Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuna obsahu a 9/10? To má být vtip? Pojďme na fakta: - ve hře není ani závěrečná render animačka (první hra/expac od Blizzardu, která nemá závěrečný render video)
    - 5 akt je tak na 1.5-2 hodiny
    - loot pořád crap (affixy) akorát změna na 4/2 systém (spouta affixů je pořád useless, nic s nima totiž ani nedělali), jediná kloudná novinka jsou nové legendary affixy z nichž je ale tak polovina useless (buť směšné hodnoty damage, nebo proc chance), každopádně většina není "build changing"
    - adventure mód jsou jen mapy ze základní hry akorát s vykuchanými dialogy a questy
    - gambling a blood shardy = joke, nedají se vygamblit nejlepší itemy (torment only) a šance jsou o ničem, gambling je v podstatě bonusový rare materiál ze salvage, blood shardy nemají jiné využití, promarněný potenciál jaxsviňa
    - rifty = random mapy s random potvorama, to bylo slibováno už v základní hře
    - Mystik - to samé, měl být už v základní hře, včetně PvP (lol)
    - obouručky pořád useless - nedotčený po 2 letech
    - gemy pořád totálně nevybalancovaný - nedotčený po 2 letech
    Sečteno a podtrženo, jedná se o vylepšení hry na úrovni DLC, které mělo být z velké části už v základní hře a to za cenu 40&. Největší ojeb všech dob od Blizzardu. Po 3 dnech lidi na fóru nadávají, jak je gambling useless, jak legendárky nedropujou, jak na lvl 66/67 pořád nachází itemy lvl 61 (ve hře snad chybí tier 62-65) a jak najednou záhadně v novém super smart lootu 2.0 padá hromada itemů pro jiné classy. Zatímco před RoS byly většina itemů se statama pro mojí postavu, tak teď najednou lidi craftí třeba 10 setů a má to staty pro jiný. Opět se vracíme k RNG ojebu jako v dobách AH. GG Blizzard za dokonalý marketing. Až ta hra bude za dvacku a bude opravená, tak zvážím koupi. :D Ojebat se ale do ActiBlizz kravaťáčků do zadečku nenechám.
  • strabo
    No po splnění všech aktů by se to resetlo, nebo by si to člověk resetl sám jak bych chtěl.
  • Datadisk sice (zatím) nemám, ale patch 2.0 ze hry odstranil pár věcí, který mi vadily (aukce a nesmyslný dropy, jako třeba mighty belt s inteligence) a taky se mi docela líbí update abilit a jejich run. Žádný negativní změny jsem nezaznamenal :) Takže ze hry, kterou bych ohodnotil přinejlepším 5/10, se stala hra, u které mi ta devítka docela i sedí :)

    Zřejmě to je sice způsobeno jen počátečním nadšením, ale i tak plánuju RoS zakoupit hned, jakmile se dostane do nějáké slevové akce :)
  • proc? kdyz to je endgame na farmeni? *7*
  • Keyz
    Jo o tom zlepšení jsem četl.

    Ale HC je ten velký milník :) To je na Diablu teprve výzva. A stabilní internet není vždy.
    Ale dá se to i tak, co jsem koukal. Jen je prostě blbý, že to neupraví jako na konzoly
  • strabo
    THX, aspoň jednotlivý lokality po pěti splněnejch úkolech by se mohly ukládat.
  • kovar.jakub
    Adventure mód se resetuje při každém spuštění hry správně. Za udělání pěti bounties najednou je prostě odměna navíc.
  • kovar.jakub
    Nelaguje to už vůbec, alespoň mně teda ne (dost do toho promluvil i poslední patch). A jinak se dá teda hrát i normálně bez HC módu.
  • Asharak
    Pokud to nebylo tím, že ability jdou použít zásadně až po dokončení aktuální animace, pak je větší problém ten ping, kdy nejde dostatečně rychle po sobě kástit důležítý spell.
  • Keyz
    Bohužel i když to vypadá dobře, tak pro dlouhé hraní je tam velká nevýhoda to online připojení.
    Je to hra o opakování toho samého dokola a pokoření milníků.

    A hrát na HC kde se může stát, že to lagne anebo spadne je špatný. Kdyby se pouze přenášela data o postupu hráče to aby to šlo rychle ověřit to by nevadilo.
  • strabo
    Mám dotaz Journey mod se neukládá všem? Takže s každým novým přihlášením do hry začíná odznovu nebo je to jen můj problém. Díky.
  • Asharak
    Koupit D3 týden před vydáním RoS bylo určitě dobré rozhodnutí. Určitě bych ho taky doporučil, ale jen těm kteří mají nějaký ten čas *4* Teď pár měsíců počkat a snad se ukáže levnější datáč
  • Za mě naprostá paráda. Jako fanda Diabla 2 musím říct, že to vylepšili. Teď už jen doufat, že druhej datadisk přijde brzo. "But will of a templar is stronger!"
  • 9 - Skvělá

    Hry s tímto hodnocením jednoznačně doporučujeme zejména příznivcům daného žánru, ale i všem, kteří podobný typ her zkoušejí jen výjimečně. Devítkové hry vynikají nad konkurenci svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a nezřídka se pokouší o novátorské postupy.
  • Miserius
    Změňte skóre, Jarek nesouhlasí!
  • Otevrete poklop, sr*cky (hodnotne komentare) se vali.
  • 9? ani omylem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit