Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V neděli mě to teda dost nakrkolo, ale říkal jsem si, že se něco dějě pač jen tak po tom fopá ze startu by jsi nedovolili udělat nějakou "zbytečnou" údržbu serverů.

    PS:Všichni co brečíte, že diablo 3 je zjednodušené zahrajte si to. Jedu 3 act na hell a v porovnání s diablo 2 1.10. je to teda maso (každé silnější monstrum dpska oneshotuje:-))....Jinak skvělá hra, které k dokonalosti chybí "jenom": možnost odzoomovat dál, možnost hrát offline a vetší otevřenější oblasti. Přeci jenom to púsobí dosti koridorově venku.
    • a to je skvelé když ti dají monstra one shot když to hraješ na hardcore? podle me to je spíš známka neodladenosti hry
      • No ono kdybys proplul hrou na obtížnost, která si říká hell jako nůž máslem tak by jsi z toho asi mic dobrý pocit neměll ne?

        A postava která se zaměřuje pouze na dps musí počítat s tím, že nic nepřežije. Navíc většina těch "smrtelných"útoků jsou předvídatelné a dá se jim vyhnout. Miluju třeba arcane enchanted v kombinaci s frozen a shield *5* to je za melee na hell docela výzva.
      • GlaDOS
        Hrát na hardcore tě nikdo nenutí. Je to tvá volba a měl bys počítat s tím, že to bude tvrdé.
  • Jo btw ... já to říkal. *2*
  • clanek naprosto o nicem... zadna fakta.. jen spekulace...
  • vytvorit na plose soubor "tralala.bat" a do nej napsat radek "ECHO heslo|clip" ... a keyloggery vas uz nemusi strasit. Po spusteni bataku se heslo nakopiruje so schranky a ve hre staci dat na login screenu jen CTRL+V.
    • Hanzales
      Já myslel, že právě ta možnost ctrl+c ctrl+v možnost vykuchat to heslo zlehčila, ale asi jsem v omylu. Jen si pamatuju, že na lokální síti, když někdo na jednom PC zkopíroval něco do schránky (ctrl+c) a na druhém PC někdo zmáčkl (ctrl+v) tak se mu tam ten obsah zkopíroval. Ale bylo to dávno, snad ještě na XP ;o)
  • Alex81
    No nic, dost bolo keců, jdu zase hrát D3. Sice u toho nezažívám, to co u D1 ale pořád mě to baví.
    • sláva, troll se napapal a za hlasitého potlesku odchází
      • nevšiml jsem si, že by ti tady někdo tleskal :)
    • To je snad dobře ne? Jednička po stránce hratelnosti na bodu mrazu.
      • ale atmosféra k nezaplacení....nezapomenu když jsem poprvé dorazil k butcherovi :-)
        • To ano Butcher a Leoric, ale když jsem dorazil k Diablovi, tak jsem byl tak znechucený naháněním Succub (hrál jsem Wara), že jsem byl rád za konec.
  • Staci poriadni firewall a nic sa vam z kompu neodosle bez toho aby ste o tom vedeli, o kombinacii ubuntu s wine tiez nikto neuvazuje ?
    • Trol.diskuzni
      http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149538944?page=1
    • Stačí mít mac. Tam nic takového nehrozí a navíc je tam Diablo 3 nativně.
      • Stačí nebýt trotl a nechodit na yofatmamawannasuckyou.com a raději si to p*rno stahovat z pussytorrents.com
  • A hrál už to někdo?? *1* *1*
  • :-) Takže jestli to dobře chápu - první odstavec je o tom, jak Blizzard nic z toho nezaznamenal, pak napsleduje věta o pár kecalech v diskusích, kteří tvrdí opak a o tom je vlastně článek:-) Congrats!
  • Kdo nadava, ze musi furt online tak bud nikdy nehral dvojku nebo hral dvojku jako pirat. Opravdu neznam nikoho, kdo by hral dvojku v single verzi s ukladanim pozice na kompu. Vzdyt tam mimo jine ani nepadala tretina predmetu z plne online verze, chybely eventy a dalsi funkcionality. Samozrejme pokud clovek nebral jako nedilnou soucast hry editor postavy. :)
    • když jsem to hrál já, tak jsem neměl internet. dřevní doba roku 2000. originál jsem koupil dodatečně nedávno, a stejně multi ladder nehraju. takže by ses divil, nebo o tom nic nevíš
      • Inquisitor
        Já měl, ale vytáčený přes modem kde minuta stála 3 Kč. To bych se nedoplatil:)
    • Trol.diskuzni
      Já teda hrál jen offline... Blbej multiplayer. *7*
    • huh? asi jsem hrál jinou hru než Ty
      • Inquisitor
        Taky nevim co znamená ta plná online verze :). Asi multiplayer.
        • http://diablo.incgamers.com/forums/showthread.php?468886-Single-Player-v-Battle-net-Content-For-1-10-and-1-11
          • mě ale bnet VŮBEC nezajímá, nemá pro mě žádnej smysl
    • Inquisitor
      No vidíš já mám Diablo 1 a 2 v originálu a nikdy jsem on-line nehrál. Ale to bude tim že mě MP vůbec nebere.
      • v D2 neslo u multiplayeru ani tak o multiplayer ale o to, ze tam vubec fungovaly vsechny funkcionality hry. Probuh to jste necetl nikdy ani zadne patch notes nebo diabloii.net
        • co to kecáš? (Sorry, ale slušněji nemůžu)
          • To jsi nikdy neslysel o battlenet ci ladder only runewordech, itemech, world eventech a tak?
            • no slyšel, ale stejně jsme to nehrál. musíš to hrát pravidelně.
              rozhodně na základě tohoto nemůžeš říct, že v singlu je hra méněcenná. prostě v ladderu padají lepší věci. a hrát to po resetu by mě mohlo...
        • Inquisitor
          Ne
  • Menorri
    Co bych dal za to aby se mi někdo vrtal v účtu....já osobně jsem hru ještě ani nenainstaloval díky nefunkčnímu DVD a nefunkčí stažitelné (digitální) verzi....Blizzard mě začíná pěkně sr*t... *16* *16* *16*
    • Hra z Battle.netu funguje dobře, zrovna dneska jsem reinstaloval bez sebemenšího problému.
    • stahni si Us verzi ta jde nainstalovat bez problemu taky mi to neslo z dvd a ani z GB
      • Menorri
        Přesně to mám v plánu dnes....pokud to výjde tak to bude úžasný!!!....tedka sem stáhnul downloader "Diablo-III-Setup-enUS"...jen pro ověření....ten si sám stáhne celou hru a pak nainstaluje (jako u BETY)??? *7*
        • Stahoval jsem GB verzi nekolikrat. Kdyz ti downloader spadne (proste zmizi bez chybove hlasky), znovu ho spust a zadej stejnou destinaci pro stahovani. Bude pokracovat ve stahovani (i kdyz to trva zatracene dlouho nez se rozjede). Po dokonceni stahovani bude v downloaderu napsano "download finished", ale nevypinej a neukoncuj ho nijak. Trva to zase ukrutne dlouho, ale nakonec se ukonci sam a spusti se instalator. Me se i behem nasledne instalace objevil nejaky error, takze jsem to stahoval znovu, ale nakonec to vyslo. Nechapu, proc ten downloader s uzivatelem alespon trochu nekomunikuje. Clovek nevi jestli je to sekly, nebo uz to skoncilo ... pevny nervy.
        • Veskoslav
          Sám si to stáhne, ale musíš mít disk formátu FAT32, jinak ti napíše, že to tam nelze "stáhnout".
          • Kr.Pa
            co to je za kec ?? FAT32 ? stredovek ?? huh
            • Veskoslav
              Samozřejmě, že ne FAT32:-D
            • Menorri
              Taky to ignoruju.....nechápu proč by to nestáhlo na NTFS.....to spíš na FAT32 jelikož ten na disk nehodí nic co je větší než 4GB
    • Lord_Blackadder
      Upřimně Vám mohu sdělit, pokud tedy pamatujete předchozí díly série, že o moc nepřícházíte.
    • Veskoslav
      Pokud máš nefunkční DVD, vrať do obchodu. Pokud nefunkční digitální kopii, tak máš špatně zaregistorvané Diablo III. A pokud i toto máš v pořádku, tak si stáhni Diablo III z torentu. Je to přesně to samé, co je v digitální verzi. Kdyby sis to skutečně chtěl zahrát, tak se staráš.
      • Menorri
        Starám se už 4 dny v kuse....reinstaluju, stahuju, hledám na fórech....
        • Veskoslav
          http://tracker.cztorrent.net/torrent/diablo-3-diablo-iii-preload-bez-cracku/200717


          Odzkoušeno známými, jede to normálně, když máš účet u battle:) Aktualizace v pořádku.
    • ty sis to opravdu koupi dvakrat a ani jedno si nespustil *8* ?
      • Menorri
        Nene....koupil jsem si krabicovku u Xzone ale ta mi hází error...tak jsem na obdržené rady od Blizzardu stáhnul digitální verzy(dnes jí zkusím stáhnout po 3tí) a zkusil to s ní....zatím tedy nic!!! *16* *16* *16*
        • Skus znovu stáhnout(prav.to hodí ti to jen kontrolu staženého) a nakonci (tušim že to celé má 7,6GB) nedávej CANCEL! I když ti to napíše že je hra stažena čekej 15-20 min pořád s oknem dokončeného downloaderu poté snad sama naskočí instalace a pokud máš hru aktivovanou na BN a je stažená celá tak to pojede.
          Srry jsem uplněj Blizzard a BN nováček ale u mě to včera takhle klaplo. Musel jsem šmejdit po forech 3 hodiny jako ko*ot. Ofiko vyjádření k tomuto problému nikde a to jsem ho na Blizzard forech v různých variacích zaznamenal snad 20x!
          Sumasumárum to kluci z Ameriky pěkně po*rali a to nemluvím o tom že hra mě zatím vůbec nevzala. Mam ale nahráno jen 2 hodky *7*
        • pozadej je o hash te instalacky, a po stazeni si to zkontroluj. mozna ti blbne internet, router, sitovka, browser...
      • Veskoslav
        Když si zakoupíš u Blizzardu hru na DVD, vždy získáváš její digitální kopii na battle.net:)
      • proč 2x? koupil si krabicovku a měl tyto 2 možnosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit