Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Za těch 600 už je to všude. Doteď nevím proč jsem to po objevení emailu 50% off koupil za 532,- místo s krabkou za 600,- -_-
    Spíš je otázka o kolik to klesne za řekněme měsíc.
  • Jack1947
    A to bud rad ze si te nevyhledl nejaky clickbot to by bylo minusu az bys taky nakonec nejspise (utrel)
  • Veskoslav
    Jako některé mapy jsou tam gigantické, kdy prostě systém chodeb je šílený. Problém vidím v tom, že každé druhé monstrum umí vyvolávat další nebo po smrti se rozpadne na další nebo ještě lépe "vyvolá" 6 dalších menších *1*
  • Asharak
    Jednou jsem ji nainstaloval, nešla a další 20GB instalačku jsem v té době s 2mbps nějak nechtěl zkoušet. Možná někdy, ale spíš ne. A co jsem ji teda viděl u kámoše tak i tak to dopadlo blbě. Zlatá jednička, asi už ji nic nepřekoná.
  • "Zrovna u Blizzardu jsou ty ceny vzhledem k trendům skvělé."

    Chceš mi tvrdit, že RoS za ty prachy nabízí stejně obsahu a odvedený práce jako třeba datadisky k WoW, který stojí taky 40$, možná míň?
  • Asharak
    Meh, to mě vůbec nebaví :D dal jsem si HC normal s Doctorem a stejně jsem pořád otevíral chestky a hledal loot a došel tak do 3/4 I. :( :D. Jako pokud to bude jak I. a II. dohromady kompletnějším objevováním tak to bude super. Monstra a mapy vypadají super.
  • Veskoslav
    No smysl dává a je to vysvětleno. Jinak koupě byla teď výhodná. Za 19 euro (dollarů). Jinak Alza prodáva ještě krabičků za 599 Kč.
  • Tywole takovejch mínusek. Když vyšlo originál D3, tak to bylo taky mínusek u kritických komentářů. A jak nakonec všichni fanboys utřeli. Hra byla totální joke, než se min. za rok opatchovala. Na začátku byly legendárky nepoužitelný, horší, než rare lol. Teprve po 2 letech zrušili AH a některý věci (useless 2h, nedotčený nevybalancovaný gemy) tam pořád jsou i v RoS. Tomu řikám nejdelší a nejlíp placený betatest...
  • Veskoslav
    No zapni si nejlehčí obtížnost a jdi všude rovnou a možná to stihneš. Ale rekord u "nás" na jednom diskuzím je 122 minut.
  • Veskoslav
    Za mě osobně 8/10, číslo napíšu rovnou, protože evidentně je to jediné, co lidi zajímá.

    Mé dojmy. Někteří vytýkají cenu. Ano cena je vysoká. Ale kdo chtěl, legálně si mohl pořídit kód za 700 Kč nebo si ho stále může koupit za 39 dollarů jako gift a přeposlat na evropský účet. Já jsem si koupil krabičku na poličku, jak se říká a nelituji.

    A hraní? V. akt je o něco kratší než I. akt, ale rozhodně je delší jak II. a III. či IV. akt. Pro nováčky na normal, pokud ho "proletíte", tak Vám vystačí na 2-2,5 hodiny max. Ale doporučuji jet všechno. Dále také záleží nejenom na úrovni obtížnosti, ale i na postavě. Přeci jenom mág, co má pasivní mrazicí skill+aktivní skill+hydru má poněkud větší výhodu než Witch Doctor. Osobně jsem si V. akt projel v "klidu". Začínal jsem na TI, první dvě mapy prakticky bez problémů, ale následné umírání u prvního minibose mě donutilo snížit na master. Celá mapa prozkoumaná. Celkově padlo 6 legendárních předmětů v rozmezí 61-69 a 3 legendární předměty na 70. levelu. Pokud všechno poctivě budete projíždět, tak 70. level doděláte před závěrečným bossem. Z něj je daná minimálně jeden legendární předmět. Proto doporučuji jít až se 70. levelem na Malthaela. Jinak upozorním, že každý Váš společník má svůj vlastní úkol, který mu můžete pomoct splnit. A to nemluvím o vedlejších úkolech na mapách. Doporučuji fakt jezdit všechno. Na Master aspoň mě to trvalo skoro 9 hodin (48 minut z toho závěrečný boss a mé časté umírání, protože jsem za žádnou cenu nechtěl na experta). A prostředí? Správně temné, plné smrti a beznaděje. Barevnější podání zmizelo, na to zapomeňte. Temnota nahradila "všechno" a smrt je na každém kroku a to včetně rabování a vražd ve městě. Já nelituji a ani ceny, co jsem hru koupil. Díky Adventure módu, novým předmětům a novému aktu mám o zábavu postaráno. Fanouškům a majitelům D3 za sebe můžu doporučit, ale chápu, že někomu nemusí sedět.

    A Crusader? Podle mě nejlépe zpracovaná postava. A to nejenom vzhledově. Sice některé schopnosti mi přijdou příliš slabé a některé příliš silné, ale celkově postava působí jako poslední hráz proti temnotě ve světě Diabla. Až bude čas, tak doexpím, ale teď hraji Adventure a V. akt.
    Jinak kdyby se někdo chtěl připojit, tak hrajeme v pátek a neděli od 20:00 do cca 23:00.
    LINK:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Veskoslav-2937/hero/18714458 (můj je WD, bratr má Wizz)
    A pro autora (děkuji za recenzi) a pro další hledače, kde najdete dané suroviny:http://diablo.incgamers.com/forums/showthread.php?850970-The-RoS-Legendary-Crafting-Material-Challenge Za sebe pak doporučuji na 70. levelu si nechávejte bíle věci! Obyčejné, bez statistik. Protože recepty na setovky jsou brutální, tady máte jeden, co mám už otevřený: http://i.imgur.com/8z9r6zQ.jpg
  • Asharak
    Takže má pravdu *1* Fakt je V. akt jen 1,5 hodiny? *9*
  • Asharak
    Zrovna u Blizzardu jsou ty ceny vzhledem k trendům skvělé. Taky jde o to, kolik rozhodnutí tam padlo a co všechno se ztratilo v procesu. Neříkám, že to u ostatních firem není podobně, ale u této to přímo vychází z tradice, že konceptů a verzí hry je tolik, že je třeba je nějak zhodnotit. Sice takhle měl stát základ 80$ a tohle 20$, teda až na to jak ji podle některých zničili (original), nakonec tam dali poslední nastavení cen plných verzí a datáčů (jako u SC2).
    Samo to neznamená, že nakonec z toho vyšel ideál. Z pohledu publika.

    Víc by mě ale zajímaly nějaké čísla, kolik nových monster, lokací, abilit, změn v AI, obtížnosti, kolik itemů a pod..
  • "ale to, ze Ty si si zhodnotil svojou subjektivnou logikou, ze obsah za tu cenu nestoji, je len Tvoj subjektivny nazor a nemal by sluzit ako argument."

    Cože? Takže 4 akty = 60$ a 1 akt = 40 je subjektivní logika? Nevim co to zkoušíš blizzdrone. Oháníš se subjektivitou? Ok. Máš nějaký OBJEKTIVNÍ argument, proč hra stojí tolik? Nechme tedy stranou to, že někdo hraje 1000 hodin a někdo 20. Čekám prosím. A prosim nezkoušej na mě tyhle zavádějící nesmysly o tom, že sem hru nehrál. Já se bavím o obsahu a ceně, ne o zábavnosti hry. Někdo může hrát tetris 100ky hodin a bavit se, což neznamená, že cena hry nemá být rovna obsahu a míře práce na ní odvedené.
  • Veskoslav
    Proč záměrně lžeš? I kamarád, co to proběhl na normal rychle rychle (kvůli adventure módu) a všechno vynechával to proběhl za dvě a půl hodiny. Přitom celé Diablo prosvištěl za 4,5 hodiny.....V. akt je pouze o něco kratší než první akt. Ale to by jsi musel ty mapy prolézat, plnit vedlejší úkoly atd.
  • Sacred 3 jsem nějak nesledoval, ale to může být tím, že dvojka mě teprve čeká :)
  • Asharak
    Ne, smyslem, ehm, cílem života je hledat jídlo a vodu, jak dlouho jen to půjde. *7*
  • Ty si myslíš, že smyslem, ehm, cílem život je být lepší než ostatní?:)
  • Nevíš o čem se bavíš. Když je raid, tak mezi sebou kooperuje klidně i 16 hráčů a každý je závislý na tom druhém. Absolutně nechápu tvoji reakci, která je zcela mimo smysl mého chápání.
  • Asharak
    No on vlastně nadává úplně na to samé, na co by měl nadávat u MMO.
    Jinak MP je o degeneraci, pokud za ni bereš touhu být lepší než předtím a porazit v něčem druhé, což by v globálním měřítku znamenalo, že vše kde je skóre je degenerace, takže i život by nakonec stál za prd. *5* #thinkception

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit