Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeste tady chybi Ellenday a jeho verny pes Plisken a je vymalovano a muzou jit vesele onan*vat ...

    Jinak co so tady tak ctu je zrejme, ze Blizzard zacina poradne strilet vedle ... no jo tak to dopada, kdyz penize vymetou nekomu mozek
    • kostejnesmrtelny
      "Blizzard zacina poradne strilet vedle ..."

      "Pro Blizzard byl letošní druhý kvartál tím nejlepším druhým kvartálem vůbec."

      Whatever floats your boat, man *3*
      • Ono vždycky jde jen o peníze, že ano, Stockholme?
    • Ale už je tu Drasťa, takže Diablo 3 půlka to má pokrytý.
      • Drasta se rad hada s blbcema no... nenadelas nic.
  • Hlavne by tam meli napsat jak s DIII usili v Blizzardu poradny podvod na hrace a jak jim ted ty jejich slavne servery zejou prazdnotou, protoze tento prehypovany hnus dokazal oblbnout nejednoho fandu diablovske serie.

    To co Blizzard vydal, neni Diablo a nikdy nebude, je to jen zdimacka jak ty ovce poradne oholit, jenomze stado se jim zmensuje a tzv. DIII uz hraji jen pomatenci, nerdi z wowka a nefachcenka, kteri si mysli, ze na tom zbohatnou .

    No a wowko to je kapitola sam pro sebe, totalne znicene lore + gulas ve vsem a navic pandy, takze se neni cemu divit, ze jim na to zacinaji hazet bobek.
    • Shania
      A je to chyba koho, ze nevis co si kupujes? Ja vedel jaka ta hra bude, vedel jsem, ze me nebude bavit farmit inferno, presto jsme si hru uzil pri levelovani.
      • LOL ty si dobry Jantar :D... ja sem teda rozhodne nevedel co za total prouser si kupuju... halt Hype je Hype... v D3 sem udelal za tri tejdny LVL60 nahrál skoro 200 hodin diky OP DH zabil diablozenu na inferno a od ty doby sem tam nepachnul... jen sem za to vyplaznul 1500... fakt sem netusil ze ta hra bude takovej sh!t za takovejch penez na par dni... D2 mi vydrzelo nekolik let a to jsem hral jen s kamosema po hamachi
    • Veskoslav
      Tahle zmenšující "stado" by chtěl asi každý "farmář".
      • Taky čučíš každej den na Farmu na Nově, Vesku?

        Ten Kubí to tam ale ničí, co? *5*
        • Veskoslav
          Nevím na co se díváš ty, ale já ani nevím, že nějaká Farma na Nově je.
          • ÁáÁá, pán je intelektuál.
            • Veskoslav
              Ne pán není pako aby se díval na to, jak se parta vygumovanců sežere v přímém přenosu. Nebo mi chceš namluvit, že tyto sraččky typu Farma, Hotel Paradise jsou něco jiného než to, že partů Těch největších vygumovanců zavřou někam a čekají až se požerou navzájem? A Hotel Paradise byl nejdražší poorno Casting historie. Ale jo, ať si každý dívá na co chce, ale proboha, mlít takovou blbost, že kdo se nedivá na tyhle sračky, tak je hned "intelektuál".....
    • Jasne, stádo sa zmenšuje, už je ich len 10 miliónov. *15*
      • Pust si tu sra*ku zvanou DIII a podivej se kolik je tam online lidi a bude ti hned jasne kolik bylo pri startu a kolik to hraje ted, to ze prodali 10 mega kopii je jedna vec ,marktetingovy perfektni tah, zbytek radeji bez komentare.
        • Nikdy som nehral public hru. Ani nebudem. A keď si to pustím večer okolo siedmej, tak stále je online asi 10-12 známych, čo je rovnaký počet ako pred mesiacom a viac kamošov som mal online len týždeň po vydaní.
        • Veskoslav
          No tož se dívám a mám online cca 14500 lidí v mém regionu, což jeskutečně "katastrofa":)
          • Už před více jak měsícem se objevili na netu zprávy, že je to v řádu pár litrů...
          • Posledni tydny tam neni vice jak 1500 - 2000 tak alespon nelzi hlupaku
            • Veskoslav
              Asi mám divné Diablo III, pořád mi ukazuje 14587 lidí v mém regionu hraje. A u Sc (schválně jsem ho zapnul) mi bliká číslo 3516 lidí v mém regionu.
  • Blizzard může určitě těšit 10M prodaných kusů Diabla III ... nicméně z hlediska toho, kolik let se hrálo Diablo II po svém vydání, je aktuální situace z hlediska hráčů epický fail. Měl jsem kolem sebe celkem 5 Diablo II fanatiků, co si Diablo III koupili okamžitě, neustále do mě hučeli, že si to taky musím pořídit, 14 dní slintali, jak je to neskutečně boží ... a teď, po pár týdnech, to dohráli na jednu nebo druhou obtížnost a víceméně to už nehraje ani jeden z nich. Ukazuje se, co část nezaslepených viděla už dřív - D3 je neskutečně vymazlené rpgcko, ale nic víc. Žádná neskutečná bomba, nic nadčasového... prostě svým způsobem vyhypovaná bublina. Nepochybuju, že point-n-clickove rpg uz nemuze byt o moc lepsi, ale nedostatek inovace, který po tolika letech Blizzard ukazál (a speciálně on-který si může dovolit přidat opravdu nové koncepty a zkoušet je roky), je prostě trestuhodný...
    • Souhlasím a navíc je to čekl bych hodně nevyvážený, je tam co balancovat. Ať už skilly nebo staty nebo postavy ( Range vs Melee atd).
      Lidi na tom trávi čas hlavně kvůli aukci, na které spousta z nich vydělává (vydělává na lidech, kteří to chtějí mit lehčí nechtějí tak chcípat a mají prachy)
  • Veskoslav
    A co:)Diablo III jsem doteď nedojel na Inferno, doteď nemám postavený build, jak bych si přál, ale přesto mi to nevadí. Týdně u toho strávím tak 4-5 hodin celkově, zapnu, kousek prolezu a zase vypnu, ale vraxcím se k tomu. Což moc takových her není, abych se přiznal. Mě to za ty peníze stálo, odreaguji se u toho, odočinu si u toho, nepřemýšlím u toho. V aukci jsem si vydělal 20 éček za tu dobu a myslím, že to bude moje maximum. Jako hráč jsem spokojený, těším se na T II, ale na Diablo III nezanevřu:)
    • To že nepřemýšlíš není nic nového, to je tvůj normální stav.
    • Uz to ani nezapinam... po tom co vsem okolo padly nejaky mocny zbrane za 50-100 mega (nekomu i dvakrat) a ja dam dohromady sotva 3 me to prestalo bavit.
      • Souhlasím, bylo to dost krátky a i když to človek dá na inferno, tak to není ono. Lidi to hrajou hlavně kvůli aukci protože znám spoustu lidí, kteří na tom solidně vydělávaj.

        Snažil jsem se zjistit už několikrát, zda mě to baví či ne a pořád nevím, vadí mě tam přespříliš ten random, je ho tam až příliš.

        Hrál jsem Diablo 1 i 2 a tam to mělo své kouzlo, tady to už kapánek přehnali. Už jen ten kovář, kteréj mě stál na začátku takových peněz a člověk z něj nic nezíská. Dám ukovat pěknou věc a staty jsou dex pro věc, která je pro barbara pouze s tím, že u zbraně není hlaní stat, kterým se zvyšuje DMG, takže leda hodit do koše.

        Diablo 3 je pro mě mrtvé pokud se tam nestanou nějaké zásadní změny :) Ale abych jen nenadával cinematiky má blizzard fakt pěkný jen by mohli být delší nebo větší množství *1*
      • Veskoslav
        Já mám zbraň za cca 30 mega a spadla sama no:)Je to o štěstí, ako kamarádí mají zbaně okolo těch 100 mega, ale ti u toho sedí furt.
  • Drobny detail. To sa nedeje stale pred novym datadiskom uz par rokov, nedialo sa to nikdy. Wow subs neustale rastol, ci bol zaciatok ci koniec datadisku, hra naberala po milionoch az na hranicu 12 mil. Potom mali problemy v Cine a trochu to kleslo. Avsak zlom nastal v Cataclysm, kde im sustavne klesaju pocty non-stop. Pred Cataclysm naslubovali hory-doly, sotva polovicu splnili a hned po 2 mesiacoch ked ludia videli o com je Cataclysm nazivo zacali odchadzat, masovo. Blizzard is este stihol nalakat hracov na Diablo a ziskal 1.2 mil Annual pass - rocne predplatne. Keby to nespravili, tak tie cisla su este hrozivejsie. To sa nikdy nedialo, aby hra stracala taky obrovsky pocet hracov, ostatne MMO hry s tym nemaju nic do cinenia, na vine si je Blizzard sam. Suvisi to viac menej s tym, ze povodni vyvojari isli robit novu hru Titan, zatial co ti co ostali prekopali hru a zmenili filozofiu o 180 stupnov. To co fungovalo v TBC a v Lich King bolo z hry odstranene a zaviedli uplne ine koncept, ktory ocividne nefunguje.

    Q1 2011 - 600,000 subscribers lost
    Q2 2011 - 300,000 subscribers lost
    Q3 2011 - 800,000 subscribers lost
    Q4 2011 - 100,000 subscribers lost.
    Q2 2012 - 1,100,000 subscribers lost.
    • Shania
      To je jednoduchy.
      Zacatek Cata, hra byla prilis tezka, - 1 000 000
      Poslednich 8 mesicu zadny novy obsah
      Spousta jinych MMO na vyzkouseni
      A je leto, navic tesne pred datadiskem
      Moc bych se nedivil, kdyby valna cast lidi co jeste plati na tom byla stejne jako ja, hru plati, ale nehraji, nebo jen obcas.


      S datadiskem se spousa lidi vrati, uvidime ale na jak dlouho.
      • MoP ziska par stotisic re-sub, ale urcite to nebude 2.9 mil, tolko stratili v Cataclysm. Plus, v oktobri konci Annual Pass pre mnoho ludi a nikto nevie ci tych 1.2 mil. co to maju ostanu v hre.
        Ja mam pocit, ze odkedy zacal Blizzard razit filozofiu: Casual need to see content too, .. vsetko ide do kytek. Hra zacina byt prilis orientovana na casual - t.j. zlahcuju sa herne mechanizmy, odstranuju unikatnost medzi classami, cross-realm utility ulahcili hru avsak znicili server comunity, wow je prilis lahke, ked je vsetko lahke chyba tam ten pocit, ze si nieco dosiahol, nie je challenge, dobrodruzstvo, nie sú comunity, ktore tvoria zaklad MMO hry, uz to pojde len ostro z kopca. Chyba pve linearny progress, ked hrac mal jasnu viziu, tier 1 - tier 2 - tier 3 - final boss, teraz tam je paskvil, novy dungeon, o 2 mesiace nerf, do 4 mesiacov brutalny nerf, ostatne tiery su nehratelne kedze kazdy to overgearuje. Tipujem ze do pol roka po MoP, wow strati dalsich 3 mil sub a zakotvi na 5 mil. hranici.
        Nie som ziadny elitista ani netrpim syndromom special snowflake, avsak z wow sa stal paskvil, MMO zavisi na komunite, na social interaction, na pvp balance, pve progress - nic z toho uz nefunguje, bolo odstranene. WOTLK bol dobry balance medzi viacerymi typmi hracov, Cataclysm po 4.1 bol casual friendly, 4.3 bol casual patch, MoP pokracuje v trende: bitky petov, challenge mody, ktore aj tak caka brutalny nerf par tyzdnov po release, ked budu strasne tazke pre 80 percent ludi. Hral som to 7 rokov s prestavkami, Cataclysm bol riadny paskvil, dakujem koncim.
    • Cypri
      Wow tak to jsem nevěděl.
      Zajímací. Je to fakt takhle jak to vidím pravda??
      • Jo, ale co z toho... pořád je jich dost. A že padají se snad není čemu divit.
  • sou dva mesice do pand, mesic do gw2, ktere vetsina hracu wow urcite zkusi a tak odliv hracu od wow bych neresil. nechci rikat, ze je jedno jestli 11, 10 nebo 9M predplatitelu, ale porad to je vic, jak vsechny ostatni MMO dohromady
  • no neviem neviem,nedavno som hral D3 a bolo uz len malo hracov,na kazdom oficialnom aj neoficialnom fore sa pise ze ludia odchadzaju z D3 tak nemam ten pocit ze 10mil. hracov
    • je to 10 milionů prodanejch her nejspíš, hraje jich už jen zlomek...
  • tak to vidíte dvě známé jména diablo a blizzard a hra se prodává sama i když je taková jaká je
  • Keyz
    Zrovna jsem to ve čtvrtek prodal.Opravdu mně vadilo když SP je ovlivněn MP.Prostě nemohu hrát SP v klidu a pak nějak MP.
    Ty čachry s aukcemi co tam provádějí to aby člověk stále sledoval jaký je stav jinak prachy ztrácí hodnotu velice rychle.Byl tam takový ten tlak jaký je u MP a MMORPG.Přesně ten tlak,že něco mám dělat jinak to bude horší u SP nesnáším.Tam si chci zahrát jak chci,kdy chci nikdy se do toho nemá sr*t.
    • Cypri
      Taky jsem to chtěl střelit, pak jsem si uvědomil, že na tom svým battlenet účtu mám i ostatní jejich hry takže mám smůlu sakra... Dost mě to štve, ta hra mě nebaví.
      Dosáhl jsem max lvl a řekl si "tak, hotovo" můžu mazat.
      Protože už mě nebavilo procházet ty samý lokace pořád dokola.
      Kdyby tam fungovala ta generace map jako v D2 tak jsem skoro spokojenej.
      Ta tam není a to mi tu hru naprosto sráží. Alespoň pro mě.
      • Generovani map v diablu 2 byl peknej voser pokud clovek chodil farmit bossy. Mapy z Diabla 3 mi vcelku vyhovujou protoze se tam clovek tolik neztraci ve slepych ulickach jak trotl ale uz to hrat stejne alespon do vydani datadisku nechci.
        • Cypri
          Mě naopak bavilo hledat ty bosse. Hledat ten cíl. Tady když jdu furt tu samou mapu tak mě to nudí.
          Holt máme oba jinej vkus no.
          • To sme na tom stejne, u D3 sem vydrzel tejden a D2 hraju porad. V D3 mi hlavne chzbi ten cil toho formeni, kterzm bzl nejakz boss. Kdy proste prochazim lokaci a mam tak trochu jistotu, ze na konci je neco vetsiho s vetsi sanci na drop. V D3 to neni 50x ten samej boss, ale ta sama lokace, protoze ta generace je tam hodne slaba.

            kazdemu zkratka vyhovuje neco jineho
          • Já myslím že je to jedno jestli to dohraješ na normal za tyden a budes spokojeny nebo to budes hrat pul roku a budes "farmit" itemy ne? To je Tvoje volba jak nalozis se svym casem. Oni svoje penize dostanou tak jako tak....jo nedostanou oni chcou aby lidi farmarili a obchodovali na aukci.
          • Ja se jen snazim vysvetlit ze kdyz farmis a toho bosse zabijis uz ten vecer po 50. tak te opravdu nebude porad bavit hledat vchod.
            • Pro koho to ma byt uzpusobene? Pro causual hrace ktery to dohraje na normal a na nightmare nebo pro hrace co u toho travi treba nekolik mesicu? Ja bych rekl ze odpoved je docela jasna.
            • Nie je to jedno? Veď v dvojke mal aj tak každý enigmu a skipoval všetkých mobov až na bossa. A s teleportom celý run aj tak trval len pár minút (a v niektorých prípadoch len 30s).

              Trojka je v tomto zase o kus ďalej.
            • Tak kdyz farmis tak se to tak proste dela no. To byl u Diabla 2 endgame. Samozrejme pak jsi mohl jeste jit do ubertristramu az na takovou malickost ze tam to zvladal jen jeden build paladina a to jeste pouze s urcitejma predmetama. Parada.
            • Tudíž je DIII lépe uzpůsobené pro farmáře? Kdo by to čekal.
            • Lol me by spís nebavilo 50x zabijet stejneho bosse :D :D :D :D
  • misho8723
    Čiže sa Diabla III predalo cez 10 mil. kusov (mínus 1,2 predplatiteľov WoW), alebo to len znamená, že Diablo hráva 10 mil. ľudí?
    • Overwatch
      Těžko říct, kolik se toho prodalo. Přes 10 milionů hráčů to hraje. 1,2 z toho jsou Annual Passy. Něco z toho bude Asie, kde se to neprodává tak, jako u nás. Takže krabic a digitálních verzí rovných 10 mega není.
      • jak se pozná hráč, co to "hraje"? jako že to třeba aspoň jednou za týden zapne na 10 minut?
    • Kr.Pa
      prodalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit