Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono i v D2 byl singl dost podprumerny, dohrat vsechny obtiznosti nebyl problem, 95% veci jste stejne nenasli. Herni doba par mesicu. To v cem D2 vynikal byl paradni multak, takze uplne chapu, ze se smejou lidem, kteri se to neustale snazi hrat v singlu.

    S trochou nadsazky by se to dalo prirovnat ke koupe WoW a zalozeni si vlastniho serveru, na kterym budete sami.
    • to meles uplny hovadiny ...wow a D2 je uplne jiny ... WoW mam straasne rozlehlej svet a diablo mas da se rict linearni :) .. docela maly loakce atd... a ja ho hraju v SP rad, nikdo me neotravuje , zadnej spam, nikdo se ke me nepripoji a nevykurvy me bosse jen tak ze srandy
  • „Hrát offline není správný způsob, jak hrát Diablo,“ svěřuje se Wilson a na rovinu dodává, že nechápe důvod, proč by hráči chtěli hrát Diablo III jinak, než způsobem, který poskytuje nejlepší zážitek – tedy online.

    tady sem se musle hooodne smat... ku*va to me jeste ten ko*ot bude rikat jak mam nebo nemam hrat? ... to je snad na me jestli hraju online nebo offline .... ted sem byl treba dedy a ten internet nema... v lete sem byl 2 mesice pracovat ve skotsku an farme a internet tam byl stransne pomalej ze se sotva otvirali stranky.... debilove tyhle lidi..... melou ze delaj hry pro lidi, ale nakonci vsem hazej klacky pod nohy
    • Imho jsi to nepochopil. Oni tu hru navrhli a designovali pro online. Predstav si, ze se bavis o wow a jak smesne tve reci budou vyoadat. Prece kdo ti ma co rikat, jak hrajes wow, ty ho chces hra offline a basta fidli, zadny nymand ti nebude rikat, ze nejlepsi pro tebe bude hrat wow online, kdyz online nemas rad. Diablo je proste a jednoduse online hra. Jestli nemas rad online hry, nehraj wow ani diablo.
      • jako kdyby to bylo MMO tak nereknu ale slovo.. ale ta hra stejne pojme tak 8 hracu max...jako tomu bylo u D2... takze tohle em prijde naprosto stupidni...a kazda ma nejakej SP rezim i dkyz stupidni , tak ale ma (MMO games ofc ne ...) ...

        Jako me tady jde spis o princip, samo ze doma mam v pohode net takze je me fuck jestli sem on/off ... ale jde me o princip, budu chtit nekam jet , kde neni treba moznost netu (i takovy msita jsou) a jsem ochuzen o hrani neceho co jsem si zaplatil....

        mno i kdyz on na to stejne vyjde nakej crack :D toho se nebojim.... proste si to stahnu a nainstaluju an notes s crackem a na povnym budu parit original ..
      • Amen bratre.
        Bohuzel jediny tvrzeni ostatnich hracu jsou:
        1) Vim mnohem lepe nez vyvojari, jak je tuhle hru dobry hrat
        2) Pred 11 lety jsem hral D2 a to singl melo
        • D2 hraju i ted... a uprime ho radsi hraju v SP... nebo po LANce s kamosem.. coz D3 mit taky nebude samozrejme :)
          • Po LAN samozřejmě hrát půjde, pokud bude napojená na Inet a oba budete mít originál. :-)
          • No vidis, tak to ses na tom jeste dobre. Tebe i v dnesni dobe bavi hrat D2 v SP, takze v tom budes moct klidne pokracovat. Ted si predstav, ze jsou lidi, ktery uz to hrat v SP nebavi a MP nechteji, ty jsou uplne ztraceny :D
            • jenze ono SP v D2 je lepsi jak MP v D2 :D .. to ej ten problem :)
  • Clanek sem precetl az do pateho odstavce.Pri jeho cteni sem se zarazil a nepokracoval dal. Zbytecny clanek. Ze ten kdo nema rad fantasy nebude hrat diablo sem snad vedel uz predtim. Netreba z toho delat dalsi odstavce a natahovat clanek. Zvlast kdyz se autor v kazdym stridave priklani na jednu nebo na druhou stranu.
  • Však jde jen o prachy. Neznám cifry, kolik se prodělává na piratsví, ale tady je to snad jasný. Bude to hitovka, jako ostatně všechno od Blizzu, prodaj se toho mraky. Proč nechávat nějaký mraky vychcapršet jen tak, když tu vodu můžem mít všechnu, ne?! Já myslim, že tenhle krok ani moc zdůvodňovat nemusí, vědí, jak to fičí u wowka. Hodí se novej datáč - nutnost cálovat pro všechny je znát.. Hraní za prachy se pochopit dá, předměty sice taky, jen už to pak není moc o hraní. Právě proto si to možná nekoupim. *16*
  • To moc nechapu xD takze postava se mi bude uklada k nim na server jako s wowkem? a co kdyz si reknou, vydame D4, D3 jim zrusime a musi si koupit D4 takze o postavy se jako prinde? mela by aspon byt moznost postavy nejak stahovat k sobe... Jeste budou chtit platit jako za wow a je to all *1*
    • Podívej, jak je to se SC2.
  • XorxoxTalarius
    Takze pro mne jasna volba ... nez kupovat pseudo MMO Diablo 3. Tak si radsi koupim Star Wars: The Old Republic (pardon, nemohu si vzpomenout jak se to jmenuje, pracovne pretizen dneska) a budu spokojeny. Mel jiste pozadavky, Blizzard nesplnil, tak ja si to nekoupim a mysim ze takhle by meli udelat vsichni kdo nesouhlasi s tim co Blizzard s Diablem 3 udelal. A tim budeme mit vse vyresene a muzeme byt spokojeni.

    P.S.:Ale mam obavy ze ikdyby si nakonec pulka lidi Diablo 3 kvuli tomu nekoupila, tak to snimi nehne a budou nam tvrdit ze za to mohou ti zli pirati, kteri vrazdi dobre hry.
    • I kdyby si to půlka lidí nekoupila, tak si to stejně koupí minimáně 5 milionů lidí. A ta aukční síň jim zbytek bohatě nahradí. U Mad?
      • XorxoxTalarius
        Tady jde pro vnitrni pocit, ze jsem prispel svoji troskou do mlyna ... a 5 milionu lidi? No nevim, nevim ... nezapomen ze ted toho bude na PC opravdu hodne.
  • jo tady to mate kdo jeste veri ze blizard je solidni firma spadl z mostu na hlavu. :} BLizard od doby joinu z activisionem prevzla hodne z jeho taktik. Takze jezte panove a damy ja uz do blizardu nekoupmi ani klicenku ....
    • Lidi si musí uvědomit, že nezáleží na jménu, ale na lidech. Blizzard se změnil, původní lidé jsou většinou jinde, takže se charakter firmy změnil. Stejně se změnilo EA, Activision a další firmy se taky změní. Čeká to i firmy jako Focus, Paraxoc, Valve nebo kdejakou malou nezávsilou firmu. Ostatně, tokové NATO je dneska úplně o něčem jinym. Všechno se mění...
      • Ano,vsechno se meni. Ale ne vse se meni k horsimu. A mylis se. Nezalezi na bezejmenych lidech,zalezi prave na tom jmenu.
        • Právě že na jménu nezáleží, ale záleží na tom "bezejmenym" většinou na tom, co je na vyšších pozicích, protože on je ten, kdo většinou nakonec nasměruje kurz... Jméno většinou spíš mate lidi, ale kvalitu ovlivnit nemůže... A ano, ne vše se mění k horšímu, dost často tomu ale tak je, pokud se jedná o nějaké známe a úspěšné jméno,
          • Myslis to vazne? Prece se nebavime o tom kdo urcuje smer firmy. Bavime se o tom co zajima koncoveho zakaznika. A myslis si ze hraci vedi kdo je zrovna u koryta? Naprosta vetsina to netusi a je ji to putna. Jmeno! je to,co je pro hrace dulezite.
            • A to je prave ten problem, ze to nema s realitou vubec nic spolecneho... Jmeno je jen jmeno a znamena pro spotrebitele neco jen do te doby, dokud se toho jmena a tradic s nim spojenych drzi prave ti zamestnanci, co se pod tim jmenem firmy skryvaji... a ve chvili kdy to delat prestanou je jmeno jen prazdna slupka... stari spotrebitele, kteri chteli to co jim kdysi znacka nabizela odejdou, novi mozna prijdou... to uz je volba kazde firmy...
  • Je to volovina a tecka... jsem zvedavy jak dlouho budou ty servry funkcni? Zahraju si svoje Diablo i za pet let? Deset? Patnact? Nebo to zavrou az budou chtit abych si koupil a hral ctyrku? Jako ted tusim star wars...
    Ja se radeji nebudu rozepisovat co si o tom vyjadreni myslim... sice tu neni cenzura, ale ztratil bych zdani slusneho cloveka...
    Blizzard jsem miloval dokud se nezparchantel WoWkem a od te doby je to jen horsi a horsi...
    • No, uz je to nejakej patek, ale kdysi sem z nudy zkousel, jestli jede jeste Diablo 1 battle.net a slapal vklidu :). Sice v celym evropskym regionu bylo cca 20 lidi, ale jel :).
    • promiň špatně jsem si to přečet ale to s tim diablem 2 platí :D *9*
    • mno třeba diablo 2 běží online i po víc jak deseti letech, myslíš že ty Star Wars vydrží dýl? to pochybuju (předpokládám že myslíš Old republic) a co pak kde budeš mít postavu a jak si zahraješ offline? a btw za 15 let se toho může stát tolik, že nemá cenu se tím zabívat, klidně tě může srazit autobus, může být třetí světová, můžou být hry zakázaný nebo příletí mimozemšťani a všechny hry ukradnou :D
    • Na to ti myslim dokazu odpovedet. Legalni cestou si hru zahrajes nejspise i za 50 let,pokud budes chtit. Nejak tusim ze az toho budou mit chlapci dost,tak proste do hry pridaji i offline mod a na online ''podporu'' se vykaslou. A nelegalni cestou? Vzdyt ja si crackuji originalni hry (samozrejme jen nektere)uz davno. Nic me treba tak nenastve jako nutnost mit DVD v mechanice. Jeden crack a mam navzdy klid.
      • Samozrejme, ze je to reseni, ale stve me to...
        A strileni o padesati letech je smesne... Blizzard muze zkrachovat klidne za pet let, to jaky je to gigant nehraje roli, uz krachli jini borci :-)
        • No i kdyby zkrachoval, tak co? Pokud o jeho hry bude zajem, tak se jich rad nekdo ujme a bude v tom pokracovat dal.
    • IWKYN
      Jo Blizzard měl vždycky špatnou podporu serverů a svejch značek.....
      • Blizz taky kdysi delal hry ze kterych jsem byl uneseny... dneska me akorat vytaci, jak vidis nic neni nemenne... pokud dokazes predpovedet, jaka bude podpora servru D3 za deset let, jestli bude Blizz existovat atd., tak bys mi mohl z te vestecke koule mozna taky precist nejaky cisla sportky... :-)
  • posielam blizzu jedinu spravu ktoru mozem .. nekupujem *12*
    • ucho
      tady si ji blizzard nepřečte, pošli jim to na mail...
    • To je dobré, nejlépe by ale bylo i kdyby si dodal "nestahuju". Když si hru pak někdo nekoupí, ale stáhne, tak se všechno svede na piráty a tyhle ochrany tak podle vývojářů jsou nutné..
      • Ne nadarmo se asi rika-"Podle sebe,soudim tebe." Ze jo?
        • Naznačuješ, že já hry stahuju? To bejvávalo. Studuju a sám si vydělávám, můžu si tedy hry koupit a logicky nemám taky tolik času, takže co si koupim, sotva dohraju, natož ještě, abych si stahoval hry na warez, jako bych měl her málo. Věřit nemusíš, nemám potřebu to někomu dokazovat...
  • Dobrý kecy PR, ale majoritní a hlavní důvod je prostý - kontrola.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit