Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele voe, s tou Corvetou prostě v blátě jezdit nebudeš, páč na to sme jí nedělali a není to sranda, budeš jezdit pěkně asphalt, protože mi víme nejlíp co tě voe baví. Jasný? FCUK OFF Blizzard, normální náckové. Budete dupat jak my pískat, jinak táhněte jinam. Může to být nakonec třeba dobrý, ale už teď mám z týhle hry slušně vybublanou žluč a je mi blbě jakou z toho cejtim levotu a směr, jakým to půjde. Budeme pěkně mastit mikrotransakce a jestli se Vám to nepáčí, tak nemusíte, ale budete nuly, protože to uber bitevní brňko pro magiče je jenom za chechtáky a Véňa Petrásků co beďarů má nespočet si ho zacvakal, tak proto tě teď masí hned za bránou prvního města a dělá mu to neskutečné blaho blbečkovi zakomplexovanýmu. Uff to mě zase něco míchlo. Peace P.S.: Véňa Petrásek je doufejme fiktivní postava, případně se popsanému Venouškovi omlouvám.
    • no hlavne nechapes princip te hry, protoze kdyz nebudes chtit, tak te nikdy zadny Vena mastit nebude, dokonce nikdy nemusis potkat zadneho jineho hrace...jedine co musis splnovat je online pripojeni, ktere beztak casem pujde obejit
  • Jde prostě pouze o zasahování do našeho soukromí. Stačí se podívat jenom na posranej google jednou se na něj připojíte a ani se nemusíte nikam registrovat nic, ale už prostě ví odkud jste adresu a možná i vaše jméno a bůh ví co ještě. Dělaji z nás totální voly a jedinž co chci je prostě koupit, naistalovat, spustit a hrát. Né u toho provádět dalších x milionů věci jako např registraci na další hovadiny kontrolovat jestli je tady někde v okolí wifi (když jsem pryč) a další kraviny.
    Zachvíli po nás budou chtít, aby jsme měli zaplou web cameru a měli ji namířenou přímo na hru jestli, tam neděláme něco špatnýho.
    Žádný pádny argument, proč není SP bez připojení není a nějaká kontrola i s tím by se to dalo vyřešit jinak.
  • Asi vubec netusite, jak fungoval battle.net .. kazdej ma moznost zalozit si hru, bud pub nebo privatni s heslem.. do vasi hry se nikdo nepripoji pokud to nebudete chtit, nemusite ani vkrocit do jine hry s jinyma hracema, ani do aukci.. jen proste budete muset byt online.. chatari co hrajou, sou asi tak 3 na svete, to se da prezit.
    Za par let az d3 nebude aktualni, urcite vyjde patch.. ikdyz servery na diablo2 jedou dal i ted.. a stejne za 6 let uz nebudes chtit hrat diabo 3.

    Jaky wow? 8 hracu(1 zalozena hra) na ty 4 akty/oblasti je onlinovka? wtf? :D uf, ze diskuze sou z 80% lidi co ani nemaj d2 koupenej, tak to nema ani cenu resit.
    Radsi se bojte botu, pokod tam bude tohle, tak papa diablo3.
    • o to ale jde... sice si muzes udelat private hru ... ALE PROC???.... zbytecny a odradi to od hry.
      v D2 sice nebylo moc cheateru, ale za to tam bylo a je spameru jak nasrano.. do kazdy hry se v celym jejim prubehu pripoji tak 5 lidi kteri totalne vytapetuji obrazovku spamem o prodeji predmetu...

      navic kdyz clovek hral SP tak si tu hru musel "poctive" projit a zisakt rpedmety a levely... v MP mas za 30minut projitou hru na normal i hard...a jsi an levelu 5 .. wtf jako... a to v D3 bude naprosto stejny... tejden po vydani tam budou lidi spamovat ze vam daj RUN za gemy nebo neco podobnyho
    • On hlavni problem je, ze 90% lidi nema ani paru co se na battle.netu dela a jak fungovala D2 ekonomika.
  • Tak - nemam už záujem o nove Diablo 3. nechápem hry su pre hráčov nie pre spoločnosti, ktoré ich vyrábaju. ja by som diablo 3 bojkotoval, keď chcú ofline hru mať pripojenu ak online - tak z môjho hladiska ju nechcem a nebudem hrať - je to môj názor. Bude dosť iných hier a možno lepších !!!! :)
  • hneva ma len jedna vec, ze si budem musiet cracknut svoju zberatelsku ediciu diabla 3, och, dvojku som hraval a hravam hlavne offline, trojku ccem tiez..... kupit si to kupim, ale uz teraz vidim, ze crack bude potrebny....je to cele smiesne
    • No s tim crackem si taky moc nefandi. Pravdepodobne bude nutne emulovat cely server a to se napriklad podarilo u SC2 az v nedavne dobe.
      • Hratelná verze singlu bez jakéhokoli omezení se na netu válela snad hned po datu vydání.
        • Ano, ale kampan i vsechny ostatni soubory jsi mel u sebe na HDD. Coz podle toho co o D3 rikaji, tak nebude pouze u nich na serveru.
          • To já chápu, reaguju jen na to co napsal on.
          • * budou
  • Urug
    Mě to nevadí pakliže hra skutečně té online funkce využívá. A tím využitím nemyslím protipirátskou ochranu nebo ubohou tabulku s achievementy ostatních hráčů. A ani mi nevadí ten samotný fakt, že si nezahraju offline. Mě točej ty věci okolo, které s tím souvisejí. Proč mám u hry, která to prostě nepotřebuje, se někde registrovat, proč se při každém spuštění musím logovat, proč mám každou chvíli čekat na nějaký synchronizace se serverem atd...
  • Jedne veci porad nerozumim. Blizz bude tvrdit jak je lepsi kdyz bude vsem rikat jak maji hrat D3, urcita skupina lidi jim na to kyve, a na forech se to snazi obhajit "jak je to strasne dobry, kdyz v D3 nebude talent strom, kdyz tam bude aukce za eura a kdyz nepujde hrat offline" ale nedokazou sepsat jednu rozumnou vetu proc by to melo byt lepsi bez offline singlu. Wth, lidi co s vama je ? Kdyz udelam reklamu na Shita-Cola a budu vam tvrdit ze kdo ji nepije tak zije spatne tak budete taky kyvat hlavou ? A inb4 ze jsem pirat protoze chci singl, hry si nekupuju ale kdyz je dobra proc ne, mam SC2, mam WoW, nemam problem platit ani mesicni poplatky za mmo kdyz mi nekdo nabidne naky kvalitni a z D3 opravdu World of Diablo nechci.
    • Řeknu ti svůj důvod. Protože tohle není a nebude Diablo 2 v nové grafice. Já byl od počátku vůči Diablu 3 vcelku odměřený. Proč hrát znovu totéž? Po oznámení nových featůr ale konečně vidím, že Blizzard udělal nějaký pokrok. Tahle hra nebude stejná, slibuje spoustu nového a proto získala mou pozornost a očekávání.
    • Jedna rozumna veta je hned v tomhle clanku:
      Nepritomnost moznosti hrat u sebe v singlu ztizi (zamezi) vznik botu.

      Nevim nakolik to povazujes za "rozumny", ale pokud jsi behem poslednich 6 let hral D2 na battle.netu, tak ti musi byt uplne jasny, ze to je hodne padny argument.
      • Promin, ale jsi hnup. Na singlu ze kteryho NEPUJDE kopirovat itemy na bnet si muze botit kdo chce jak chce a bnet to neovlivni. Na bnetu budou boti a budou je muset banovat tak jak tak. Tyhle dve veci spolu naprosto nesouvisi. D2 nehraju ale hraju wow a vim co boti umi a neumi. Ale tady se bavime o pripadu kdy doma, u hrani kostek s rodinou si muzes podvadet jak chces, ale na turnaji, kde si proste svoje kostky neprineses podvadet nebudes, od toho je kontrola.
      • Nějaký doublethink? Tak ztíží nebo zamezí?
        • Nejlepsi by bylo kdyby zamezil, ale je blahovy si myslet, ze nikdy na to nevznikne zadny bot, takze ve vysledku to pouze ztizi. Myslim, ze by jsi na to prisel taky, kdyby jsi pouzil mozek.
          • Kdyby jsi udělal to co si doporučoval mě, nemuselo k výměně názorů ani dojít, ztížit a zamezit jsou opravdu dvě naprosto odlišná slova s odlišným výsledkem a jako argument pro neexistenci klasicého singlu to může jen ztěží obstát natož to nazývat "rozumným"

            Ale to by si musel chybu především začít hledat u sebe.
            • Nápodobně, je opravdu "čest" diskutovat s lidmi jako Zou, Tuckotuk, ale to už ke koloritu internetu bohužel patří.
            • WTF? Dyt ti vysvetlil/a jak to bylo mysleno a ty placnes znova takovou blbost? Obdivuju lidi, kteri jsou ochotni diskutovat s takovyma imbecilama jako Stan a dalsi tu.
  • "Někdo zas nemá rád barbary. Neměli jsme je dávat do hry, protože to někomu nevyhovuje?"

    Kdo nemá rád barbara, ten si zahraje za jinou postavu... Kdo nemá rád online hraní, ten si nezahraje vůbec...
    • Souhlas, v tomhle smeru pouzil hodne blby priklad.
  • Vydíte, a tak to dopadá keď svet riadia "kravaťáci", človek si pomaly ani nemôže prdnúť bez toho aby vám nepovedali, že ste porušili patent o odvzdušňovaní a taktiež ste porušili emisné zákony. K veci, teraz je už jedno či Konzola alebo PC, dosrané sú platformy obe. Aby mi niekto napísal na papier a nalepil na monitor (alebo TV) čo mám robiť a čo nie je drzosť, veď čo s tým má publisher, že si hru nainštalujem aj na 400 počítačoch, kúpil som si to, tak je to moje (Zase ako keby mi niekto dal knihu a povedal "Nesmieš ju čítať na verejnosti a musí byť zabalená v tomto plastovom (TM) obale (ktorý znemožňuje otvorenie knihy, mimochodom). A teraz pointa, keď mám raz niečo kúpené tak to chcem využívať a nie sa na to pozerať a mať na pozadí indikáciu T-Mobile o kvalite signálu v mínuse, to ako fakt nie, tak keď chcem hrať, tak chcem hrať a nie čakať, kým si serveri stiahnu všetky informácie o kreditkách, všetky heslá na "dôležité" služby typu Facebook a pod.

    TL,DR : Svet je a bude nahovno, dokedy ho budú riadiť "predstavitelia nášho dobra"
  • Beru vsechny nazory ale osobne Diablo (oba dva predchozi dily) me neuveritelne bavily i v singlu a battle.net jsem bral jen takovou oddychovku a zkouzku jake je to zahrat si s ostatnimi a proverit sily ale nemyslim si ze zrovna u Diabla je dobry napad nutit hrace jen do jednoho stylu hrani...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší