Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to uplna pecka pre kazdeho co ma d3 povinnost uplne iny rozmer hlavne hc je vdaka novym planom sranda hrat a V akt je uplne namakany az na to bludisko na konci:D Jedine - je cena 39e za krabicovku na expanziu je moc ale co uz...
  • Uz dokonce vydali hotfix, kterej zvysuje pravdepodobnost dropu legendarek na torment 1-6. Jak kdyby ted padaly malo...
    • Veskoslav
      Ono sice padá relativně dost. Tak 2-3/hodina (znám ale i takové, co jim nepadne třeba týden nic:-D), ale většinu buď rozeberu nebo to dostanou společníci. Těch použitelných je tak v poměru 1:100.
      • Mozna ze je to i tim, ze uz mam nahrano v D3 za ty dva roky pres 800hodin. Za takovou dobu toho clovek najde dost. Treba clovek, co to hraje 10 20 hodin by ten drop rate zvednul urcite, aby neco nasel...
        Proste jich ted pada moc pro me. Vcera sem otevrel 3 truhly a vypadnuly dve legendarky O.o
        • Asharak
          Jako včera mi taky přišlo že padaly často, celkem asi 6 :D
          // ted mi padl legendary quiver a nasledne bow :D
        • Veskoslav
          Mě legendárky zásadně padají z mrtvol a hromádek suti.
          • Vrook
            Přesně *15*
    • Vrook
      Hmm, nevíš prosimtě kdy ten hotfix vyšel?
      • No na ofiko strankach to publikovali "10hours ago". A taky pisou "These hotfixes have been implemented and should now be live in all regions".
  • Asharak
    Koupit D3 týden před vydáním RoS bylo určitě dobré rozhodnutí. Určitě bych ho taky doporučil, ale jen těm kteří mají nějaký ten čas *4* Teď pár měsíců počkat a snad se ukáže levnější datáč
    • Docela naivní přaní čekat od Blizzu, že zlevní ten "datadisk" po pár měsících.
      doporučuji se mrknout na cenu Starcraftu 2 :)
      Ale tak třeba narazíš na nějakou víkendovou akci.
      • Blizz nezlevňuje hry ani po deseti letech, se podívej co stojí d2 nebo w2 oproti hrám od jiných vývojářů.
      • Asharak
        Spíš myslím jestli se v průběhu nějak neobjeví někde levná verze, třeba dočasně. :D
  • BoB.2
    http://www.victorianweb.org/art/illustration/selous/11c.jpg
    • Krescz
      i dont get it
      • BoB.2
        Takhle se drží štít.
  • se značkou diablo jsem něměl problem..až do ted.Nemám rád když nejaká hra dělá z lidí debily,v tomhle případě nemám na mysli
    přímo diablo 3,ale proces,který se za tím skrýval.věta blizzard
    fanouškoum naslouhal mě trochu vyvedla z míry,protože všichni moc
    dobře víme jak to bylo.pokažde když někde narazím na kecy pr maníků typu
    zjistili jsme že AH zničil hratelnost a hodláme to napravit tak je mi z toho na blití.blizard
    celou tu dobu věděl co dělá,vždyt i drop system byl nastaven tak kontraproduktivně že lidé co neměli trpělivost sáhli do peněženky.celé to jejich divadýlko s komunitou, fanoušky atd co a jak zlepšit vnímam jen jako krycí manevr aby si zlepšili moralní kredit v očích veřejnosti.
    je přece jasné že žádný AH nemusel existovat,stačilo rozšířit nabídku obchodníku o legendary(náhodně).osoba,která tohle vymyslela at už jay wilsonnebo celé vedení by si zasloužilo velkej aliení plivanec rovnou do mozku.proto propojili battlenet abyste mohli platit online a při vší uctě jenomidiot by platil za něco co má nabídnout samotný žánr.diablo 3 v době vydání trpělo vážnými nedostaky rpg.recenzenti co hazeli 9 jako večerníček noviny by měli zpytovat svědomí nad svým rozhodnutím protože ve své podstatě selhala.blizzard dobře vím jak funguje marketing,propagace,takže vymysleli husté názvy jako adventuremod .rift dugeon,fakt skvělé vychytávky,které zní hustě.pokrytecky zpeněžili něco po čem všichnivřískaly celou tu dobu.intro RPS není nic než původní návrch endgame cutsceny z d3 kterou zavrhli.místo toho nám naservírovali sentimentální scenu plnou kýčovitých slovíček,kde andělé a lidi budou nejlepšími přáteli.blablabla.blizzard se vydal cestou kýče,i to má svou hranici,jenž podle mýho názoru nepřekročil.bohužel kalich komerce byl naplněn až po okraj.intro možná vypadá fantasticky,plné hd detajlů,chybí tu dramatičnost(horadrims se samozřejmě nechaj ochotně zmasakrovat).k datadisku bych měl pár výhrad .scénář působí nedodělaně,adria ,mathael nedostali tolik prostorum jaký by si zasloužily a vše spěje příliš rychle ke svému konci.BACHA SPOJLER:v předělových scénách jsem si už zvykl na flash videa,byl jsem tedy překvapen že samotné outro je zpracováno stejnou(low deficit)metodou.závěr je vážně slabota.nephalem se stane hrozbou.. tečka.online režim je zlo hodné velikosti mordoru,není nic horšího když máte to štěstí a vypadnou vám 2 legend a vtom se zjeví hláška connection lost(hlavně že mickey mouse napsal občasné probkémy s připojením haha).někdo možná nemá problém,jde ale o princip.schválně zkuste dropnout lepší L item na zem a čekat,po chíli zjistíte že máte čelo orosené potem.tahle FEATURE tu s námi bude hodně dlouho a bude neustále připomínat že tahle hra fyzicky nikdy nebude vaše.level cap byl zvýšen na 70.vadilo mi že potvory zdílejí uroven vaší postavy.(60)až urovně 70 nedostáváte žádné point body ani paragon body.jste odkázaní na gear drop. výší urovně.monster staty budou vždy o krok napřed(zvýšení na 70 nemělo v podstatě smysl)system atributů a managment zdrojů byl mirně pozměněn a doladěn.hudební doprovod přesně vystihuje atmosféru strachu a beznaděje,která se dymanicky mění podle situace...narozdíl od d3 soundtracku pro turisty.loot 2.0 je pouze předělaný loot bez AH rozhodně to není revoluce jak to vyzní v recenzích.některé instant questy jsou vtipné.dialogy taky a mají už nějakou informační hodnotu.blizzard cenová politika je pochopitelná,ten rozpočet je vidět na každém kroku.s 1000 nemám problém,v porovnání cena-výkon mírně ztrácí,to už je lepší investovat do CE.
    U CE bych uvítal zajímavější bonus než podložku nebo levně vyrobenou diablo hlavu..co třeba repliku black soulstone v příměřené velikosti.(tajemství kamenu duší vám nebylo objasněno i když byl zničen)
    8z10
  • Datadisk (resp. patch 2.0) prinesly imho 2 hlavni vylepseni: nova itemizace a end game.
    Blizzard by mel dal makat na upravovani avatara, jak uz v 2.0 zacali (paragon body).
  • hru jsem hrál a celkove jsem byl zklaman. docela jednotvarna hratelnost takže za par hodin uninstall. ješte jsem rád že jsem za to nevypláznul plnou cenu (kamoš hacknul account nejakému luzrovi). tohle je proste jen taková klikačka.
    fallout 2 porad neprekonán
    • P.S.
      myslím že za tu dobu co jsem to hrál mi pokleslo IQ o nekolik bodu *13*
      • tak to si s IQ tazko v minuse...
      • Asharak
        A máš dost IQ na to, aby jsi o něm mohl takhle přemýšlet?
    • Pro špatný trolling už tu není místo, tahle kategorie je už přeplněná. Znovu a lépe (nebo vůbec).
      • Jack1947
        ¨Nekomu to holt nedojde... nikdy/nekdy. (treba aby se poucil sam z vlastnich chyb). *3*
  • Takze dva roky cekate na patch kterej tu hru konecne dostane do pouzitelne podoby a jeste si za ten patch musite platit.
    Ovce.
    • Na zakladnich prvcich hry patch nic nezmenil, jen pridal vetsi cisla. Wilson out.
    • Asharak
      Koupil jsem si Diablo 3 a patch mám taky.
      Rekt.
      • ano patch taky mam, ale uz mne to nejak nelaka po takove dobe hrat znovu. mezitim vyslo plno jinych lepsich her a nemam cas ztracet ho u neceho stareho avsak opraveneho
      • přesně, patch dostanou všichni s původní hrou, datadisk odemyká jen a pouze postavu a pátej akt
  • Je to plochá hra, jak jsem ostatně čekal...

    https://www.youtube.com/watch?v=jKrdRsnNGBc
  • Cus, jak to vlastne je? Ked kupim diablo3 dostanem vsecko noveho co prinasa patch (transmog,2.0.adventure, atd...)? Bo musim kupit RoS? Act 5 mi je momentalne ukradnuty aj navysenie levelu.. dik za info
    • Vtip je v tom, ze "polovina" datace byla obsazena uz v patchi 2,0 a ten je hratelnej i jen s vanilou. Vlastne ten patch obsahoval datadisk celej, ale ten zbytek se cloveku zpristupni, az zaplati RoS. Proto se taky uz nic nestahovalo tehdy o pulnoci, stacil zadat kllic a hotovka...
      • Asharak
        Stejně tak u starter edice
    • kovar.jakub
      V původní hře je zakomponovaný patch - takže loot 2.0, upravené Paragon levely, upravené legendárky (ale jen základní - na 60-70 jich je víc, navíc se dají i rozumněji craftit), upravené skilly, upravené obtížnosti.

      Datadisk přidává Adventure mode, 70 lvl, Crusadera, pátý akt, nového artisana (transmog, enchant...), další možnosti craftu atd.
      • super to som potreboval vedet dik
    • Asharak
      Ano. Dostaneš vše kromě příštupu k věcem z datáče, čili kromě 61+, crusadera, V. aktu a dalších úrovní craftění + třetího artisana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší