Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3x sláva. Další rok nejmíň nepotřebuju jinou hru :-)
  • D3:RoS vraci serii to, cim vzdycky byla. Zrusenim AH, prekopanim obtiznosti, dokonalym patym actem, ale hlavne a predevsim Adventure modem+Nephalem Rifts. Trvalo to cca 2 roky, vyzadalo si to mrte patchu, nadavani, potu a slz :), ale, pratele Diablo serie a kvalitnich grindovacek, JE TO TADY! Masivni (znovu)hratelnost v jeji nejcistsi podobe. Na D3:RoS muzou nadavat 2 skupinky lidi: 1) Ti, kteri hru nikdy nehrali ani ji hrat nebudou a nechteji, ale bavi je nadavat, trolololovat, kritizovat atd. 2) Ti, kteri by ji chteli hrat, ale nezaplati ani za zlate prase a vi, ze warez je nespasi a konecne jedina skupina, kterou chapu a uprimne lituji - 3) Ti, kteri nemaji z jakehokoliv duvodu net :-( Vsichni ostatni do zemdleni kropi a slintaji blahem nad tim, ze to Blizzard nakonec prece jenom zvladnul :-) Uzivejte...
    • Budes se divit, ale jsou lide ktere D3 i presto ze si jej koupili, nechytlo. Napriklad mne to pripada jako nezabavna, repetetivni hra, ve ktery je i ten gear nanic, kdyz neni zadny pvp... grind pro grind... krecek behajici v kole. A to me dvojka bavila opravdu hodne, jako takovy nenarocny odreagovani stylu hledani min apod...
      • Asharak
        Budeš se divit ještě víc, ale jsou lidi, kteří neví že nějaké Diablo 3 existuje *7*
      • Bavime se stale o D3:RoS? Vzhledem k tomu, ze tohle je diskuse pod recenzi k datadisku, tedy pridavku pro fanousky, moc tve reakci nerozumim. Kdyz se nekomu Diablo serie nelibi, tak si stezi pujde pro datac k tretimu (nejkontroverznejsimu) dilu, ne? Samozrejme, ze to neni zanr pro kazdeho, ostatne jako jakykoliv jiny typ her neni po chuti kazdemu, ale tady snad diskutuji jenom D(3)-positive fandove a ty dve skupinky zoufalcu, ne? Tohle je, opakuji, da-ta-disk :-))))
        • ja jsem jen upozornil, ze tva slova jsou lziva a nemas pravdu...ze se mohou vyskytovat i jini diskutujici a dokonce i diskutujici, kteri hru vlastni, presto z ni nejsou uneseni, coz tvuj prispevek vylucoval. Zjevne patris k te skupine jednoddussich lidi majicich v oblibe podobne na grindu zalozene hry u nichz je fail defacto nemozny a ego primitiva netrpi...enjoy *1*
          • Urážet jiné hráče jen protože hrají hru která se ti nelíbí je docela trapné a odvážné ty určitě hraješ bezchybné hry ktere maj všude 9.5/10 jsme jen lidi každeho baví neco jiného, tak se podle toho začni chovat
          • Proč ho hned urážíš? Ty budeš taky pěkný tupec. Co hraješ ty za "skvělé" hry?
          • haha, dik, pobavils :-))
  • Taky napíšu postřehy ze hry. Za mě celkově 8/10
    Líbí se mě stálá podpora od studia (Blizz toto praktikoval vždy, i u D2). Škoda, že podobnou podporu nemá i T2.
    Stálá podpora připojení nevadí do chvíle, kdy spadne router, server atd. (pak člověk trochu šílí) :D
    Grafika je celkem dobrá, možná by nemusela být až tak "pastelková" (ale myslím, že je to dobrý kompomis mezi PoE a T2) co mě ale trochu vadí je "diskotéka" před monitorem, jako vizuální podání některých skillů je fakt děs a když se sejde Crusader, Witch doctor a Wizzard v jedné partě, tak člověk kolikrát vidí úplné "prd". Co ale musím hodně pochválit je fyzikální model, a relativní destrukce prostředí.
    Zvuky a hudba je dobrá.
    Příběh celkem slušný na první proběhnutí, některé pasáže docela překvapily.
    Hratelnost je výborná, jen by mohly být lépe udělány vedlejší úkoly (eventy jsou fajn, ale většinou jsou to jen takové rychlé jednohubky na pár minut a někdy ani to ne).
    Datadisk jako takový je super, hlavně v každým dungu nebo sklepě, čeká nějaký event, škoda, že to takto nebylo už v původní hře. Bounties a Rift je super.
    Paradoxně nejslabší na D3 považuji "loot" systém, hlavně omezenost Affixes systému, na jednu stranu je fajn, že je téměř nemožné mít lepší "modrý" předmět než "zlatý" na stejném lvl, ale taky to znamená, že človek po čase začne vše co není zlaté ignorovat (teda pokud nesbírá vše na materiál). Loot by mohl být trochu universálnější i po vizuální stránce. Třeba v T2 mě loot systém přišel zajímavější, ale to je subjektivní.
    Když to shrnu, tak i pře některé vítky musím, říct, že hra jako celek funguje výborně.
    • Můžu se zeptat co je "T2"?
      • Torchlight 2
      • Veskoslav
        Torment II nebo Torchlight II.
        • Pilgrim66
          Nebo Trine 2?
          • Veskoslav
            Tam nesbíráš předměty, tak jsem ho vyloučil:-D
    • Tak v D2 pri full skupine clovek taky videl peknej "prd" *1* D3 v 8 lidech, to uz by fakt neslo. Uz ve 4 je toho moc nekdy...
      • JJ, ale tady mě to příjde úplný extrém hlavně když pak člověk narazí na Elitky s Molten Arcane Freeze, tak je to šílenost. Hlavně pak vždy ztratím ukazatel myši a mlátím vzduch :D
        • bez techto efektu by se to na konzolích neprodalo (a priznejme si ani an pc). 90% hráču vyžaduje tyhle sluníčkove "cool" efekty
          • Paulcz
            To, že to tam cpou neznamená, že to někdo vyžaduje :) Přehnaný efekty jsou spíše doménou asijského publika.
  • Já si raději počkám na novou a doposud neohlášenou hru od Blizzardu s názvem "Christo".
    • Vsak v RoS mas krizaky masakrujici ve Tvem jmene. Ti nestaci, pomazaný Ježíši?!
      • Nevím no jestli zrovna "Order of Zakarum" uctívá Ježíše *3*
        • Maj kříž? Maj. Tak at je Jéža rád! *5*

          Jinak mas pravdu samozrejme...
          • Jam97
            Nevím jak moc má Ježíš od poslední zkušenosti kříž rád :D . (Nic proti tobě, všemocný spasiteli)
  • Tak jsem se svým barbarem sejmul toho šmejda Malthaela na obtížnost T2 a musím napsat, že jsem se místy i dost zapotil, přeci jen 1,1mld HP. není jen tak ... no ale je dole šmejd jeden :-)


    Jinak k recenzi samotné, nějak nechápu co autor myslel v odstavci - ty 3 střídající se dungeony?
    A lahvičky Death's Breath padají dost, jen na vyšší obtížnosti T1 atd. a pouze s elitních monster.

    Jako datadisk celkem fajn, jen jaksi ta cena neodpovídá tomu co nám Blizzard naservíroval a když si vzpomenu v jakém žalostném stavu byla spuštěna původní D3, tak tohle mělo být vydáno zadarmo jako omluva pro všechny, kteří na nové Diablo čekali o 2 roky déle. Pan autor se na mě nesmí zlobit, ale 9/10 určitě není adekvátní známka, jako fanoušek Diabla, bych dal max. 7,5/10, přeci jen i když je V act velice pěkný, tak čelist mi z datadisku opravdu nepadla.

    p.s. Včera odpoledne na serveru nehorázné lagy a jednou mě to dokonce vykoplo ze hry, zrovna když jsem byl v Riftu a následně trvala 40min čekací lhůta na opětovné připojení hnus.
    • tak po delsi dobe realisticky pohled a nemohu jedine nez souhlasit, 9/10 jo hodne velky ulet za 3h akt, jednu classu a hlavne s tou cenou,
      jinak Blizz nepriznal zadnou chybu, protoze kdyby ji opravdu priznal tak ten datac bude zadarmo nebo min s nejakou slevou pro majitele puvodni hry...
  • Jako me nejvic prekvapilo, kdyz ti demoni normalne drze uhybaj a utikaj pred myma plosnyma kouzlama (napr. blizzard). No totok :D Trochu revoluce v diablo hrach...
    • V předchozích hrách to bylo jenom se to jmenovalo fear/terror.
    • Revoluce jak svina, i ja se posadil na pedel.... *5*
      • Volejte někoho! Next-gen nastupuje. Proslýchá se, že už to ani tak dobře nejede na Intel HD 4000 Series. Jak říkám Next-Gen.
      • No v predchozich dilech to nebylo. Tam se nechavali zplozenci zla masakrovat hezky bez premysleni. Sem myslel, ze se mi to zda, ale pak sem si to fakt precetl v recenzi. No skandal! *3*
        • Jn, v predchozich dilech zase byl propracovany system lootu, taletnu, run a kostky. Tady mame skvelou grafiku, koridor a stackovani mainstatu. *15*
          • Stackovani main statu uz taky neni. Si zaspal trochu *1*
          • Loot uz je jak ve dvojce plus minus, talenty ne (mas pravdu), misto run a kostky mas craft, a datadisk uz taky neni tolik koridor.
            A i predchozi dily maj svoje mouchy *3*
          • To je (bohužel) pravda...
  • Mimochodem, doufám, že nikdo nepovažuje odstranění AH za vylepšení hry, nebo inovaci. Odstranění AH je jen uznání jejich chyby. AH bylo stejně jen marketingovým kalkulem. Měli z toho prachy a teď zase jakože uznání a slávu, že to odstranili. I když je to k prospěchu hry, tak slušná manipulace a důkaz nekompetentnosti nebo chladnýho byznizu, vyber si. :D
  • Kapitola tři. Veskoslav vrací úder( anonymně).
  • Jaky krasny slunecny den! Zbrusu novy RoS, vecer hraje new yersey devils, k tomu pytel holandskyho tabaku *3* Co vic si prat...?
    Diablo forever!
  • Koukám, v alejích pěkně nablito. A abych tak shrnul podstatu diskuse, parafrázuju citát velkého Sigmunda Freuda: "Každý byl v životě Veskoslav a kdo říká, že ne, ten je jím dodnes."
    • vesko je nekdo z redakce, nebo nejak napojen na redakci. nejvic mne stve že když mu neco napíšete, ihned dostanete ban, kdežto on si muže urážet a utočit kolik chce a ban nikdy nedostane.
      • Posíla jako jediný nějaké peníze.
    • Především je tu nablito od pana Veskoslava, jelikož nesnese jakoukoliv kritiku na Diablo 3.
      • Nazvraceno tu je spíš od odborníků co vidí za každým druhým nickem Veskoslava. Jinak, bohužel, běžná diskuze jako u každé velké a i jen krapánek kontroverzní hry.
        • Problém je, že on opravdu využívá anonymy na kritiku těch věcí, co se mu nelíbí
          • Papíry by spíš zasloužila ta howada, co se tu s ním neustále dohadujou, vidí ho za každým druhým nickem a vedou proti němu nějakou osobní křížovou výpravu.
            • Jestli tak nahodou tu osobni krizovou vypravu nezacal on, blboune. *3*
          • Marně přemýšlím, kdo je větší maggor. Jestli ten, kdo používá několik nicků aby si v anonymní internetové diskuzi dokázal nějakou svou pochybnou pravdu, nebo ten kdo na to neustále upozoroňuje a obviňuje každýho kdo má jinej názor že je Veskoslav. Viz ten blb s příspěvkama 'Veskoslav detected'.
            Jenom doufám, že jsou to ještě mlaďoši s kterýma cloumá buberta. Protože jestli se takhle chová někdo dospělej a myslí to vážně, tak... *7*
            • Nezlobte se na Vencu, má na to papíry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit