Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • říkejte si co chcete, ale Blizzard je zkrátka firma která drží laťku kvality svých her zatraceně vysoko
    • blizzard je proste taková prostitutka herního prumyslu, ktere jde jen o penize. pochopitelne lii mdleho rozumu neciti rozdil mezi delanim prace za odmenu a delanim prace jen pro tu odmenu.
      • Maxíku, jdi raději dělat další vysokou školu. Prej nemá hotovu fasádu v termínu.
      • Každej to dělá pro peníze. Jen někdo to dělá dobře a někdo špatně. Jenže to tu většině lidí, co se snaží jít proti "proudu" a být tak hrozně in, že na tu firmu plivou, až vlastně jdou s proudem protože podobných šašků už je většina, jaksi nedochází. Jediná opravdu špatná hra od Blizzardu je wowko od Wotlku, ale i tak si to lidi kupují, takže asi dělají svou práci dobře....
        • každej dela pro penize ale nekdo dela JEN pro penize
          • Která firma nedělá jen pro peníze? Chápu, že při braní kapesného od rodičů to nechápeš. Každá firma provádí vše pro maximalizaci zisku a kdo tvrdí opak, tak lže.
            • az na to, ze pan Vavra vyvoj te svoji hry neplati...ma na to sponzora a ten ze sveho pohledu zase dela vsechno pro to, aby na tom co nejvic vydelal
            • vesko, za to že to máš napsáno v učebnici tak to neznamená že je to pravda. Príklad dan Vávra, ten chtel delat svoji vysnenou hru, ne maximalizovat zisk. to by asi šel delat treba mmo pro tablety, jak sám rekl
    • Byvaly doby kdy bych s tebou souhlasil...
    • posledni hry co se od blizzardu daly hrat byly warcraft 1 a black thorne, rikej si co chces
      • Zas, tak neprehanej. I Warcraft II a III byl dobry.
        • ne
  • D3:RoS vraci serii to, cim vzdycky byla. Zrusenim AH, prekopanim obtiznosti, dokonalym patym actem, ale hlavne a predevsim Adventure modem+Nephalem Rifts. Trvalo to cca 2 roky, vyzadalo si to mrte patchu, nadavani, potu a slz :), ale, pratele Diablo serie a kvalitnich grindovacek, JE TO TADY! Masivni (znovu)hratelnost v jeji nejcistsi podobe. Na D3:RoS muzou nadavat 2 skupinky lidi: 1) Ti, kteri hru nikdy nehrali ani ji hrat nebudou a nechteji, ale bavi je nadavat, trolololovat, kritizovat atd. 2) Ti, kteri by ji chteli hrat, ale nezaplati ani za zlate prase a vi, ze warez je nespasi a konecne jedina skupina, kterou chapu a uprimne lituji - 3) Ti, kteri nemaji z jakehokoliv duvodu net :-( Vsichni ostatni do zemdleni kropi a slintaji blahem nad tim, ze to Blizzard nakonec prece jenom zvladnul :-) Uzivejte...
    • Budes se divit, ale jsou lide ktere D3 i presto ze si jej koupili, nechytlo. Napriklad mne to pripada jako nezabavna, repetetivni hra, ve ktery je i ten gear nanic, kdyz neni zadny pvp... grind pro grind... krecek behajici v kole. A to me dvojka bavila opravdu hodne, jako takovy nenarocny odreagovani stylu hledani min apod...
      • Asharak
        Budeš se divit ještě víc, ale jsou lidi, kteří neví že nějaké Diablo 3 existuje *7*
      • Bavime se stale o D3:RoS? Vzhledem k tomu, ze tohle je diskuse pod recenzi k datadisku, tedy pridavku pro fanousky, moc tve reakci nerozumim. Kdyz se nekomu Diablo serie nelibi, tak si stezi pujde pro datac k tretimu (nejkontroverznejsimu) dilu, ne? Samozrejme, ze to neni zanr pro kazdeho, ostatne jako jakykoliv jiny typ her neni po chuti kazdemu, ale tady snad diskutuji jenom D(3)-positive fandove a ty dve skupinky zoufalcu, ne? Tohle je, opakuji, da-ta-disk :-))))
        • ja jsem jen upozornil, ze tva slova jsou lziva a nemas pravdu...ze se mohou vyskytovat i jini diskutujici a dokonce i diskutujici, kteri hru vlastni, presto z ni nejsou uneseni, coz tvuj prispevek vylucoval. Zjevne patris k te skupine jednoddussich lidi majicich v oblibe podobne na grindu zalozene hry u nichz je fail defacto nemozny a ego primitiva netrpi...enjoy *1*
          • Urážet jiné hráče jen protože hrají hru která se ti nelíbí je docela trapné a odvážné ty určitě hraješ bezchybné hry ktere maj všude 9.5/10 jsme jen lidi každeho baví neco jiného, tak se podle toho začni chovat
          • Proč ho hned urážíš? Ty budeš taky pěkný tupec. Co hraješ ty za "skvělé" hry?
          • haha, dik, pobavils :-))
  • Když jsem byl malej tak Diablo 2 me odkojilo. Vyšel Datadisk Lord of Destraction a ja si pamatuji jak jsem byl v prdeli z toho že je rozlišeni 800x600 misto minuleho, Pamatuji si také že muj Favorizovaný DPS byl hammerdin, a taky jsem mel smitera na Uber. Jak jsem stale roztáčel kladivka a když se muj dmg přehoup pres 90k začali se o me zajímat lidi kteří me chteli nabrat do své organizace " clan, guilda,tlupa,parta," následne mi ukazali že existuje aukce na na jedne stránce, pořádal jsem pro hráče balruny a tombruny a tristruny a když jsem šel poprve Uber s lidma hra me teprve pořádne začala bavit a to už jsem byl na 1500 hodinach +/-, má první složená enigma z run (nejsem si uz jistej) " Jah Ith Ber" mela uplně nahovno staty, ale byl jsem rád že konečne jsem se mohl teleportovat a rychleji farmit. Pak jsem byl donucen ukončit mou hru protože jsem byl tak do toho zazranej ze jsem si zacal přiznávat závislost, a když vysla po tak dlouhe době Diablo 3 tak jsem si řikal mohl bych to zkusit, zklamáni obrovské, protože jsem to stale srovnával s Dia II ale po čase jsem už mi to tak špatné nepřislo 100 hodin +. Grafika jako slusná na grafiku moc nejsem abych potreboval samej CryEngine 1000 nebo UnrealEngine 1000, ale oproti Dia 2 + LoD krok kupredu, děj jsem nikdy moc neřesil protože vzdy jsem hru musel probehnout co nejrychleji abych se nezdrzoval questama ( popřípadně me kamos protáhl a ja to pak na runech doexpil" a mohl farmit itemy gemy runy. Konec koncu je to diablovka a každej tady H8 Grafiku, příbeh, Já osobě když si řeknu slovo Diablo v hlavě přemýšlím nad rosekanejma myšičkama a a že potrebuju farmit lepsi equip, což si myslim ze diablo 3 spnuje. Ted kdyz vysel RoS tak farmeni v Dia3 ma novou uroven ktera me zas zabaví o neco déle. Krásnej to čas když jsem expil paladina podle buildu preklikl jsem se v talentech a z paladina uz nebyl full hammerdin, a paladin na levelu 88 v hajzlu a expeni again, diky bohu ze pak byl patch co mohl 1x nebo 2x resetnout talenty. Pro me vzdy bude cislo 1 Dia II + LoD. Diablo 3 me začína ponořovat do sveho světa RoS jsem musel koupit kolektorku abych podporil vyvojáře. a doufám ze bude dalsi pridavek.
    • Ty runový slova mě v Diablu II právěže dost vadily, protože jsi neměl žádnej způsob jak na ně přijít, prostě jsi musel experimentovat což vedlo k velkejm ztrátám - mohly tam dát třeba nějaký side questy ve kterejch by se dalo nějaký slovo "vyhrát" abych tu kombinaci znal - ale to je asi dost subjektivní.

      Btw kolik ti za těch zhruba 1500 hodin vypadlo "Zod" run? :) Já jsem nahrál opravdu hromadu hodin a nedostal jsem ani jednu (musel jsem si ji "vykouzlit" v kostce)

      ...a to mě přivádí k otázce - je vůbec v Diablu III něco jako byla Horadrická kostka? Ten prvek mi přišel vyloženě geniální, protože to dávalo jistou svobodu v tvoření a taky taková menší loterie a těch možností bylo nepočítaně.
      Je tam něco jako runová slova, zdobení předmětů apod "svoboda" tvorby?
      Pokud tam nic takového není, tak je to podle mě dost smutné že ve 14 let staré hře je takové vynikající věcy a teď by byly opomenuty.
      • hele runa zod nesla dropnout tu jsis musel vykraftit, ale mel jsem s kamosem jedno misto a jednoho minibose ze ktereho vzdy padala runa, podle toho jaka obtiznost a kolik lidi takova padla sance na dobrou runu, tak jsme chodili inferno a ve 2 takze jsme se stridali. Ja jednu on druhou. Problem byl ze ten dung mel 5 pater a na konci ty witchky z tech to padalo, takze probehnout to trvalo pak kdyz uz byla enigma tak to byla otazka chvilky. na netu byla vsechny ty runová slova vypsaná takže to take nebyl problem

        http://www.diablofans.cz/diablo2lod/runova-slova-1-10.html

        také doufám že časem pridaj, konec koncu runy pridal Datadisk LoD zda se nepletu :)
      • ty veci nejsou opomenuty, ale cekaji na dalsi datadisky
      • umíš si predtavit jak konzolisti skládají runová slova?
    • respektuju že te to baví, ale musel jsem se pousmát jak jsi napsal "podporit vyvojare" :)
    • presne jak jsem psal - specificky typ hrace, ono vydrzet 1500+ hodin naplnenych takovouhle cinnosti neni pro kazdeho, to chce jinyho fistrona
      • Fistrona ani tak ne. To chce amputaci mozku.
  • Tu vobec nejde oto jak velke sklamanie je pre fanuskov D3 a RoS, tu ide len a len oto ze v zaklade su tieto hry priemerne. Nema cenu porovnavat ich s D1,2,LoD absolutne nema, lebo nikto normalny necakal ze im budu podobne ved sme 2-3 roky predtym mohli sledovat informacie a videa a vidiet co nam blizz naserviruje. V zasade D3, Ros SU HRY na urovni hodnotenia ci uz subjektivneho alebo objejtivneho okolo 6-7/10 max, a to ze su ludia nespokojny s cenou 40-50 euro za datac ktory ma hodnotu DLC je tiez ich chyba, kupovat to nemusia nikto ich ktomu nenuti a pokial ste socky co si nevedia nasetrit na jednu hru a radsej spamujete diskusie dokola ze je to zlodejina vas problem. 80 % ludi tu je zvyknutych si hru stiahnut niekde na torr a strasne ich sere ze to d3,RoS ani len nemozu stiahnut >> 70% negativnych komentov. K recenzii len tolko ze respektujem nazor recenzenta ale 9/.10 je blbost jak vysita a cisty marketing, alebo totalna nezrelost recenzenta co sa nazoru na hru tyka, kedze uz len vypoctom negativ ktore hre skodia nemoze hodnotit takto. D3,RoS je nedokonala zalezistost zial. Este poznamka, D3 na PS3 je dobra odreagovacka typu sadnem si k telke zapnem a pohram sa hodku ci dva, nejaky ten drop a kludne a farma a vypnem to, konzolova verzia je proste viac fajn, uvidime ako natom bude konzolovy RoS.
  • Je to pecka!!!
  • Proc fankiddos ztraci cas presvedcovanim ostatnich na random internetovym foru, ze je to strasne uzasny, misto toho, aby to hrali? Ze by to nebylo az zas tak uzasny? *12*
    • Myslim, že to stačilo jamesi.
    • takze vyjadrit svuj nazor ma jen ten co ho to nebavim, protoze to nehraje. zatimco kdyz te neco bavi mas drzet hubu a hrat to 24h denne a nemit cas na to psat svuj nazor. dle tve logiky by kazda hra mela dostat velice podprumerne hodnoceni, protoze by je mohli ve skutecnosti hodnotit jen lidi, kterym se dana hra nelibila. ostatni sou prece tak zazrani ze nemaj ca na nic jineho. hmm to je naprosto logicke. /palec hore
      • Nikde jsem nepsal ze nekdo ma nebo nema vyjadrovat nazor. Nauc se cist, nez neco vypotis. Bavil jsem se o presvedcovani a butthurtstvi nad nazorem ostatnich. *3*
        • Z těch komentářů čiší osobní šarm známého blizzardího hatera jamese, ale možná se pletu..
          • Z tvych neschopnost rozlisit diskuzi o hre a fanboyovani hry. Btw, james co pusobi i na diablofans.cz? *5*
            • Tak uz jenom to ze vubec nevis co si o hre myslim a cucas si z prstu nejaky hate je docela solidni butthurt fanbojismus. *3*
            • Co je podle tebe fanboyování? Už ti hrabe jamesi ("Proc fankiddos ztraci cas presvedcovanim ostatnich") ..
    • Dostáváš bludišťáka za nejtupější komentář, který jsem dneska četl..
      • Proc? Protoze nemas argument? Nemas odpoved na otazku proc nekdo presvedcuje o svoji pravde, kdyz vi ze je to pravda a vi, ze co si mysli ostatni absolutne nema vliv na realitu? Nebo ti snad kazi hru to, ze nekdo jiny si o ni mysli neco jinyho? *7*
        • Proč ? Asi protože tvuj komentář je z kategorie "budu dělat chytrého a třeba to někoho oslní". Neboj neoslní. *7*
  • je to geniální, oprasil sem to ted po dataci a je to užasná kalba, momentálěn nejlepší hra...konecne neco pokožilo D2 a D2
  • Hele, zkuste mi vysvetlit, co Vas na tom jeste muze bavit? V D2 byl aspon nejaky vyvoj postavy a mohli jste ji aspon nejak ovlivnit. V D3 to posledni, co to melo spolecneho s RPG, odstrelili a nechali pouze kaseni a random loot. Chapu na vecer, po umornem dnu na odreagovani misto nablble televize, kdy clovek potrebuje vypnout, ale hrat to jinak ve svem volnem casu v sobotu nebo nedeli, si fakt nedokazu predstavit.
    • to jo, v D2 šel vývoj postavy krásně ovlivnit, třeba když jsi se rozhodl hrát si na hrdinu a místo těch 2-3 ověřených buildů na postavu pojedeš něco vlastního, aby jsi pak někde ve čtvrtce Hellu zjistil že tak hru nikdy nedohraješ, nebo když sis řekl že budeš hezky rozdělovat body mezi staty rovniměrně místo abys cpal všechno do vitality a síly *1*
      • Ano ano, kdyz mam na vyber tak je to vlastne horsi nez kdyz nemam. Viva la ovce.
        • takže vlastně obhajuješ právo hráču si hru dobrovolně zkazit špatným buildem, tak se to ale dneska už nedělá, dřív byla spousta her kde jsi si mohl špatným rozhodnutím nenávratně zazdít postup, ale teď už to není v módě
          • Jedno slovo a to "respec" ty joudo. *3* Mit moznost specializovat char se nevylucuje s moznosti respecu.
      • Drahy Jarine, asi si me nepochopil. Nikdo netvrdi, ze D2 melo kdovijaky super RPG system. Ale melo aspon neco. V D3 to aspon neco skrknuli, a vse je zavisle na tom, co Ti vypadne za loot. Predpokladam, ze v D4 bude opet velky milnik, kdyz budou prezentovat, ze lze mit specificke vlastnosti a vlastni buildy. Ja osobne lidi, kteri meli potrebu dohrat D2 na hell obtiznost nechapu, me by asi od klikani upadla ruka.
    • Ja s tebou naprosto souhlasim, D3 jsem koupil hned v den vydani a do soucasny doby tam mam dva chary na 25-30 levelu. Je to tak repetetivni a automaticka hratelnost, ze vic jak 20 minut v kuse nevydrzim a dal se nedonutim. Ani pribeh me nezaujal a atmosferu to narozdil od D2 nema imho zadnou. Myslim, ze tato hra je urcena specificke skupine hracu (a neyslim si o ni nic dobreho teda, ale at si kazdy splachuje cas jak uzna za vhodne *3* )
      • pasivne ofensivni post neni nad to urazit nejakou skupinu lidi aniz bys vedel o koho se vubec jedna. ses kvalitni lidska bytost
        • dik
    • Co pak ty hraješ v sobutu nebo v neděli? Mass Effect ne??? Ne teď seríozně. Co hraješ tak obvykle v sobotu po kačence. Pověz.
      • Kacenku dela zena doma vybornou, mame domaci od jejich rodicu, ale ja si radsi zahraji hry stulu Zaklinac, BG, Gothica atd. Ted se tesim na Z3, Wasteland, Kingdom come, Tides of Numenera. Za me, kdyz uz odpocinkovou hru u ktere se nemusi premyslet, neco na odreagovani, tak DS.
        • Bože. Nemel nesmysly a řekni co tě baví. Nějaké kecy na odreagování apod. mě jsou někde. Ty takovej klávesnicový boxer, co hrál všechny historické pařby musí mít přece vkus. Nejlepší, jak tady ti borci začnou vyjmenovávat Kickstart projekty :D
          • Takze polopaticky, abys to pochopil i ty. Dnes jiz hraji pouze RPG. Posledni 4 hry, ktere jsem dohral byly Eschalon I, II, III a TES V. Doporucit je, ale prilis nemuzu, protoze jsou prumerne. Posledni dobre RPG, ktere jsem hral byl Z2. Maximalne si to riznu nejakou akcni hrou ve stylu DS. Ja jsem se domnival, ze to co me bavi, dojde z predchoziho prispevku vsem, ale tobe asi ne.
            • Drahy Fasticku, dovol abych Ti vse vysvetlil polopaticky. Porad omilas svou mantru, ze jsem uveril, ze hrajes 40 let, protoze jsi zjevne nepochopil nasledujici reakci: Ano, drahy Fasticku, tak to mi rekni co jsi hral za RPG pred 1987, pred DM 1 a na Sinclairu - Bloodwych? Je to ma chyba, omlouvam se, protoze jsem predpokladal, ze mas ukoncene zakladni vzdelani. 2014 – 1987 ´= 27, proto bylo jasne, od zacatku, ze jsi kecalista. Pro vyjasneni DM1= Dungeon Master 1, spolu s Bloodwychem bylo jedno z prvnich RPG a vubec prvni, ktere se dostalo do CR. Chapu, ze kdyz nezvladas matematiku zakladni skoly, pak wikipedie a google Ti take nic nerikaji. https://en.wikipedia.org/wiki/Dungeon_Master_(video_game)

              Zjevne jsi take nepochopil, ze netravim celych 20 let u PC, ale netrap se to je vykon, ktery bych u clovek Tveho formatu neocekaval. Jak jsem jiz napsal a zjevne Ti to nedoslo, mam zenu. A svete div se 2 deti. Takze napr. Vcera jsme byli v historickem muzeu motorek a ve skanzenu http://www.prerovnl.cz/. Po ceste jsme se stavili http://napekarne.com/, coz je mezi 25 nejlepsimi restauracemi v CR. Vecer jsme si dali se zenou vynikaji Palavu a koukli na Hobita 2. Pak nasledovala kurba a sexik. Takze se omlouvam, ze Ti rusim Tve kruhy a predstavy o mem zivote :). Ale az jednou budes mit pritelkyni, nebo snad zenu a deti, tak taky mozna pochopis, ze konzole a hry na ni nejsou vsechno.
              Co se tyce mych nazoru na hrani, tak nastesti to vsem neni jedno a dokonce dost lidi smysli obdobne, proto budou vznikat takove hry jako:
              https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance
              https://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera
              https://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2
              https://www.kickstarter.com/projects/portalarium/shroud-of-the-avatar-forsaken-virtues-0
              Jinak jsem mel se vice dbat na Tve city, ono neni jednoduche, kdyz nekdo prijde a rozkope mu ten zamecek z pisku, na ktere si tak zakladal, ze DS je nejlepsi RPG, kdyz ono vlastne neni ani RPG. Netrap se Ty nas drahy myslenkovy gigante, zivot je nekdy pes.
            • Lojzo proč se pořád tak ztrapňuješ? Už to, že si mi uvěřil, že hrají RPG 40 je nepováženou a dost to napovídá o tvé inteligenci. Jestli si myslíš, že na někoho uděláš dojem historickými hrami, tak to se pleteš. Víš, všem je u prdelee, že nějaký Lojza 20 let sedí u pc a ještě se od něho neodlepil. Víš, to není na kasaní, to je spíše politováníhodné. Jsem opravdu rád, že si se vzhlédl v Kickstartu, snad se ti bude lépe masturbovatt, když si budeš před spaním říkat: " Tak dnes je to 20 let, co jsem spustil svoje první RPG a v současnosti jsem tak nezávislý a všechny hry na konzole jsou odpad a jediné opravdu kvalitní hry jsou ty financované hráči na KickStartu, jsem to prostě frajer, to každá druhá slečna ocení." Takže co bych ti popřál? Přeji ti dalších 20 let u pc s RPG hrami ať pak moje děti můžeš stejně hloupě poučovat, jak to děláš teď.
            • Drahy Fasticku, ty asi jsi zabanovany theGGG nebo aspon jeho bratr, ono zas tolik lidi, tak vyjimecne inteligence po svete nebeha. Ovsem to, ze ses konzolista ledacos vysvetluje. V tom pripade je jasne, ze Ti nic nerikaji hry typu BG 2, PT, Gothic, Ultima Underworld I,II nebo snad Fallout. Slova jako Wizardry, Realms of Arkania, Might and Magic, Drakensang pro Tebe musi znit strasne cize. Neznas je, nezazil jsi je a ani jsi vlastne nedostal sanci hrat hry, ktere formovaly zanr RPG a jsou jeho perlami. Takze chapu, ze pro Tebe bude nejlepsi RPG a asi jim dlouho zustane, i kdyz jim vlastne ani neni. Zaslouzis si uprimnou litost, vzdyt postizenym lidem se take nikdo nesmeje. Oni se takovi narodili, stejne jako ty. Takze se Ti musim omluvit, ze pouzivam souveti a vice vet, protoze Ti to musi cinit potize, precist vic nez 5 vet za sebou, kdyz povazujes dialogy, ktere maji pribeh rozvijet, za kecy. No nic, takova je doba, proste rychli, zbesili a hlavne nepremyslejici = to jsou dnesni mainstreamovi hraci *5* .
              A proto podekujme Bohu za kickstarter, kde se delaji hry u nichz je nutne pouzit, tu kouli, co nosis na krku a pouzivas ji na noseni modniho doplnku zakryvajici vlasy.
            • Max=Lojza *2*
            • Fast = Veskoslav
            • PS. Měl by si číst moje příspěvky pozorně. Přečti si, co píší o DS a odrážení statů. Dobré RPG?Dragon´s Dogma!!!!
            • Lojzíku tvoje IQ je na bodu mrazu. Samozřejmě, že nehraji 40 let. To byla jizlivá poznámka, jak si tu ukazoval ramena, že hraješ RPG 20 let. Směju se ti *1*
            • prudislav
              lojzo ty jsi lojza :-D
            • Asharak
              Nejspíš bude třeba zavést nový typ causal hráčů, a to co se příběhu týče. A sice takové, kteří k vyprávění příběhu a jeho pochopení potřebují text nebo dabing postav *7*
              No na druhou stranu zas tak dobré vyprávění jinými způsoby ve hrách taky není :/ *9*
            • Ty asi budes rozdvojena osobnost ne *8* ? Na jednu stranu tady pises, ze hrajes RPG hry cca 40 let. Kdyz se te zeptam na to jake, kdyz DM1 vysel v roce 1987? Tak neodpovis. Kdyz se te zeptat na poradne RPG, ktere vysly za par poslednich let, tak dole na postu mlcis a tady neco zacnes zvatlat o DS, ktere je sice vynikajici akcni hra, ale RPG rozhodne neni. Takze drahy Faste, ty proste kecas. Clovek, ktery hraje 40 let RPG a nevi, co by ve spravnem RPG melo byt? Ktere RPG se da dohrat na levelu 1? Ani jedno. Kolik novych uderu se da naucit, jakmile muzes danou zbran pouzivat ? Zadny. Kolik je v DS hadanek a logickych problemu k reseni? Zadne. Jake mas dialogove moznosti ? Skoro nulove. Pribeh DS je odvypraven 15-20 vetami v konverzaci s cca 4 NPC a cca 4 videi. Vuci hram jako PS a BG je to proste vysmech. V DS clovek travi bojem 90% casu. To opravdu neni RPG. Jinak nemusis mi posilat odkaz na recenzi na hru, kterou jsem dohral 3 krat. *5*
            • Ježišmarja Fuka....

              On někdo ty jeho blogy čte?
            • http://www.fffilm.name/2011/12/videohra-dark-souls-90.html. Jo na tuhle blogovou recenzi jsem si vzpomněl při té citaci na gay hry.
            • Záleží co považuješ za RPG. Jestli odrážení statů na postavě nebo hratelnost v podobě zkoumání světa, vylepšování své postavy novými sety, hlédaní podrobností apod. Pokud hledáš první možnost tak samozřejmě DS nemůžeme považovat za RPG, když to jde dohrát na 1LVL jen se skillem, ale pokud hledáš druhou možnost nemá DS konkurenci a poráží tvého slavného Zaklínače na míle. Jelikož je to hra, které se musí hrát na rozdíl od Witcher 2, to je taková typická ukázka casualní-mainstreamové hry. Spousty keců, spousty dialogů, ale hratelnost nulová, RPG prvky nulové. Zůstává jen ten vizuál. On to někdo v pěkně napsané recenzi označil za Gay-hry současnosti.
            • Zaklinac je samozrejme akcni RPG, je mnohem kratsi nez Z1 a ocesanejsi. Ale napr. v roce 2011 byly vysoce hodnoceny hry Z2, TES V a DS. Kdyz vyradim DS, ktere je akcni hra a jako RPG neobstoji vubec, tak Z2 je mnohem lepsi nez TES V a to jsem TES V hral se vsemi datadisky a s hodne mody, aby to byla aspon trochu vyzva. Co se tyce her, ktere mely RPG system jako ROA serie nebo Drakensang, tak tech se uz nedockame. Jak rikam, jestli vis o nejakem kvalitnim RPG z posledni doby, tak sem s nim.
            • Je ti jasné, že Zaklínač je taky spíše akční a příběhová hra než RPG. Celý systém RPG je očesaný až běda. Navíc hra obsahuje šíleně málo armoru, zbraní, enchantů apod. Jsou tu jen 4-5 lehoučkých bossů plus asi 5-6 stejných potvor. Nevím, ale proti jedničce je to zhoršení ve všech směrech, jen příběh se zlepšíl no.
  • tak to jo
  • Kdokoliv, kdo řekne, že Diablo 2 mělo hloupý příběh nebo snad bude citovat toho idi@ta Carmacka je shnilý chomáček rektálních chloupků a neskutečná ovce.
    • pribeh diabla: diablo chce vladnout vsemu, hrac mu v tom neustale brani
    • A co říct o lidech, co si myslí, že měla jednička a dvojka nějaké propracované příběhy. Zrovna jednička se dala dohrát, aniž bys o příběh nějak zavadil. To v trojce snad ani nejde. :P
      • neplet si prosim neustale ingame animace a predvidatelne zvraty s pribehem. Jednicka se dala dohrat, aniz bys o pribeh zavadil, ale zaroven si nemel neprosto poneti, koho si vlastne zabil. Trojka sice neustale cpe nejake animace, ale to neznamena, ze tim zachrani naprosto mizernej a predvidatelnej dej, kterej navic nedava moc smysl.
      • Tak jednička neobsahovala naraci pro dnešní blbečky, ale přeběh měla v se spiscích atak. a příběh byl daleko promakanější než ten hnus ve trojce.
        • A tehdejší blbečci ho s klidem ignorovali. :) Ale určitě si ho nechám od tebe převyprávět. Dneska už se jednička normálně spustit nedá.
          • Pokud si ho ignoroval tehdy, tak to je tvůj problém, ale podle tvých komentů si blbeček bez pochyby. Ono když je blbeček 15 let zpátky je pravděpodobné, že jím bude i nadále.
            • Aha.Takže Lukáš=DiabloFan=ss.To jsi měl říct dřív vole, nemusel bych s tebou ztrácet čas.Raději si jdi pustit nějaké to po*no kvůli ději *5*
            • Veskoslav Detected...
            • Ty jsi tak "humorný", co ty jsi za kreténa, co všem nadává.Piš jako Lukaš,píšete naprosto stejně,tak nevím,proč měníš nick.
        • To samé Dark Souls. Hra neobsahuje naraci a dnešní blbečci si myslí, že hra nemá příběh. Jenom tím ukazují svoji omezenost. No co už, lidi jsou čím dál blbější a s tím já od klávesnice těžko něco udělám.
          • No, a pak je tady jina skupina mouliku, kteri se domnivaji, ze pribeh a styl vypraveni v DS, je to nejlepsi, co se na herni scene vyskytlo. Prameni to z neznalosti a vlastni omezenosti - proste aktualni generace hracu. Pribeh v DS je odvypraven cca 15-20 vetami, ktery a je podan tak, aby ho pochopil kazdy konzolista. Postavy v DS maji konverzacni schopnosti jako normalni clovek po lobotomii mozku, ale standartnimu hraci jako je Rhulad a theGGG nevadi, protoze zjevne se podrobili stejnemu zakroku *1*
            • PS. Měl by si číst moje příspěvky pozorně. Přečti si, co píší o DS a odrážení statů. Dobré RPG?Dragon´s Dogma!!!
            • Ano, drahy Fasticku, tak to mi rekni co jsi hral za RPG pred 1987, pred DM 1 a na Sinclairu - Bloodwych? Kdyz uz RPG hrajes 40 let. Jinak Z2 ma kvalitni pribeh a o ten jde nejvice a z RPG, ktere v poslednich letech vysly byl jednoznacne nejlepsi. Pokud znas neco lepsiho, tak sem s nim.
            • A já hraji RPG 40 let a Zaklínač 2? Pff. To je RPG jak noha. Žádné vylepšovaní statů, jen omezeny treeskill a hodně nevybalancovaný combat. No máš se, co učit. Aspoň těch 20 let ještě.
            • Tak si zahraj Zaklinace 1 a 2, kdyz chces neco novejsiho. 20 let stare hry a co ma byt? Muzu snad za to, ze kvalitnich RPG se dnes dela tak strasne malo? Skoro vsechny starsi hry strci dnesni hry do hrave kapsy. A jen tak pro info - hraji RPG jiz 20 let, takze proc neuvest spicky, ktere jsem hral a i dnes se daji dobre zahrat? Vsechny se daji koupit na gogu.
            • Esesáčku, jsi takový debil, že obviníš všechny, že jsou Veskoslav? Nehrabe ti z toho? *7*
            • Proč tu spamuješ 20 let staré hry? Týka se to nějak tématu nebo si chceš něco dokázat tím, že jsi hrál nějaké staré hry? Já hrál Jazza Jackrabbita heč
            • Jasne mouliku, asi hry jako Planescape Torment; F1, F2; BG 1, 2, Arx Fatalis; Ultima Underworld I, II; Ultima 7,8; ROA 1, 2, 3; Drakensang I, II; G1, G2 + Notr, Betrayl at Krondor Ti nic nerikaji. Tak si zij ve svem omezenem svete.
            • Hezkej pokus Veskoslave. Snaž se dál. Ať se tu zasmějem
      • Asharak
        "Juchů loot!"... "Omg další knížka *10* "
    • Ano příběh Diabla 2 je příběhem lepšího porna, která má i nějaký děj, který předčí i telenovely. Ale to je tak všechno. Je to klišovité a příběh hraje pouze vedlejší roličku.
      • Ty ty ty trolle. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit