Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za mě v krátkosti. Kampaň odbytá s neuvěřitelně chabým příběhem. A kde je můj finální cgi filmeček? značka to blizzardu. no nic asi šetříme. Diablo není o kampani a příběhu, takco hratelnost. hratelnost hry rozhodně vylepšena. ale vzhledem k obsahu, hra předražena. hodnocení tak max 7-8/10
  • Hru som dostal z brlohu par hodin pred spustenim hry..necital som snad okrem dvoch troch clankov nic, pri Diable 2 som presedel celu strednu a vysku, takze si velmi dobre pamatam zmenu s prichodom LoD..tusak bol, ze by to mohlo byt pozitivne, pretoze aj ked som odohral cca 500 hodin s Diablom 3, par veci mi aj napriek tomu, ze som si casom zvykol, stale dost vadilo..akonahle padla polnoc, prihlasil som sa a spustil novucicky Reaper of Souls..bolo par minut po polnoci ked som zacal a pol piatej rano, ked zodpovednost zvitazila a ja som siel spat aby som v praci nemusel vypit liter kavy..a pocity? Tie boli presne take ako ked som spustal LoD pred mnohymi rokmi..PECKA!!! Kaslem na vsetky trapne nazory ludi, co to nehrali ale len citaju po nete clanky a na zaklade toho sa robia mudri..drop je super, monstra su super..design je super, ale co ma najviac sralo na Diable 3 bola nevyrazna hudba a takmer nulova atmoska vdaka tomu..to, co sa dialo tu prvu noc so sluchatkami na usiach..to bolo brutalne! Ten pocit som zazil uz len v Diablo 2 a staruckej hre Outcast s Cutterom Sladeom ;)
  • No, tak hru máme definitivně "odwilsonovanou". Sousta špatných rozhodnutí je zvrácena, spousta blbin zrušena. Někoho to snad ještě potěší. Ale dávat tomu 9? Pořád zůstal naprosto, ehm, podivný, systém skillů. Když bych byl velký fan Blizzu, dal bych hře 8/10. Za mě jen 7/10 a ještě se musím přemáhat (ale zase chci být spravedlivý).
    • Ježiši, vy jste jak malý děti. Kolik je ti let? Proč ti záleží na nějakým subjektivním čísle? Dej si tomu klidně dvacet bžilion bodů, ale hlavně si nech vyrůst vousy.
    • Asharak
      Podivné skilly jsou super. Hlavně když to začíná jít ztuha tak je poitřeba je poměnit a přizpůsobit do různých situací obtížnosti.
      • Ta lehka modifikovatelnost buildu se mi líbí. Třeba podle slozeni party. V tomhle se mi líbí D3 víc než d2. Asi už sem linej rozjíždět dvacet new postav :D
      • Ale já rozhodně nepsal "podivné skilly".
        • Asharak
          Ok, systém, ale s jiným by se nynější skilly stejně nepovedlo moc dobře pracovat, takže by měly být podivné taky :D
  • Hraju na HC a naschval sem si nezjistoval nic o bossech ani nekoukal na zadny gameplay. A jejich skilly poznavam az v samotnym boji (obtiznost expert - fakt je to tezky). No takhle napnutej sem u diabla uz nebyl dlouhy roky. A za tim ziju *1* *14* RoS na HC uprimne doporucuji!
  • Je to o něco lepší než původní hra, ale stejně na hony vzdálené jedničce či dokonce dvojce. Na odreagovaní u piva dobrá záležitost, na samotné hraní a ponoření se do hry v žádném případě. Single - slabých 4/10, mulťák - lepších 6/10. Celkově - průměr 5/10.
    • Něco jako objektivní hodnocení neexistuje, vždy se jedná o subjektivní názor jednoho člověka. A zeptat se Tě, jaký máš účet, že bychom zahráli u "piva" je asi zbytečné, když hru ani nevlastníš, co?:)
      • Veskoslav Detected..
        • Už jsi s tím docela trapný, víš to? *3*
          • Ano, a to tvoje "stejne hru nevlastnis" neni vubec trapny, ani trosicku.
            • Veskoslav detected jsem nikdy nenapsal, ale kdyz te bavi ze sebe delat blba... *5* Skoda ze tu nejde videt aspon cast IP, pochopil bys jaky jsi traged.
            • A od člověka, co tady hejtuje všechno okolo jako ty to naprosto není trapné, což? Vem si prášek, evidentně jediné, poroč tu píšeš je vyvolat hádky a rozepře. Navíc tvá trapná věta Veskoslav je troll a Veskoslav detected už je poněkud nudná. Chtělo by to nějaké údernější heslo a lepší nick. Hledač pravdy už je totiž na EG a je to pěkný zoufalec.
            • V tom, ze sis to vycucal z prstu uplne stejne jak si cuca z prstu hater, proti kterymu tak vehementne bojujes a sam to kritizujes. A vubec si neuvedomujes ze jsi stejny blb a k tomu jeste pokrytec. *3*
            • A v čem je to trapné. Je to stejné jako když si přečteš komentáře na Metacritic. Nejvíce negativní komentáře jsou od těch, co hru nehráli, ale nejlépe ji "popíšou" jako negativní. Stejně jako tady v diskuzi dell.
  • Tushan
    no proč ne. jen mám pocit že tohle všechno mohlo být už v základní hře ....
  • Je to pecka!!!
  • Otevrete poklop, sr*cky (hodnotne komentare) se vali.
  • Hraju 5.act za crusadera a musim rict, ze je to BOMBA. Ten ovej act je vizualne fakt nadhernej, novi nepratele se vazne povedli (obtiznost sla dost nahoru, coz sem jako hardcore player dost pocitil). A jeste bych pochvalil hudbu - ten soundtrack je hodne povedenej (oproti D3 vanila).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit