Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Jo, víc to naštve než potěší, třeba když konečně padne druhá jednoručka a nemůžu mít dvě rotože jsou obě main hand -_- *10* *16*
  • Však ona ti použitelná legendárka padne i teď vyjímečně (beru dle prvních ohlasů, osobně nehraju).
  • Nazdar. Měl bych otázku pro hráče Diabla III.

    Mohl by mi někdo (bez spoilerů prosím) říct jak je na tom základní Diablo III s návazností na první a druhý díl po stránce příběhu? Dovzím se jak je možné že po konci dvojky Diablo zase povstal? A dává jeho "oživnutí" smysl?

    Plánuji hru koupit a tak bych chtěl vědět jestli je se na co těšit i po stránce příběhu.
  • Spades
    A tomuhle RoS odpovídá.
    Je to jedna z nejlepších her v žánru.

    Ano je tu Torchlight 2 a Path of Exile, ale PoE není tak dotáhnuté do dokonalosti jako D3 a Torchlight 2 už je docela starý.
  • 3x sláva. Další rok nejmíň nepotřebuju jinou hru :-)
  • Jack1947
    ¨Nekomu to holt nedojde... nikdy/nekdy. (treba aby se poucil sam z vlastnich chyb). *3*
  • Jako datadisk je bomba. Ostatně to sem čekal. Pár set hodin farmy je přede mnoû. Ale musím si postěžovat na jednu věc. Legendarky dropujou moc často. Prostě to není takový, když člověku drobnou každou chvili. Mene je někdy více, v tomhle byla vanila imho lepší.
  • P.S.
    myslím že za tu dobu co jsem to hrál mi pokleslo IQ o nekolik bodu *13*
  • ja ta nechcem urazat, aj ked vidim, ze sa to vsetko rozbehlo tymto smerom..ale to, ze Ty si si zhodnotil svojou subjektivnou logikou, ze obsah za tu cenu nestoji, je len Tvoj subjektivny nazor a nemal by sluzit ako argument. Alebo..tak moze argumentovat kazdy. Ja hram Diablo odkedy som sa o nom dozvedel..bolo to na starom PC 233 Mhz..Diablo 1..rok si uz nepamatam..odvtedy som odohral nespocet hodin..snad na tisicky..ale nie stabilne..pol roka aktivne, potom som si dal oddych..ale vzdy som sa po case vratil..takze, tvoj argument o tom, ze na servri nie je stabilne 5 milionov ludi neznamena, ze to tych ludi omrzelo..celkovo, ak mas k tomu negativny postoj, tak ho maj..nekup si to, ale neutoc na kazdeho SUBJEKTIVNY nazor..posledna vec, tazko sudit chut niecoho na zaklade recenzii a toho, co ti povedia ini, kym to sam neochutnas..asi tak
  • Blue.Shark
    Runy a jewely bych nebral odděleně - jsou to sockety. Runová slova jsou dost na pováženou - jsou sice významné, ale pořád jen sekvence run. S craftingem ti dávám za pravdu. Pořád ale nevidím ty trestuhodné nedostatky, pro které by na tom tento datadisk nemohl být cenově stejně, jako datadisk před čtrnácti lety.
  • Jakmile jsem si přečetl, že je každej akt podle tebe tak na 2 hodiny, okamžitě jsme přestal číst.
  • Nesmíš jim to mít za zlé. Oni chvátali, aby se náhodou nepodařilo Malthaelovi uskutečnit jeho plán. Musíš vinit hru samotnou, ta je k tomu dohnala!
  • No, tak hru máme definitivně "odwilsonovanou". Sousta špatných rozhodnutí je zvrácena, spousta blbin zrušena. Někoho to snad ještě potěší. Ale dávat tomu 9? Pořád zůstal naprosto, ehm, podivný, systém skillů. Když bych byl velký fan Blizzu, dal bych hře 8/10. Za mě jen 7/10 a ještě se musím přemáhat (ale zase chci být spravedlivý).
  • -5 Akt v Diablu 2 byl nejdelší ze všech
    -2 postavy
    -runy
    -runová slova
    -crafting
    -jewely
    -charmy
    -záverečná render animace (smutný, že tohle musim zmiňovat jako plus)
    -TUNY nových setů a unikátů (rozhodně víc, jak v D3)
    Není to blízko, D2 sem hrál roky, takže tady se fakt nemá smysl hádat.
  • Pro špatný trolling už tu není místo, tahle kategorie je už přeplněná. Znovu a lépe (nebo vůbec).
  • hru jsem hrál a celkove jsem byl zklaman. docela jednotvarna hratelnost takže za par hodin uninstall. ješte jsem rád že jsem za to nevypláznul plnou cenu (kamoš hacknul account nejakému luzrovi). tohle je proste jen taková klikačka.
    fallout 2 porad neprekonán
  • Asharak
    Zato sáhli na animace :3
  • Blue.Shark
    Pravda je, že Diablo III jsem nehrál, ale Diablo II mám projeto mockrát. Lord of Destruction přidal dvě nové postavy, pátý akt, runy, unikátní vybavení pro každou postavu a několik nových zbraní (různé mutace zbraní nepočítám). Číst jsem ještě taky nezapomněl a dle článku je obsahově Reaper of Souls hodně blízko, tím pádem se mi zdá cena, když už ne adekvátní, tak vzhledem k minulým letům standardní. Edit: pravda, Lord of Destruction ještě přidal charmy...
  • Asharak
    Spíš myslím jestli se v průběhu nějak neobjeví někde levná verze, třeba dočasně. :D
  • Obsah datadisku D2:LoD je oproti RoS někde jinde, to jen pro info, protože to asi nevíš, jinak bys tohle nenapsal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit