blbost.
            • Ale tady všichni tuší k jaké známce D3 směřuje, jen jde o to, že by měl být užíván jeden metr. Aktuálně to funguje, že když má "menší" hra technické problémy během launche, tak se na známce podepíše. Naproti tomu pokud, se podobná věc stanu u super nahypovaného AAAAA titulu, tak se nad tím jen mávne rukou. A náhodou 6/10 je dle mého vypovídající hodnocení D3 a to do toho tech. problémy nepočítám.
      • Však svého času to schytalo GTA IV od Grygara, kterej dal PC verzi 5/10 za to, že hra nešla nainstalovat/hrát.
      • Ringwraith
        Souhlasím s tebou.

        GCI dostalo 3/10 a redaktoři si to obhájili. Tak uvidíme jak si obhájí Diablo 3. *5*

        Pravděpodobně problémy zmíní v textu, ale nakonec dají 9/10.
        U GCI taky zmínili problémy v textu, ale dali 3/10.

        Ale GCi není Diablo 3, že ano? *3*
        • Sr4ck4 nedostane skore jako kvalitni hra, jake prekvapeni...
          • Ringwraith
            Trochu ti unikla pointa.

            GCi není skvělá hra, to jistě ne. Ale těch 7/10 si klidně zaslouží. Jenže dostala 3/10 za problémy s připojováním.

            Diablo 3 asi skvělá hra je, třeba i na 9/10. Ale dostane 5/10 (o stejné 4 body míň) za problémy s připojováním, výpadky a vykrádáním účtů?

            Nechme se překvapit.
        • Trol.diskuzni
          Ehm... Proč mně na jazyku šimrá slovo Skyrim v souvislosti s technickými problémy a adekvátním herním hodnocení navrch?
          • Protože jsi narušený krιpl a musíš Skyrim vytahovat vždy a všude?
        • Tak hodnotit online hru podle toho jak funguje v den vydani je absolutni nesmysl at uz da kdokoliv hodnoceni jakekoliv. V tom pripade by musel mit WOW 0/10.
          • A co je pak toto http://games.tiscali.cz/recenze/gotham-city-impostors-recenze-58986 ?
        • I když mám zdejší redakci docela rád, tak v tomhle máš naprostou pravdu.
          • Ringwraith
            Já mám redakci taky rád. Už dávno z LEVELu.

            Takže se těším, jak se s recenzí na Diablo 3 poperou.

            A pokud číslo nebude odpovídat textu či precedensům (GCI), tak to osobně přijmu jen jako další důkaz nevhodnosti používání číselných hodnocení. *4*
  • Ukradli mi brnění *7* Jdu skočit z mostu *7*
    • Ten už také rozkradli...
      • Hanzales
        V tom případě doporučuji Golden Gate, ale je to krapet z ruky ;o)
  • Preed
    Neviem co tu riesite,
    1) Nikdy tu nutnost pripojenia nezrusia.
    2) Ano nie je to dokonale,nikdy nebude,move on.
    3) Acc hacknu fakt len ludom co maju bordel v PC a ak nahodou nie a ten clovek je to 1% na ktoreho sa nahodou zamerali a vykradli mu ten acc,well,shit happens.
    • Ringwraith
      Projdi si ona fóra.

      Jsou tam početné případy lidí, kteří kompletně formátovali PC, reinstalovali Windows, nainstalovali drivery, nainstalovali Diablo 3, ale stejně byli zase vykradeni.

      A to měli dlouhá hesla se speciálními znaky.

      Chyba není na straně jejich PC. Jejich PC bylo naprosto čisté a ničím nedotčené. Chyba je na straně Blizzardu. Už se přišlo na to, že se hacky děaljí přes public games a spoof session ID a následného zadání session ID hackerem, což prostě překoná všechny ochrany, protože se vše tváří jako normální hra. Proto asi Blizzard nic nezaznamenal. Protože hack se tváří jako normální hra.
      • Preed
        Vsak dobre,ja som pisal,ze vacsinou je to tak,ze ludia maju v PC bordel,kludne to moze byt tak ako pises a je to chyba blizzardu,ale take veci sa stavaju furt,diablo je proste ''online'' hra,hlasnej mensine v diskusiach sa to sice nepaci ale to nikoho nezaujma a ked je hra online prinasa to podobne problemy,blizzard to pravdepodobne osetri a hracom vrati ich postavy a itemy,vo wowku sa podobne kradnutie dialo furt a v zasade to kludne aj mohla byt tvoja chyba,proste ti to vratili a bol pokoj.
        • Ringwraith
          Zaplatil jsi Blizzadu za to, že tam tyhle problémy nebudou, nebo ne?

          Takže ano, pevně doufám, že to prostě jednoduše vyřeší. Ale to nic nemění na tom, že je špatně, že se to vůbec stalo.
          • No mozna by bylo dobre si precist ty podminky, co odsouhlasujete pri prvnim logovani do Diabla. Zaplatil jsi tak leda za povoleni to hrat po dobu jakou Blizzard sam uzna za vhodne. Neruci ti vubec za nic a vubec ne za to, ze to bude fungovat. :) Tohle neni WOW s mesicnimi poplatky a ostatne i tam ty podminky jsou jen o malo lepsi.
            • Ringwraith
              Máš pravdu.

              Ale kolik lidí si ty podmínky opravdu přečte?

              Nevadí ti, že je pro Blizzard tak jednoduché se vyvlíknout z odpovědnosti? A vlastně i pro kohokoliv jiného?
      • a nebo jsou to jen lidé, kteří se snaží šířit nenávist nad hrou, stejně jako ty :D
        na těch fórech je to krásně vysvětlené, i to, že se to dělo u všech MMO her poslední doby, kdy lidé trolovali... přečti si ty fóra, uvidíš sám.
        • Ringwraith
          Přesně tak, stovky až tisíce lidí lžou!

          Všichni lžou!

          Dr. House!

          Kritici SWtOR taky lhali... počkat zkus se podívat na ofic. fóra, která jsou plná zoufalých nespokojených fandů.
      • Porad nevidim nic o tom, ze by nekomu vybrali ucet s authenticatorem.
        • Ringwraith
          http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149538944?page=1
    • Jenze to si lidi nikdy nepripusti, ze vykradeni accountu je jen jejich chyba. A nemusi to byt jen bordel v PC. Jsou lamy co maji v 20ti sluzbach stejne user name a hesla a podobne. Ze opravdu nekomu s authenticatorem vykradli ucet je jen teorie. Par nasranych lidi muze napsat na forum cokoliv.
  • Kr.Pa
    Blizzard nabizi ochranu za penize, ktera ocividne nefunguje ?? *1* hh
    • Ringwraith
      Ano, tak to je.
      • Ked su ludia sprosti to nieje chyba Blizzardu. Blizzard nema pod kontrolou vas pocitac, to ako keby si si kupil bezpecnostne dvere ale nehal ich otvorene, vykradnu ta a ides ich reklamovat ze su nanic. Niesu nanic to len ty si magor.
        • Kr.Pa
          jestli nepomohla ani ta ochrana blizzardu, tak ci to je chyba ? a na foru si lidi stezuji, ze jejich PC nebyl napaden
          • Ringwraith
            Pravděpodobně bug v systému Battle netu.

            Jak jsem psal výše, podle zpráv jde o spoof session ID a hacker pak v podstatě získá 100% legitimně vypadající příístup k tvým postavám a účtu. Spoof session ID prý probíhá tak, že to hacker zachytí když dostaneš archievement, neboť to se ukáže všem ve stejné public game a ta zpráva obsahuje tvé session ID.

            Silně pochybuju, že to tak Blizzard zamýšlel, takže prostě bug.
        • jo, přesně tak to je.
        • Ringwraith
          Projdi si ona fóra.

          Jsou tam početné případy lidí, kteří kompletně formátovali PC, reinstalovali Windows, nainstalovali drivery, nainstalovali Diablo 3, ale stejně byli zase vykradeni.

          A to měli dlouhá hesla se speciálními znaky.

          Chyba není na straně jejich PC. Jejich PC bylo naprosto čisté a ničím nedotčené. Chyba je na straně Blizzardu. Už se přišlo na to, že se hacky děaljí přes public games a spoof session ID a následného zadání session ID hackerem, což prostě překoná všechny ochrany, protože se vše tváří jako normální hra. Proto asi Blizzard nic nezaznamenal. Protože hack se tváří jako normální hra.

          Takže mazej na oficiální fóra lidem radit, ať zaplatí za autentikátor, kterej ji stejně nepomůže. Takže milý Redocu, jsi naprosto vedle.
        • To není tak úplně pravda. Pokud by ty metody byli dobře implementované, tak by útočník musel získat přístup minimálně k dvoum odděleným systémům. Jednak účet a jednak email/telefon/flashka s klíčem. Ale i to se jim povedlo obejít, tudíž je chyba na straně Blizzardu.
  • Ringwraith
    Lituju normální Diablo 3 hráče, že se musí spokojit s tak otřesnou kvalitou služeb, které navíc ani nejsou bezpečné.

    Nelituju Blizzdrony na oficiálních fórech.

    Pevně doufám, že se toto otřesné always-online-DRM neobjeví v dalších hrách. Pevně doufám, že pokud ano, tak se nenajde jednoduchý způsob jak obejít všechny ochrany účtu, jako se našel zde.

    Takže všechny váš prosím, řekněte někde někomu, že se vám nelíbí jak s vámi Blizzard zachází. Zvláště velcí fandové Diabla 3. Vy tu hru máte nejradši a jistě ji chcete mít co nejlepší... pak je paradoxní situace, že pouze přímáte všechen ten bordel, kterým Blizzard hru obalil.

    Takže se prosím podívejte na toto video: http://www.escapistmagazine.com/videos/view/jimquisition/5743-You-Should-Be-Mad-at-Diablo-IIIs-Always-Online-DRM
    A sami zvažte, co si necháte líbit a co ne.
    • Hezky si neutrálně si to napsal. Škoda že já se umím vyjadřovat jen agresivně, třeba by mě pak také někdo poslouchal. :-)
      • Ringwraith
        Ano, chtělo to velké sebeovládání.

        Mám rád hry, a tak ně silně dopaluje, co si dovolují jejich vydavatelé, a že jim to hráči baští.

        Ale někomu, kdo už to zbaštil nepomůže, když ho agresivně seřveš. Sám musí poznat, že takhle to dál nejde.
        • když se ti tenhle přístup nelíbí, hru nekupuj (což jsi udělal). tím neustálým hatováním ale ze sebe děláš veřejně šaška...
          • Ringwraith
            A kde hatuju hru?

            Hatuju pouze praktiky Blizzardu. Ano, ty hatuju, protože stojí za ho*no. ZA HO*NO.

            Nebo tobě nevadí všechna ta omezení? Chceš je v každé hře? Nechtěl by jsi Diablo 3 bez nutnosti být online? Chceš být bezproblému hackovanej?

            Prosím, sklop hlavu. Počkat, už to děláš. Počkat, ty ty hovnové praktiky ještě bráníš.
            • Ringwraith
              Ne.
            • Doufám že toho šaška nespojuješ se mnou :-)
          • Tak já se přihlásím, a piš si anonymně co chceš.
        • Jsi velký guru, vezmu si z Tebe příklad. ;-) ... zeptal bych se tě co si myslíš o T2 (celý název záměrně nepíšu), ale tahle diskuze nebude vhodné místo. *15*
    • Ringwraith
      Pokud by někdo chtěl konkrétní případy pouhého přijímání:

      Několikrát tu padlo, že Diablo 3 je spíše MMO. A fanoušci to vždy vyvraceli a odmítali.

      Tak by mě zajímalo, proč jen tak Blizzadu odpouští omezení a problémy, které patří k MMO?

      Takže hra není MMO, ale všechno špatné, co k MMO patří ji v pohodě odpustíte?
      • Ake obmedzenia? Super hra to je, tam nieje co dodat.
        • Ringwraith
          Třeba že minulý víkend jsi tu super hru nemohl hrát, protože byla odstávka? *3*
          • Tak jak si to napsal, je to lež. Hra se hrát dala, nešli jen evropsské servery. Takže já osobně jsem hrál celou neděli.
          • Tak lidi co hraji MMO jsou zvykli, ze to proste obcas nefunguje a zejmena po vydani hry/datace se toto vyskytuje casteji. Pokud mas i nejaky real life, tak to nepredstavuje zadny vetsi problem. Jiste, je to blbe, ale pro normalniho cloveka to neni zadne drama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit